Jump to content
33 33
alvaro

B8 TrOOOOp

Recommended Posts

Godzinę temu, djtatra napisał:

Koledzy polecicie jakiegoś "szpeca" na Śląsku od zdiagnozowania silnika 2.0TDI 190PS CNHA w B8 z końca 2014?

Wysokie spalanie, nie da się zejść poniżej 10-11L przy spokojnej jeździe mieszanej

Do głowy przychodzi mi albo Aligator (może z logów co wyczyta) albo Danecki. 

Chyba, że podpowiecie gdzie szukać VCDSem??

Danecki CI podłączy pod kompa i co wyjdzie to wymieni, ja mam z Nim złe wspomnienia, kontaktuj się z Aligatorem.

SPOTY ŚLĄSKIE - Każdy Piątek - 18:00 - C.H. ARENA - GLIWICE

icon1.png

9 godzin temu, Pucek napisał:

Danecki CI podłączy pod kompa i co wyjdzie to wymieni, ja mam z Nim złe wspomnienia, kontaktuj się z Aligatorem.

Już też takie opinie słyszałem, nic będę gonił do Aligatora - zobaczymy co wymyśli.

Dziwne, że na forum jest tak mało osób z tym silnikiem CNHA i cięzko coś porównać 😕   ..tematów też za badzo nie ma .

B5 1.6 ADP 102KM

B6 1.9 AVF 130KM > 172KM

B8 2.0 CAHA 170KM > 196KM

B8 2.0Q CNHA 190KM Ultra

Panowie mam prośbę mógłby mi ktoś sprawdzić po vin-ie czy mam jeden czy dwa termostaty ? 

4 minuty temu, GrzegorzSi napisał:

Panowie mam prośbę mógłby mi ktoś sprawdzić po vin-ie czy mam jeden czy dwa termostaty ? 

Jaka skrzynia ?

+48 693 45 66 99

Gdybym nie odbierał albo obiecał że oddzwonię a nie oddzwaniam to dzwonić do skutku.

Multitronic 8 biegowa 

11 godzin temu, djtatra napisał:

Już też takie opinie słyszałem, nic będę gonił do Aligatora - zobaczymy co wymyśli.

Dziwne, że na forum jest tak mało osób z tym silnikiem CNHA i cięzko coś porównać 😕   ..tematów też za badzo nie ma .

Mam A6 c7 z tym silnikiem i nigdy zużycie paliwa nie przekroczyło 6,5 litra.............

panowie jak wejść do ukrytego menu po odblokowaniu jak nie mam przycisku SETUP czy da się w ogóle w MMI 3G+

3 godziny temu, Yaro1 napisał:

Mam A6 c7 z tym silnikiem i nigdy zużycie paliwa nie przekroczyło 6,5 litra.............

No to mnie pocieszyłeś  Yaro1 :(

B5 1.6 ADP 102KM

B6 1.9 AVF 130KM > 172KM

B8 2.0 CAHA 170KM > 196KM

B8 2.0Q CNHA 190KM Ultra

3 godziny temu, michał69 napisał:

panowie jak wejść do ukrytego menu po odblokowaniu jak nie mam przycisku SETUP czy da się w ogóle w MMI 3G+

W mmi 3G+ nie ma SETUP tylko CAR i MENU przytrzymujesz

Edited by WydRos

Dolewa ktoś z Was może Archoila do oleju? Bo akurat w sobotę mam wymianę oleju i tak mi przeszło przez myśl, czy nie zalać :)

dodatek-do-oleju-archoil-9200-v2-200ml.jpg

Ja lałem ale AR9100 do LM SHT 5w40. Może to obiektywna ocena ale odrobinę wycisza prace silnika. Napewno nie zaszkodziło mojemu cdhb.

Z tego co jeszcze zauważyłem to po dolaniu temp oleju była niższa o 1-2 st podczas takiej samej jazdy.

Edited by zabiello

Ktoś chętny na projektory drzwi, oryginalne Audi? 

Edited by MaciekPL

28 minut temu, MaciekPL napisał:

Ile i po ile, z ciekawości zapytam. 

W dniu 10.12.2018 o 10:26, djtatra napisał:

Mam A4 z tym silnikiem quattro i manualem, jazda autostrada 150 - 160 km/h wychodzi okolo 6,8 litra na 100 km liczone z dystrybutora, na komputerze wychodzi ciut wiecej. Przy wolniejszej jezdzie pokazuje nawet ponizej 6 litrow.

1 godzinę temu, Hohe napisał:

Ile i po ile, z ciekawości zapytam. 

Komplet na 4 drzwi. W DE po 80€ tak można najtaniej czasem dostać za komplet.. Komplet 2 sztuk. Jakby ktoś był chętny mam sporo taniej. 

23 godziny temu, Dev napisał:

Jaka skrzynia ?

Multitronic 8 biegowa 😉 

6 godzin temu, MaciekPL napisał:

Jednak się nie podobają ?

3 minuty temu, pietrz44 napisał:

Jednak się nie podobają ?

Robią robotę, z początku byłem na nie. Teraz już przyzwyczaiłem się heh. Mam inne zestawy na sprzedaż :)

wiecie może jak zakodować światła led żeby po zamknięciu auta jeszcze chwile świeciły coming leaving home? wczoraj podłączałem pod komputer odblokowałem zielone menu i video in motion. a dzis zauważyłem ze światła dzienne od razu po zamknięciu c. zamka gasną. wcześniej jeszcze przez 30s się świeciły 

A to nie idzie zmienic czasu clh w mmi ?

-----  >>> hq1j3ty.jpg     <<<  -----

19'  Styling  132 - Pompei S5 9J et 33  / Gwint /  Bi-Xenon Koito Q5 - Intemo / GTB 2260VZK / S4-Line pack ...

https://a4-klub.pl/topic/361973-a4-b6-avantador-s4line-gtb-2260vzk-styling-132-1939-bix-intemo-continue-by-kojk/

4 godziny temu, michał69 napisał:

wiecie może jak zakodować światła led żeby po zamknięciu auta jeszcze chwile świeciły coming leaving home? wczoraj podłączałem pod komputer odblokowałem zielone menu i video in motion. a dzis zauważyłem ze światła dzienne od razu po zamknięciu c. zamka gasną. wcześniej jeszcze przez 30s się świeciły 

Musisz odchaczyc w vcds „sterowanie clh drzwiami kierowcy” 

W dniu 7.12.2018 o 09:14, Hugo napisał:

No widzisz, a ostatnio na grupie na FB był temat wycieraczek. Kilka osób wzięło te Oximo i oddawali bo była lipa :) Jeden narzeka na Bosch, drugi na Valeo, a kolejny uważa, że są cacy :) Nie ma reguły. Ja osobiście latam na SWF 😁

Też polecam SWF, cisza i zgarniają dobrze. SWF produkuje OE , ale uwaga... zostało przez Valeo wykupione ;) Niestety jedne z najdroższych wycieraczek na rynku aftermarketowym

1 godzinę temu, WydRos napisał:

Musisz odchaczyc w vcds „sterowanie clh drzwiami kierowcy” 

W którym miejscu się to odchacza ?

Mam pytanie bo ostatnio gdzieś widziałem na youtubie jak do A4 ktoś tam sobie wgrywał ukryte dodatki i wspominał o Laptimer gdzie powiedział że tylko w S4 i RS4 idzie to wgrać, to prawda?

7 minut temu, Maciejppl napisał:

Mam pytanie bo ostatnio gdzieś widziałem na youtubie jak do A4 ktoś tam sobie wgrywał ukryte dodatki i wspominał o Laptimer gdzie powiedział że tylko w S4 i RS4 idzie to wgrać, to prawda?

Eee, ja mam w traktorze. 

Uruchomisz .

Na filmie masz pokazane

5 minut temu, wikary napisał:

Uruchomisz .

Na filmie masz pokazane

Mam to, tylko zdziwiło mnie to że taki elektryk w jakimś warsztacie tak stwierdził że tylko w s4 i rs4  jest montowane 😂. Dzięki za szybką odpowiedź :)

Panowie spinki tapicerki drzwi w jakich cenach nowe są ? 

k5x6V52.jpg

Motoryzacja to nie tylko samochody , to ta magiczna więź łącząca kierowcę z jego samochodem....

3 minuty temu, jozek726 napisał:

Panowie spinki tapicerki drzwi w jakich cenach nowe są ? 

Jakiś czas temu za 2.8zl zamawiałem. 

1 minutę temu, MaciekPL napisał:

Jakiś czas temu za 2.8zl zamawiałem. 

bo mam 20 szutk , oddam za 40 zł jak by ktoś chciał ;)

k5x6V52.jpg

Motoryzacja to nie tylko samochody , to ta magiczna więź łącząca kierowcę z jego samochodem....