Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Bojka1 napisał:

Ale kontrolki świec żarowych nie miałem i nie mam...

Ale błąd masz zapisany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

12 godzin temu, bigjasiu napisał:

koledzy, bardzo proszę o schemat kamery cofania a4 b8 polift, pilna sprawa, będę mega wdzięczny [email protected]

Proszę bardzo

KAMERA-COF-A4-B8-LIFT.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję kod dostępu do modułu afs, nie mogę zmienić kodowania na q5, filmik pokazuje problem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za administracja tego forum, że blokuje normalne osoby nie łamiące regulaminu a nie blokuje ludzi obrażających innych. Wstyd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, inhosik napisał:

potrzebuję kod dostępu do modułu afs, nie mogę zmienić kodowania na q5, filmik pokazuje problem

 

Musisz najpierw pozbyć się błędu regulacji (przeprowadzić regulację  lamp). Dlatego masz komunikat o niespełnionych warunkach. Kod dostępu jest dobry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę tego zrobić gdyż afs nie widzi czujników poziomowania w zawieszeniu. Kupiłem moduł i był zakodowany 019 do a4 b8 i waliło błedem komunikacji can miedzy lampami ale czujniki widział poziomowania, po kilku próbach kodowania rozkodował się i jest 255 i nie widzi teraz nic, ani modułow afs z lamp, ani czujników poziomowania

Edytowane przez inhosik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Muskel1 napisał:

Masz aktywne zawieszenie magnetic ride? 

nie, zwykłe, zastanawiam się czy czasem moduł afs w lampie nie walnięty któryś, próbowałe odisem, ori vcp i nie da rady zmienic

Edytowane przez inhosik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chcesz zakodować na Q5? W profilu masz A4 B8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też q5. Lampy dolozone skretne, instalacja zrobiona jak należy, q5 b8 to to samo praktycznie. Robiłem online geko po svm ale nie idzie bo do vinu nie jest dopisany skrętny Xenon. 3 różne softy wygrywałem do afs i na każdym to samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Tak myślałem. No to wiadomo, svm nie pójdzie bo auto wyjechało z fabryki bez skrętnych. Czy ten sterownik afs jest na 100% do skrętnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pozostaje jeszcze okablowanie dokładnie sprawdzić na spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jeszcze możesz spróbować to zmiana w VCDS numeru serwisu, importera urządzenia na 12345/123/12345

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Muskel1 napisał:

Co jeszcze możesz spróbować to zmiana w VCDS numeru serwisu, importera urządzenia na 12345/123/12345

Okablowanie 3 razy sprawdzałem miernikiem między afs a lampami. Wszystko jak należy. Zastanawia mnie jeszcze jeden temat. Jak zapodam na moduł afs w lampie plus i minus to na wewnętrznej lini can między lampa a modulem afs pojawia sie napięcie ok 11v, lewy i prawy moduł tak ma z lampy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2021 o 22:21, Muskel1 napisał:

To pozostaje jeszcze okablowanie dokładnie sprawdzić na spokojnie.

temat ogarnięty, kodowania nie przyjmie póki nie zobaczy dwóch modułów afs z reflektorów. Jeden był upalony, po zmianie na drugi kodowanie poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam 2.0 CAGA 2008r sedan. Co by tu można jeszcze dorzucić?

Mam już AMI oraz B&O, samodzielnie zrobione, przycisk ze stacyjką od poduszki pasażera. 

20210714_201121.jpg

20210714_200420.jpg

20210714_200409.jpg

20210714_202002.jpg

20210714_201121.jpg

20210714_201332.jpg

20210714_201424.jpg

20210714_201353.jpg

20210714_201917.jpg

20210714_201721.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2021 o 17:33, egon47 napisał:

A rozbierałeś swój zamek czyściłeś i odginales styki silniczka? U mnie w B8 pomoglo

U mnie też dwa szwankowały , odginałem piny idące w silniczek czyściłem itp i za jakiś czas problem wracał . Ale na ali jest do kupienia komplet silniczków. Koszt ok stówki na wszystkie drzwi i już od 2 lat nie mam najmniejszego problemu z zamkami i dalej są ori zameczki a nie zamienniki marnej jakości wiec jak ktoś ma problem i chce wymieniać zamki to polecam zmienić silniczki i będzie po problemie. Robiłem już to w kilku autach i 100% skutecznośći

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, junior555 napisał:

U mnie też dwa szwankowały , odginałem piny idące w silniczek czyściłem itp i za jakiś czas problem wracał . Ale na ali jest do kupienia komplet silniczków. Koszt ok stówki na wszystkie drzwi i już od 2 lat nie mam najmniejszego problemu z zamkami i dalej są ori zameczki a nie zamienniki marnej jakości wiec jak ktoś ma problem i chce wymieniać zamki to polecam zmienić silniczki i będzie po problemie. Robiłem już to w kilku autach i 100% skutecznośći

O widzisz. Podrzuć jakiegoś linka do przykładowej aukcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...