Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie,

Szukam felg 19 cali, tak przeglądam ogłoszenia, i mam już totalny mętlik w głowie :P Nie wiem co wybrać. Tak myślałem o kilku propozycjach

- rotory (ale nie wiem jak one będą wyglądały przy czarnym lakierze nadwozia)

- S5

- RS4 B7 (RS4 look 18" miałem w B7, niby nadal mi się podobają, ale nie wiem, czy to już nie oklepany wzór)

- BBS CH

Weźcie pomóżcie i coś doradźcie:wink:

Bierz moje ori s5 ;) z ceną możemy się dogadać w granicach ludzkiej przyzwoitości ;)

Wysłane z Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie tam masz ET ? Z oponami komplet masz ? Wrzuć jakieś foto Jędzrzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa rezanie :) Gościu z moich okolic :) Polecam obejrzeć prawie R8 :)

HONDA CRX VTEC EE8,tuning,Total Schade, - YouTube

Ruda w filmiku tez dobra :naughty::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Szukam felg 19 cali, tak przeglądam ogłoszenia, i mam już totalny mętlik w głowie :P Nie wiem co wybrać. Tak myślałem o kilku propozycjach

- rotory (ale nie wiem jak one będą wyglądały przy czarnym lakierze nadwozia)

- S5

- RS4 B7 (RS4 look 18" miałem w B7, niby nadal mi się podobają, ale nie wiem, czy to już nie oklepany wzór)

- BBS CH

Weźcie pomóżcie i coś doradźcie:wink:

Jak co to tak jak Janusz pisze mam koła "RS4" od B8 i konkretnego gwinta :

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-154/alu-19-ori-a4-b8-310534/

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-154/zawieszenie-gwintowane-kw-v2-inox-310530/

cena w pakiecie 6k zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie tam masz ET ? Z oponami komplet masz ? Wrzuć jakieś foto Jędzrzej.

ET32, bez opon. jak sprzedam felgi to opony przekładam do następnych które kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak to jest z tym ET felgi w B8? przy feldze 8,5J 19 ET32 jest OK, tak? Felga 8,5J 19 ET 29 przy oponie 245/35 będzie już obcierać? Bo tak przeglądałem wątek w dziale "Felgi i Opony" i Miron mówi, ze ma felgi zimowe 8,5j 18 ET 29, ale na oponie 225/45 18, i że wszystko jest ok, nic nie obciera. I teraz nie wiem, czy to przez to, ze węższa opona i na 18 calowych jest lepszy naciąg?

Bo jednak szukam felg, żeby nie były mocno schowane, ale też żeby nic nie obcierało. Opony planuje 245/35 r19. Nie chcę dawać żadnych dystansów. Doradźcie z jakim ET szukać felg 8,5 J 19, a z jakim 8J 19 (choć wolabym 8,5 calowe)?

Dzięki za pomoc:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w zasadzie jest ET bardziej pod A5, nasze mają 47 ET fabrycznie szczerze to ja bym nie założył 32 z oponą 245, według mnie takie minimum przy tej szerokosci to ET35, ale mogę się mylic. Trzeba by zebrac kiedyś wszystkie opinie do kupy i jakieś info na temat założyć w dziale napraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w zasadzie jest ET bardziej pod A5, nasze mają 47 ET fabrycznie szczerze to ja bym nie założył 32 z oponą 245, według mnie takie minimum przy tej szerokosci to ET35, ale mogę się mylic. Trzeba by zebrac kiedyś wszystkie opinie do kupy i jakieś info na temat założyć w dziale napraw.

Kolego można spokojnie zakładać i nic nie będzie obcierać. Jeździłem chwile na takim zestawie i nic się nie działo do tego mam zawias S-line. Mało tego WRC ma taki zestaw bodajże a ma jeszcze obniżony samochód -35mm z tego co pamiętam, a jakoś jeździ. Gdyby obcierało podejrzewam że nie jeździłby tak. Ktoś z forum ma jeszcze takie parametry i nawet do tego ma dystanse jeszcze tylko nie pamiętam jakie ;) więc da się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam też 19" z S5 ET 32 do tego opona 245 i z tylu jeszcze dystans 5mm jeżdżę na gwincie i nic nie przyciera gwint mam bardzo mocno skrecony zresztą Gibons widział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam też 19" z S5 ET 32 do tego opona 245 i z tylu jeszcze dystans 5mm jeżdżę na gwincie i nic nie przyciera gwint mam bardzo mocno skrecony zresztą Gibons widział

No tak widziałem :) i wygląda to bardzo dobrze... tak że nie ma się co zastanawiać tylko zakładać :)

PS Sysek27 jaki ty tam masz gwint ? KW ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to sorki za błędną opinię, ktoś tu pisał kiedyś, nie wiem czy nie Cuber albo Miron no już nie pamiętam ale gdzieś z początku Troopu że owszem pojeździ toto, ale przy załadowanym i na wybojach potrafi przytrzeć. Pamiętam dokładnie bo sam się przymierzałem do felunku od A5 Sportback, były ładne w dobrej cenie i ET 32 no i odpuściłem ze względu na ET. Tyle tylko że miały oponę 255 być może to ta opona mogła powodować obcieranie o tylne nadkole a jazda z świadomością ze jak auto załadowane gdzieś podskoczy i przytrze to słaby komfort.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron chyba pisał o czymś takim, ale to były koła od S6/RS6 20cali bodajże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Sysek27 jaki ty tam masz gwint ? KW ?

Ja mam niskobudżetowego Supersporta jak kupowałem wtedy do siebie nie było nic ciekawego w używkach teraz jakbym miał kupić to to co wstawił Alvaro to bym brał od razu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron chyba pisał o czymś takim, ale to były koła od S6/RS6 20cali bodajże.

Ale średnica felgi do obcierania to chyba słabo się ma jedno do drugiego, biorąc pod uwagę ze kręcimy gwintem. To takie moje tylko spostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Sysek27 jaki ty tam masz gwint ? KW ?

Ja mam niskobudżetowego Supersporta jak kupowałem wtedy do siebie nie było nic ciekawego w używkach teraz jakbym miał kupić to to co wstawił Alvaro to bym brał od razu...

Ile taki nowy kosztuje orientujesz się ? zastanawiam się właśnie nad tym, ale mam tyle wydatków teraz że masakra ;/ nie mówię już o wymianie rozrządu olejów przegląd klimatyzacji etc

---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:42 ----------

Miron chyba pisał o czymś takim, ale to były koła od S6/RS6 20cali bodajże.

Ale średnica felgi do obcierania to chyba słabo się ma jedno do drugiego, biorąc pod uwagę ze kręcimy gwintem. To takie moje tylko spostrzeżenie.

Złe spostrzeżenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Sysek27 jaki ty tam masz gwint ? KW ?

Ja mam niskobudżetowego Supersporta jak kupowałem wtedy do siebie nie było nic ciekawego w używkach teraz jakbym miał kupić to to co wstawił Alvaro to bym brał od razu...

No nie żebym zachwalał ale jak już pisałem wcześniej miałem pożyczone te koła na około tydzień od Alvaro i są na prawdę w ładnym stanie, nic nie "bije" nie hałasują jak dla mnie to fajny felunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...