Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy rozbierał już ktoś w sedanie boczki bagażnika? przy otwieraniu zaczęło mi skrzypieć na zawiasie i zastanawiam się jak rozebrać boczki bagażnika i gdzie to dziadostwo naoliwić :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

mam takie pytanie odnośnie hamulców w seryjnej A4 B8 2008r.

byłem w serwisie i koleś mi powiedział tzn. mechanik, że klocki będa niedługo do wymiany tzn. za jakies max 5 tyś km :tongue4: i mowi mi, że mi się pokaże jakiś czujnik czy cos jak juz bedzie naprawde mało klocka hamulcowego... Jeżdże już po ostatnim serwisie ponad 10 tyś. i hamulce i klocki cisza, tzn. żadne info mi nie wyskakuje na zegarach np., patrząc na klocek widać, że jest już go dosyć mało, ale hamuje jeszcze ok ;] więc co mechanik specjalnie naciąga na koszta tak z tego rozumiem tak? :rolleyes::wallbash:

jak będe miał już naprawde mało klocka hamulcowego to co ma mi sie pokazać? na zegarach gdzies kontrolka czy co takiego? mieliscie to juz u siebie?

a może widzieliście na allegro zderzak tylni S-line do sedana/limousine Audi A4 B8 z miejscem na wydech po lewej stronie tylko? Oczywiście w jakiejś dobrej cenie... bo widze same do Avanta qrcze :confused4:

Dzięki za pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobi - w odpowiednim czasie jak klocków będzie już mniej niż powinno to FIS wyświetli Ci odpowiednią ikonkę (przynajmniej powinien) - klocki mają wtopiony drucik i jeżeli klocki zjadą się do jego poziomu zostaje on automatycznie zerwany (przerwa w obwodzie) i z automatu błąd na fisie (poprawcie mnie koledzy jeżeli się mylę) :wink4:

a co do zderzaka - sam szukam od dłuższego czasu - do avantów nawet można wybierać tyle tego jest zaś do sedanów ze świeczką trzeba szukać i to miesiącami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drucik nie zostaję zerwany, tylko klocek ściera się do drucika i zostaje zamknięty obwód między drucikiem a tarczą. Możesz i przejechać jeszcze następne 10tyś jak będziesz mało hamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak głęboko przewód jest wtopiony w klocek, czasem się 10 tys. km przejedzie, czasem góra 2000 km.

Kontrolka taka żółta napewno Ci się zapali.

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1716534.html#8289344

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jaką sprawnośc pokazuje Wam aku po nocce z przymrozkami ? :mysli:

Cały rok mam 100 % a dzis pokazało 20 % rano :shocked: wiem ze w B8 kompik sobie przelicza sprawnosc aku co do temp. zewnętrznej ale bez przesady ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest roznie raz 30% Aku raz 50% :)

Ostatnio było 10% :blink: dlatego go ładowalem ostatnio .

bateria333.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie stanu aku nie pokazuje :decayed: zresztą auto i tak stoi w garażu :naughty:

proponuje wylaczyć swiatla na noc :)

Ktore ? :)

pokrętło od świateł ustaw w nocy na pozycję 0. też tak w A3 robiłem w zimie jak auto stało czasem na zewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron zrób sobie przerwę od Allegro bo zwariujesz :decayed::kox:

już zwariowałem - a tył i tak dorwać muszę :decayed:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 22:15_________________________________________________i pewnie jak sobie odpuszczę to akurat coś się pojawi :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie stanu aku nie pokazuje :decayed: zresztą auto i tak stoi w garażu :naughty:

proponuje wylaczyć swiatla na noc :)

Ktore ? :)

pokrętło od świateł ustaw w nocy na pozycję 0. też tak w A3 robiłem w zimie jak auto stało czasem na zewnątrz

Cały czas jest na zero :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba, że tak :wink4: bo ja mam cały czas na pozycji AUTO. teraz tylko jak stoi np pod firmą w mrozie to przestawiam na 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba, że tak :wink4: bo ja mam cały czas na pozycji AUTO. teraz tylko jak stoi np pod firmą w mrozie to przestawiam na 0

A co to daje? Bo ja też zawsze mam na auto ustawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aku pobiera mniej prądu przy odpaleniu..

aaa to ok bo myślałem że coś innego się może przez to zepsuć :>

aż muszę z ciekawości przed odpaleniem po nocy na mrozie zobaczyć na poziom aku, ja to mu jeszcze dodatkowo na 30 minut przed wyjściem webasto odpalam. Ciekawe czy bardzo poziom naładowania spada bo wcześniej kiedy bym nie spojzał to było 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...