Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 16.07.2020 o 21:24, barca8585 napisał:

dzięki nie mogłem coś z fona odpisać prawy lewy to samo ?

jo

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
31 minut temu, Dev napisał:

Wyciągnij lampę 

Wyciągnięcie lampy nie ułatwi odkręcenia nakrętki, która jest poniżej śruby od lampy.

Doczytałem sam, są nasadki do nakrętek głęboko osadzonych.

Opublikowano
40 minut temu, AndyN napisał:

Wyciągnięcie lampy nie ułatwi odkręcenia nakrętki, która jest poniżej śruby od lampy.

Doczytałem sam, są nasadki do nakrętek głęboko osadzonych.

Nie filozuj, lampe zdyjm

Opublikowano

jak zdemontować dekor tunelu ? nigdzie nie moge znalezc 

Opublikowano
2 godziny temu, szesi1919 napisał:

jak zdemontować dekor tunelu ? nigdzie nie moge znalezc 

Trzeba tunel zdemontować

 

Opublikowano
2 godziny temu, szesi1919 napisał:

 

jak zdemontować dekor tunelu ? nigdzie nie moge znalezc 

 

Musisz niestety wyciągnąć tunel środkowy , bez tego raczej się nie da. Dekor jest przykręcony kilkoma śrubkami i ciężko się do nich dostać . Opis jak go zdemontować (tunel ) jest na forum .

Opublikowano
38 minut temu, Góral65 napisał:

Trzeba tunel zdemontować

 

bo kiedys widzialem ze niekoniecznie trzeba caly tunel zdejmować lecz już tego wątku nie moge znalezc :/

 

Opublikowano
1 minutę temu, szesi1919 napisał:

bo kiedys widzialem ze niekoniecznie trzeba caly tunel zdejmować lecz już tego wątku nie moge znalezc :/

 

Kilka dni temu zmieniałem w Q5 jest to praktycznie to samo co B8 i powiem, że szybciej jest odkręcić tunel a później dekor niż męczyć się z dekorem na zakręconym tunelu, jest tam osiem śrubek i do tych z przodu to jeszcze jest jakiś dostęp ale do dwóch tylnych to trzeba by mieć rączki niemowlęcia:wink:

Opublikowano

Pozdrowienia z Zakopanego dla A4 Klubu :a4fan:

4B612256-2A92-4381-9B8E-780C483CFE1B.jpeg

Opublikowano
2 godziny temu, Michu1996 napisał:

Pozdrowienia z Zakopanego dla A4 Klubu :a4fan:

4B612256-2A92-4381-9B8E-780C483CFE1B.jpeg

Dziękuję, zdjęcia robi się na Krupówkach a nie na Witkiewicza:wink:

Opublikowano
2 godziny temu, Góral65 napisał:

Dziękuję, zdjęcia robi się na Krupówkach a nie na Witkiewicza:wink:

Na Krupówkach tyle ludzi, ze ciagle pełny kadr :grin:

Opublikowano

Po czym rozpoznać  ze lustra są składane  ale nie są na aucie 

Opublikowano

Dzień dobry. Kupiłem ostatnio małżonce nową Micrę (bo lubi Micry) i ma ona funkcję rozpoznawania znaków. Powiem szczerze, że jest to bardzo przydatna funkcja. A pytanie brzmi, czy w B8 było coś takiego montowane? Idzie to dorezać?

Opublikowano
W dniu 1.07.2020 o 07:39, michu10 napisał:

Czyli rozumiem, że tylko robione na zamówienie ? Zakładałeś u siebie DP ? 

Od BAQ pasuje, brałem i p&p. przy montazu na aucie tylko uchwyt na jakiejś gumie czy coś trzeba było dać w drugą stronę, co robisz bez problemu, bo to się rusza w ręku, skręcasz i gotowe. u mnie jeździ od roku 

Opublikowano
7 godzin temu, barca8585 napisał:

Po czym rozpoznać  ze lustra są składane  ale nie są na aucie 

Powyżej 10pinow 

Opublikowano
49 minut temu, MaciekPL napisał:

Powyżej 10pinow 

ok dzięki

Opublikowano

Witam podczas długiej trasy wchodzę w CAR w stan naładowania akumulatora i mam 90% .To ze względu na wiek akumulatora (2013)nie doladowuje do 100% ?

Opublikowano

Panowie, czym się różni stelaż fotela kierowcy od pasażera? Są jakieś różnice w kątach ustawienia lub tp?

Opublikowano

Witam :hi:Panowie kolega kupił b8 i szuka kogoś kto mogł by spolszczyć mu MMi Ślask albo Małopolska dacie jakies namiary? wersja 3G z sim a ma 2010 rok bolidu

Dzięki 

Opublikowano
6 godzin temu, Wolf1991 napisał:

Witam :hi:Panowie kolega kupił b8 i szuka kogoś kto mogł by spolszczyć mu MMi Ślask albo Małopolska dacie jakies namiary? wersja 3G z sim a ma 2010 rok bolidu

Dzięki 

Ja robiłem tutaj

WWW.CAR-CONNECT.PL

kodowanie, programowanie, diagnostyka, bmw, vag, kraków, małoposlkie, małopolska, śląsk, katowice

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.