Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

No ale gumka jest dobra jak zostanie klej po listwach, a tu chodzi o zdjęcie listew. Też się do tego przymierzam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Pokaż jak ta gumka wygląda.

Jak do mnie mówisz, to nie mam pojęcia, nie ja o tym pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdejmowałem dwa razy, za każdym razem podgrzewałem opalarka delikatnie aż był miękki klej, delikatnie podwazałem wyjmakiem, mozesz uzyć tez takiej szpachelki i odciagałem ale nie prostopadle od progu tylko pod niewielkim katem wzdłuż progu. Na środku listwy maja kołki plastikowe, ale są tylko do centrowania, łatwo je złamać więc jak chcesz je ocalić to ostrożnie z tą szpachelką. Moje wszystkie które odkleiłem nadaja się do dalszego użytku :)

Gorzej z klejem żeby usunąć ostry skrobak i heja 2 godziny albo lepiej. Podobno można tą guma do polerowania felg, ale nie wiem jak przymocowac listwę żeby sie nie przesuwała podczas szarpania na wiertarze taką gumą, tym bardziej że od strony gdzie musisz położyc listwę masz ładne alu wykończenie.

Krążki do usuwania kleju z felg ALU SUPER CENA!! (3733635874) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 01:11 ---------- Poprzedni post napisany at 01:07 ----------

Ja biore te karbony, czekam na info :wink:

Mam też boczki w alcantarze jakby ktoś chciał 200zł z wysyłką są również s-line boczki też 200zł

Masz jeszcze te boczki w alkantarze ... ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

lampy skretne z modulami i lusterko wsteczne z kamerka - ktos cos wie/ma na sprzedaz?

Gibons - buchnales jakies auto z takim sprzetem?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

lampy skretne z modulami i lusterko wsteczne z kamerka - ktos cos wie/ma na sprzedaz?

Gibons - buchnales jakies auto z takim sprzetem?:wink:

Półki co same golasy mi wpadają nikt ich nie reza :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdejmowałem dwa razy, za każdym razem podgrzewałem opalarka delikatnie aż był miękki klej, delikatnie podwazałem wyjmakiem, mozesz uzyć tez takiej szpachelki i odciagałem ale nie prostopadle od progu tylko pod niewielkim katem wzdłuż progu. Na środku listwy maja kołki plastikowe, ale są tylko do centrowania, łatwo je złamać więc jak chcesz je ocalić to ostrożnie z tą szpachelką. Moje wszystkie które odkleiłem nadaja się do dalszego użytku :)

Gorzej z klejem żeby usunąć ostry skrobak i heja 2 godziny albo lepiej. Podobno można tą guma do polerowania felg, ale nie wiem jak przymocowac listwę żeby sie nie przesuwała podczas szarpania na wiertarze taką gumą, tym bardziej że od strony gdzie musisz położyc listwę masz ładne alu wykończenie.

Krążki do usuwania kleju z felg ALU SUPER CENA!! (3733635874) - Allegro.pl - ?

O taka gume mi chodzilo, tylko male obrotu i ladnie idzie, ja tym robilem, uwazaj tylko na uszczelke

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło raczej o jakąś skuteczną metodę ściągnięcia listew a nie samego kleju z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem podobnej szpachelki jak wrzuciłeś wcześniej. Wszysyce straszyli, że takie tu uciążliwe, a poszło mi bardzo sprawnie. Jedną ręką ciągniesz ku górze, drugą działasz szpachelką podcinając, potem klej usunąłem acetonem- świetnie rozpuszcza ten rodzaj kleju. Zajęło mi to jedno popołudnie z tym, że s-linowe miałem wcześniej przygotowane- podklejone taśmą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło raczej o jakąś skuteczną metodę ściągnięcia listew a nie samego kleju z nich.

Jesli chodzi o to , to szpachelka nawet metalowa nada sie bez problemu, a z acetonem dobry pomysl, nie wiem tylko jak dziala na lakier.. kiedys w b6 zrobilem cos acetonem to pozniej takia biala mgla w lakierze sie pojawila..

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic z lakierem się nie stało po przetarciu do czysta lusterko- żadnych zmatowień, ale trzeba uważać na plastiki, bo dla nich nie jest delikatny :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

lampy skretne z modulami i lusterko wsteczne z kamerka - ktos cos wie/ma na sprzedaz?

Gibons - buchnales jakies auto z takim sprzetem?:wink:

W jakim kolorze szukasz lusterka ? Jasne u mnie chyba gdzieś leży, ile dobrze pamiętam to z tapicerki beż-kamut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz

ciemnym s-line - mam ciemna podsufitke:wink:

Soul mam, ale bez kamerki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ? :decayed:

Politową a to ile ładunkowa uzależnia to jakie masz wtyczki w aucie. ...kiera pasuje pod obydwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ? :decayed:

Politową a to ile ładunkowa uzależnia to jakie masz wtyczki w aucie. ...kiera pasuje pod obydwie

Mogę to jakoś sprawdzić nie rozbierając kiery ? ilu ładunkową mam kupić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...