Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
58 minut temu, reikeb napisał:

 

 

Dzięki Panowie, chyba też się na takie zdecyduje :) 

A co byście założyli na letnie 19 /8,5 cala przy zawieszeniu s-line? bo też nad tym się zastanawiam ... 245/35 ?

Pisałem Ci 245.40.18 i 245.35.19 i nie kombinuj :) przy 8.5 tak jest spoko. 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Teraz, Gibons napisał:

Pisałem Ci 245.40.18 i 245.35.19 i nie kombinuj :) przy 8.5 tak jest spoko. 

Musiałem trochę pokombinować :D ale takie też zakupie :D

Opublikowano

Potrzebny przedni zderzak do S4 przedlift, ktoś coś?

Opublikowano

Panowie a gdyby zjechać trochę na szerokości? Mam również 19cali , 8.5 i tak się zastanawiam nad 225 lub 235

Opublikowano
4 minuty temu, Udała30 napisał:

Panowie a gdyby zjechać trochę na szerokości? Mam również 19cali , 8.5 i tak się zastanawiam nad 225 lub 235

235/35-19

Opublikowano

235 35 r19 byłby wporzadku. Dużo zależy też od opony. Jak wiadomo opona oponie nie równa. Przy 8.5j spokojnie można zakładać. Ja sam zastanawiam się nad taką szerokością pod 9j.. Przy jednej oponie może być ok a znowu na drugiej będzie już lekki naciąg. Najpewniej do 9j 245. Te 255 które są ori.. Przesada lekka, chyba że mamy trochę ps pod noga. 

Z drugiej strony takie 245 wypełni lepiej nadkole. Trzeba zadać sobie pytanie, wygląd czy praktyczność. 

Screenshot_20190217-171816.jpg

 

 

Edytowane przez MaciekPL

Opublikowano
9 minut temu, MaciekPL napisał:

235 35 r19 byłby wporzadku. Dużo zależy też od opony. Jak wiadomo opona oponie nie równa. Przy 8.5j spokojnie można zakładać. Ja sam zastanawiam się nad taką szerokością pod 9j.. Przy jednej oponie może być ok a znowu na drugiej będzie już lekki naciąg. Najpewniej do 9j 245. Te 255 które są ori.. Przesada lekka, chyba że mamy trochę ps pod noga. 

Z drugiej strony takie 245 wypełni lepiej nadkole. Trzeba zadać sobie pytanie, wygląd czy praktyczność. 

Screenshot_20190217-171816.jpg

 

 

Maciej u mnie co tydzień klocek pęka także jak najbardziej praktyczność i mocno myślę o 225 , po poprzednim właścicielu jest 255 i na lekko gorszej nawierzchni auto tańczy jak mu pasuje 

Opublikowano

Może ktoś chętny na czarną ramke grilla a4 b8 lift? 

52333358_2264026280294601_2521720465081237504_n.jpg

Opublikowano

Grzegorz podaj proszę szczegóły , jakieś fotki jak masz na PW .

Edytowane przez PIXI

Opublikowano
1 godzinę temu, Udała30 napisał:

Maciej u mnie co tydzień klocek pęka także jak najbardziej praktyczność i mocno myślę o 225 , po poprzednim właścicielu jest 255 i na lekko gorszej nawierzchni auto tańczy jak mu pasuje 

Najlepiej przed kupnem przymierzyć, zobaczyć jak to będzie wyglądać na feldze. Na 255 jak jeździłem po pl to czasem było ciężko utrzymać kierownice. Przesadzili z tym rozmiarem do b8. Już w b9 wrócili do 245. 

Opublikowano

Przy zmianie z mmi 3g high na 3gp jest wszystko p&p? Tylko podmieniamy i wszystko działa tak? Przy 3g+ z sim trzeba coś rezac dodatkowo? Mam opcje przekładki na tą 3gp i się zastanawiam. Nic mnie to nir będzie kosztowało. Tylko czy to podejdzie tak bez niczego. Ochronna Komponentu do ściągnięcia to wiem, czy przez jakiś czas bez ściągnięcia ochronny jakoś można korzystać z tego mmi? Muzyka itd.? 

Opublikowano
9 godzin temu, Marcin Gugu33 napisał:

WAUSF78K69N050971

daj mail to Ci wyslę kody wyposazenia

Opublikowano
2 godziny temu, MaciekPL napisał:

ewentualnie do zmiany tuner radiowy

 

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano
2 godziny temu, MaciekPL napisał:

Przy zmianie z mmi 3g high na 3gp jest wszystko p&p? Tylko podmieniamy i wszystko działa tak? Przy 3g+ z sim trzeba coś rezac dodatkowo? Mam opcje przekładki na tą 3gp i się zastanawiam. Nic mnie to nir będzie kosztowało. Tylko czy to podejdzie tak bez niczego. Ochronna Komponentu do ściągnięcia to wiem, czy przez jakiś czas bez ściągnięcia ochronny jakoś można korzystać z tego mmi? Muzyka itd.? 

Ewentualnie do zmiany tuner radiowy

Opublikowano
1 godzinę temu, Dev napisał:

daj mail to Ci wyslę kody wyposazenia

[email protected]

Opublikowano
12 minut temu, Marcin Gugu33 napisał:

poszło

Opublikowano

Pany jezdzi ktoś na sprężynach Eibach pro Kit i felgi 19' 9J et 33 lub cos podobnego ? Z kapciem 245/35 obejdzie się bez przycierkowo? A może ktoś ma podobny parametr felgi na 1be/bv lub coś niższego, a jeszcze nie gwint 

?! Ewentualnie poproszę o fotki :whistling:

Opublikowano
16 minut temu, KoJ@K napisał:

Pany jezdzi ktoś na sprężynach Eibach pro Kit i felgi 19' 9J et 33 lub cos podobnego ? Z kapciem 245/35 obejdzie się bez przycierkowo? A może ktoś ma podobny parametr felgi na 1be/bv lub coś niższego, a jeszcze nie gwint 

?! Ewentualnie poproszę o fotki :whistling:

Ja jeżdżę na pro kit, 19'' 9j et33.. Opona 255 35. Bez problemu, nie wiem jak na full załadowany, ale przy 245 bez obaw. IMG_20181220_130135.jpgIMG_20181220_143145.jpg

Edytowane przez MaciekPL

Opublikowano
31 minut temu, KoJ@K napisał:

Pany jezdzi ktoś na sprężynach Eibach pro Kit i felgi 19' 9J et 33 lub cos podobnego ? Z kapciem 245/35 obejdzie się bez przycierkowo? A może ktoś ma podobny parametr felgi na 1be/bv lub coś niższego, a jeszcze nie gwint 

?! Ewentualnie poproszę o fotki :whistling:

plomby wypadają ... :decayed:

KoJ@K pamietasz o mnie ?

Opublikowano
8 godzin temu, MaciekPL napisał:

Ja jeżdżę na pro kit, 19'' 9j et33.. Opona 255 35. Bez problemu, nie wiem jak na full załadowany, ale przy 245 bez obaw.

Poważnie nic Ci nie przyciera? Ja kilka miesięcy temu o to samo pytałem co Koj@k (pewnie można znaleźć w tym wątku całą dyskusję) i było kilka osób, które twierdziły, że na takim zestawie z 255/35 przyciera dość mocno. Ostatecznie ja do siebie za namową wziąłem 235/40 i jestem zadowolony bo po koleinach nie miota autem a i kawałek gumy jeszcze jest, wyglądowo też nie ma tragedii. Na dniach będę zakładał też eibacha.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.