Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

20191011_134936.jpg20191011_134951.jpg

Tutaj to nic nie widać , zrobię później foto to podesle:)

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wygląda chyba całkiem podobnie przez to że profil jest 45 a nie 40.

Opublikowano

Opona 245/40-18" idealnie leży na 8 calach, tak auta wyjezdzaly z fabryki, nie ma co cudowac.

Opublikowano
16 minut temu, Dev napisał:

Opona 245/40-18" idealnie leży na 8 calach, tak auta wyjezdzaly z fabryki, nie ma co cudowac.

Idealnie to leży na 8.5j

Opublikowano

Cześć, ma ktos schemat ogrzewania tylnej szyby w avancie? 

Zrobiło sie zimniej szyba nie grzeje, błędów brak, bezpiecznik cały, przekaźnik klika, paski na szybie całe - sprawdziłem miernikiem przejście. Zasilanie na prawym kablu jest przy pomiarze bezpośrednio do masy, natomiat miedzy kablami grzania już nie ma. Pomiar kabla brązowego przy szybie do masy nie daje przejścia, więc wychodzi na to że tutaj jest problem. 

Potrzebował bym schemat, albo może ktoś wie w którym miejscu kabel brazowy od grzania szyby jest podłączony do masy? W wiązce idzie kilka takich i trudno namierzyć ktory to jest, a chciałbym go przymierzyć, sprawdzić ewentualnie podłączenie do masy i cośdalej z tym zrobić. 

Opublikowano

Każdy ma swoje, ja również uważam że w niektóych sytuacjach nie powinno się poprawiać fabryki. Naciągi, naleśniki etc, to era B5, B6, B7 w B8 mi średnio się to podoba. Wszystko z umiarem ;-)

Opublikowano

Bo człowiek dojrzewa.

Opublikowano

Będe robił tego swapa wydechu na dwie strony, i niech mi ktoś powie,żeeby zamocować osłony termiczne końcowych tłumików dajemy taki kapelusiki aluminiowe,  i rozumiem, że te szpilki na które nakładamy osłone a potem kapelusik, są już w podwoziu? nie muszę kupować i wkręcać?

 

Opublikowano
26 minut temu, Osiollekk napisał:

Będe robił tego swapa wydechu na dwie strony, i niech mi ktoś powie,żeeby zamocować osłony termiczne końcowych tłumików dajemy taki kapelusiki aluminiowe,  i rozumiem, że te szpilki na które nakładamy osłone a potem kapelusik, są już w podwoziu? nie muszę kupować i wkręcać?

 

Wszystko jest 

 

Opublikowano
1 godzinę temu, Osiollekk napisał:

Będe robił tego swapa wydechu na dwie strony, i niech mi ktoś powie,żeeby zamocować osłony termiczne końcowych tłumików dajemy taki kapelusiki aluminiowe,  i rozumiem, że te szpilki na które nakładamy osłone a potem kapelusik, są już w podwoziu? nie muszę kupować i wkręcać?

 

Wciskasz

Opublikowano
5 godzin temu, wampir napisał:

Bo człowiek dojrzewa.

....coś w tym jest ;-)

Opublikowano

Ile mogę dostać za zaciski pod 320mm, 57mm tłok? 
Mam na sprzedaż, ktoś chętny? 
 

Do tego klocki i tarcze OEM 30,5mm grube, ale jedna mi biła na aucie więc ewentualnie ktoś by musial to przetoczyć...

Opublikowano

100zl

Opublikowano
8 godzin temu, Osiollekk napisał:

Będe robił tego swapa wydechu na dwie strony, i niech mi ktoś powie,żeeby zamocować osłony termiczne końcowych tłumików dajemy taki kapelusiki aluminiowe,  i rozumiem, że te szpilki na które nakładamy osłone a potem kapelusik, są już w podwoziu? nie muszę kupować i wkręcać?

 

Szpilki są. Kupić musisz podkładkę metalowa i nakretki

Opublikowano
7 godzin temu, Gibons napisał:

Szpilki są. Kupić musisz podkładkę metalowa i nakretki

czyli tam jest normalny gwint i zwykła nakrętka załatwi sprawe? 

Opublikowano
Godzinę temu, Osiollekk napisał:

czyli tam jest normalny gwint i zwykła nakrętka załatwi sprawe? 

Potrzebujesz coś takiego. Tam masz szpilke już gotowa na to nakretka czy taki kapturek. Dokładnie już nie pamietam

 

wydech2m.jpg

wydech12.jpg

Edytowane przez Gibons

Opublikowano

Nie ma ktoś w dobrej cenie do sprzedania felg z a5 8j et 31?

Opublikowano
5 minut temu, Hubertus01 napisał:

Nie ma ktoś w dobrej cenie do sprzedania felg z a5 8j et 31?

Takie coś mam  w 18" 8j et31 20191014_142610.jpg

Chyba że jakiś konkrety wzór Cię interesuje to podrzuć na pw. Zobaczę jutro w pracy powinny być :D opony wszystkie zimowe i raczej 2-3 letnie. Chyba że jakieś nowki ale to z nowych modeli :).

Edytowane przez MaciekPL

Opublikowano

Potrzebuje błotnik drzwi przód tyl w avancie , lewa strona. Daytona lz7s stan igła , cena nie gra roli. Ma ktoś??

Edytowane przez MaciekPL

Opublikowano

Maciek mam el. klape z lotką S-line do założenia w tym kolorze :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.