Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
18 godzin temu, duzy616 napisał:

A4 Tak

A6 z tego co wiem tylko pneumatyka

Zgadza się. 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
1 godzinę temu, AndyN napisał:

Ten wizg w tle to kompresor?

Tak.

Opublikowano

Ktoś wymieniał rozrząd w silniku 3.0 TDI CCWA

Jeżeli ktoś posiada silnik o tym ozaczeniu, to mam prośbę, żeby za pomocą VCDS-a sprawdził synchronizację.

U mnie jest 4,5

Edytowane przez duzy616

Opublikowano
Takie info dla posiadaczy MMI 3G+ SIM GOOGLE   :hi:


Dziękujemy za skontaktowanie się z Centrum Wsparcia Usług Cyfrowych dla Klientów Audi.
Uprzejmie informujemy, że jeżeli zostały dokonane jakiekolwiek modyfikacje w samochodzie nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy dana funkcja będzie działała czy też zostanie to zaprzestane. Posiadamy informacje, że w oryginalnym wyposażeniu Audi Connect niektóre pojazdy (model rocznikowy do 2018 roku) stracą możliwość używania funkcji "Google Earth" oraz kompatybilne auta będą mogły uzyskać aktualizacje oprogramowania, która umożliwia używanie map satelitarnych z poziomu MMI.
Prosimy o kontakt bezpośrednio z autoryzowanym partnerem Audi w celu uzyskania większej ilości informacji.”


130193075_3775382479152640_5926916787819

 
Opublikowano

Może ktoś z korpomowy przetłumaczyć to na polski?

Opublikowano
31 minut temu, AndyN napisał:

Może ktoś z korpomowy przetłumaczyć to na polski?

Musisz zapłacić w ASO za aktualizacje i będzie dalej działać ;)

Opublikowano
W dniu 28.11.2020 o 00:07, Wandej napisał:

Panowie małe pytanko. Allroad`y występują również ze zwykłym zawieszeniem tak? 

A6 - tylko pneumatyka

A4 - brak możliwości pneumatyki - wszystkie wychodziły na zwykłym zawiasie nie regulowanym

Opublikowano
15 godzin temu, miron78 napisał:

A6 - tylko pneumatyka

A4 - brak możliwości pneumatyki - wszystkie wychodziły na zwykłym zawiasie nie regulowanym

Dzięki Miron:thumbup1:

Opublikowano

Dopisze tylko z doświadczenia bo miałem i a4 i a6 allroad że jako osoba nie potrzebująca podnosić samochodu bardziej mi odpowiadało A4 - lepiej się prowadziło

A6 mimo kół 20 cali i najniższego z ustawień było takie troche pływające i w zakrętach "pływało"

Dla mnie pneumatyka fajna jako gadżet i dla kogoś kto faktycznie to wykorzysta i tego potrzebuje z racji np dojazdu.

Dla samego prowadzenia A4 allroad znacznie lepiej (na tych samych kołach)

 

Opublikowano

Witam kiera z sq5 podejdzie do b8 ta u góry

2c919003-b53f-4a6a-aa85-6a5ed0a5be6b.jpg

7be5546f-88b8-4614-af72-5b14127d8900.jpg

Edytowane przez barca8585

Opublikowano
5 minut temu, barca8585 napisał:

Witam kiera z sq5 podejdzie do b8 ta u góry

2c919003-b53f-4a6a-aa85-6a5ed0a5be6b.jpg

7be5546f-88b8-4614-af72-5b14127d8900.jpg

Tak

Opublikowano
Teraz, WydRos napisał:

Tak

dzięki a wiesz możę czy ten znaczek można sciągnąć i wymienić

Opublikowano
10 minut temu, barca8585 napisał:

dzięki a wiesz możę czy ten znaczek można sciągnąć i wymienić

Można bez problemu 

Opublikowano
Teraz, WydRos napisał:

Można bez problemu 

Jak coś mam ścięte kiery

rzuc cenę za ile bierzesz tamta 

Opublikowano
40 minut temu, WydRos napisał:

Jak coś mam ścięte kiery

rzuc cenę za ile bierzesz tamta 

650

Opublikowano
3 minuty temu, barca8585 napisał:

650

To się nie zastanawiaj nawet 

Opublikowano

szukałem takiej w złym stanie bo i tak chce ją obszyć po swojemu

Opublikowano
15 minut temu, barca8585 napisał:

szukałem takiej w złym stanie bo i tak chce ją obszyć po swojemu

To brać, nie kupisz za 600 zł 

Opublikowano

też mi sie wydaje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.