Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

jakby był nieszczelny to pewnie by było czuć paliwo i plama pod autem a tu susza..... filtr jakieś 10 kkm temu (zalecane co 60)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

no moje przypadki są zawsze inne niż wszystkie - ot taki mój los :)

wcześniej kilka razy przed tym jak padły czujniki czułem dziwne szarpnięcie jakby na chwile odcięło zapłon może coś sie przytkało... po głowie chodzi mi DPF, ale ma tylko 3 gramy więc jest drożny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby była nieszczelność to raczej by bardziej paliwo leciało bo wszędzie jest dość wysokie ciśnienie wiec raczej zassać to on nie powinien tym bardziej na wolnych obrotach, co do przekaźnika to wszystko możliwe... nie zmienia to jednak faktu, że nie ma błędów. mam nadzieje jutro ogarnąć temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moje przypadki są zawsze inne niż wszystkie - ot taki mój los :)

wcześniej kilka razy przed tym jak padły czujniki czułem dziwne szarpnięcie jakby na chwile odcięło zapłon może coś sie przytkało... po głowie chodzi mi DPF, ale ma tylko 3 gramy więc jest drożny

Oil ash sprawdz? powyzje 0,57 jest do wymiany - ale nie sadze... u mnie jest 0,33 a mam troche wiecej nalatane niz Ty :)

---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ----------

jakby była nieszczelność to raczej by bardziej paliwo leciało bo wszędzie jest dość wysokie ciśnienie wiec raczej zassać to on nie powinien tym bardziej na wolnych obrotach, co do przekaźnika to wszystko możliwe... nie zmienia to jednak faktu, że nie ma błędów. mam nadzieje jutro ogarnąć temat :)

wszedzie?? :) wymieniales kiedys filtr paliwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdze jutro, ale pewnie by były inne objawy a auto jechało normalnie. Filtr wymieniam co 15 kkm. Wszędzie :) przecież jest pompa w baku, pod siedzeniem i wysokiego paliwa ( przed nią jest ciśnienie ~ 4 barów )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie z tydzien temu byly mrozy i szarpal - pracowal nie rowno przy przyspieszaniu.. potem przeszlo..

mialem wrazenie, ze gruda lodu w filtrze paliwa .. lesson learned: przed zima wymiana filtra paliwa obowiazkowo.

u mnie z ciekawych bladow: bylem wlasnie w garazu odpiac z ukladu sterownik trailer bo zima mi cos w nim pada i wylacza mi czujnik parkowania. pewnie jakis zimny lut, ale nie chce mi sie go wyjac i przelutowac wiec wylaczam na zime, haka nie uzywam...

duzo tej elektroniki w tych autach...

giga, noo trzeba czyscic, tym bardziej, ze klima u mnie zawsze wlaczona..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj było + 4 stopnie wiec raczej nic nie zamarzło...... na mrozach nie było problemu. Zastanawiam się jeszcze nad zaworem regulacji ciśniena paliwa na railu. O 9 będe może już coś wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem furmankę z ASO i wymieniono mi :

czujnik temperatury w katalizatorze numer czujniczka 03L906088AQ koszt 346,67 zł netto :kwasny:

i co i dzisiaj odrazu wpadł w tryb czyszczenia dpf-a :facepalm: ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem furmankę z ASO i wymieniono mi :

czujnik temperatury w katalizatorze numer czujniczka 03L906088AQ koszt 346,67 zł netto :kwasny:

i co i dzisiaj odrazu wpadł w tryb czyszczenia dpf-a :facepalm: ehhh

Grzesiu, ile masz przejechane u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto smiga bez dpfu? moze warto wywalic i sie nie przejmowac wcale?

kurnia, przeczytalem wlasnie o aucie Mirona.. :facepalm:

---------- Post dopisany at 13:48 ---------- Poprzedni post napisany at 13:47 ----------

03L906088AQ Abgastemperatursensor Dieselpartikelfilter - A.K.H. Teileshop

dzieje sie cos z filtrem DPF?

a co jest nie tak z autem mirka? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...