Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A4 B8.5 z fabrycznymi czujnikami parkowania. Czy w trakcie pracy systemu gdy czujniki wykryją zbliżającą się przeszkodę i zaczynamy słyszeć pikanie wyciszane jest audio w aucie?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
3 minuty temu, AndyN napisał:

A4 B8.5 z fabrycznymi czujnikami parkowania. Czy w trakcie pracy systemu gdy czujniki wykryją zbliżającą się przeszkodę i zaczynamy słyszeć pikanie wyciszane jest audio w aucie?

Tak 

Opublikowano

Wystarczy że wrzucisz wsteczny, załącza się system PDC i wycisza audio, przeszkoda nie jest wymagana.

Możesz w MMI ustawić poziom wyciszenia.

Opublikowano

Panowie, da rade przekodować Auto Hold w ten sposób, żeby działał cały czas po odpaleniu auta, a przyciskiem go można było wyłączać? I gdzie jest kodowanie, zeby auto hold działał bez zapiętych pasów ? :cool1:

Opublikowano

Auto Hold to świetny system.

Bardzo pomaga podczas jazdy. Tylko trzeba pamiętać o zapięciu pasów. :)

Opublikowano
W dniu 30.08.2020 o 09:27, KoJ@K napisał:

Panowie, da rade przekodować Auto Hold w ten sposób, żeby działał cały czas po odpaleniu auta, a przyciskiem go można było wyłączać? I gdzie jest kodowanie, zeby auto hold działał bez zapiętych pasów ? :cool1:

Mam fabryczny i u mnie działa cały czas - uzbraja się jak tylko zapnę pas. Nie muszę go za każdym razem włączać.

Opublikowano
11 minut temu, kamelus_ napisał:

Mam fabryczny i u mnie działa cały czas - uzbraja się jak tylko zapnę pas. Nie muszę go za każdym razem włączać.

Wystarczy przytrzymać 

 

Opublikowano

Jak przytrzymać?

Opublikowano

Zna ktoś fajną apke na telefon, żeby zrobić pomiar od 0-100km/h? Coś co działa podobnie do Racelogic’a?

Opublikowano

Dragrace lub Dragy.

Opublikowano
2 minuty temu, george napisał:

Dragrace lub Dragy.

Dzięki wypróbuje 

Opublikowano

Czy te przyciski otwierania/zamykania drzwi w S4/RS4 były fabrycznie srebrne czy też w kolorze czarnym?

 

 

Bez tytułru.png

Edytowane przez Michu1996

Opublikowano
8 godzin temu, Michu1996 napisał:

Czy te przyciski otwierania/zamykania drzwi w S4/RS4 były fabrycznie srebrne czy też w kolorze czarnym?

 

 

Bez tytułru.png

20200901_205751.jpg

Cała klamka z przyciskami z rsa. 

Opublikowano
8 godzin temu, Michu1996 napisał:

Czy te przyciski otwierania/zamykania drzwi w S4/RS4 były fabrycznie srebrne czy też w kolorze czarnym?

 

 

Bez tytułru.png

Mam nowki klamki z aso czarne RS jakby coś na handel 

Opublikowano
Godzinę temu, MaciekPL napisał:

20200901_205751.jpg

Cała klamka z przyciskami z rsa. 

Okej, czyli te przyciski nigdy z fabryki nie wyszły w kolorze srebrnym ?

Opublikowano
9 minut temu, Michu1996 napisał:

Okej, czyli te przyciski nigdy z fabryki nie wyszły w kolorze srebrnym ?

Niee 

Opublikowano
1 minutę temu, MaciekPL napisał:

Niee 

Ok dzięki za info :)

Opublikowano

Uchwyt na dwa rowery.

Gdzie lepiej? Dach czy tył auta?

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
14 minut temu, NelsonPL napisał:

Uchwyt na dwa rowery.

Gdzie lepiej? Dach czy tył auta?

Na haku - łatwiejszy załadunek oraz brak dodatkowej masy, która jest wysoko umieszczona.

Opublikowano

ma ktos z Was przyczepę kampingową ?

wiem ze pora na nie juz po mału mija ale jest okazja zeby kupic cos w dobrej cenie

szukam czegos takiego:

WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Przyczepy kempingowe LMC MÜNSTERLAND 725K MUSICA

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.