Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] + 0.216, Turbo AWX + Chipsy KW 17" sedan quattro


matyss___

Rekomendowane odpowiedzi

nawet nie słyszałem o tym , że mozna jeszcze raz nałozyć warstwe odbłysnika...a tak z ciekawości ile takie cos kosztuje?? no i oczywiście trzeba rozebrac lampe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przyszedł od kolegi z forum zamiennik kata i przy okazji nie mogłem odpalic auta wiec nowy Akku także zawedrował pod maske

2775918133.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem właśnie cały wątek i gratuluję postępów :thumbup1: Ładny kolorek, też na początku chciałem taki kupić :naughty: Generalnie widzę że puki co wszystkie zmiany na plus :wink: A na blacharkę też pewnie przyjdzie czas :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sokal no jakos sie staram pomalutku....

f16mysliwiec od kolegi YATES dzisiaj zamontowałem.....okazało sie ze kata miałem całego w srodku i raczej przypchany bo cały czarny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kujawa ...dobrze jest takie efekty uboczne jak napisałes to sa w golfie 2 1.6 diesel bez kata ze nic za nimi nie widac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z chmurką se jaja robiłem przecież :grin:

chodzi mi czy np w dzwięku na jałowym coś się zmieniło?? bo widziałem na filmiku gdzieś w sieci jak gościowi po wywaleniu kata fajny dzwięk się tworzył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim odczuciu na jałowym jest bez zmian ale zaczeła głośniej tak jakby turbinka świszczec ale czy to ona to głowy nie daje;P..w zamienniku sa takie łusk8 jak w strumiennicy wiec moze to przez to;P nie wiem nie znam sie...jest dobrze..pali , jeździ czego wiecej chciec?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kilku dni autko mało było używane , poniewaz rurka olejowa turbiny zaczeła lac olejem ..dzisiaj wymieniłem na inna i przy okazji zmieniłem kruciec wodny który mi lekko ciekł od kilku miesiecy...przy okazji okazało sie , że w zaworku n75 czy coś takiego ktos wczesniej przykleił ułamana czesc super-glue....chciałem kupic no0we ale 480zł z interkarsu mnie dosłownie wypchneło przez drzwi...jutro bede swoje miał profesjonalnie sklejone.........jutro walne kilka fotek

---------- Post dopisany 24-11-2012 at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany 21-11-2012 at 19:01 ----------

na dobry poczatek sam_0226_min.jpg

sam_0227_min.jpg

to ustrojstwo miałem złamane , ale dalem sobie z tym rade sam_0284_1_min.jpg

i przy okazji wskoczyły nowe wezyki , poniewaz podczas wymieniania króćca naderwałem stary waz sam_0288_min.jpg sam_0286_1_min.jpg

sam_0287_min.jpg

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

na dobry poczatek sam_0226_min.jpg

sam_0227_min.jpg

to ustrojstwo miałem złamane , ale dalem sobie z tym rade sam_0284_1_min.jpg

i przy okazji wskoczyły nowe wezyki , poniewaz podczas wymieniania króćca naderwałem stary waz sam_0288_min.jpg sam_0286_1_min.jpg

sam_0287_min.jpg

---------- Post dopisany 26-11-2012 at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany 24-11-2012 at 20:31 ----------

dzisiaj przyszły 2 paczuszki

sam_0298_min.jpg

sam_0297_min.jpg

sam_0296_min.jpg

oczywiście wtryski już w aucie zamontowane , a moje z afna u kumpla w 1Z i w obydwu przypadkach czuc róznice...czekam na redukcje weża i bede montował niebawem turbawke i pojade wystroic wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zoabczymy jak to bedzie chodziło ..oby tak jak wyglada;P....zastanawiam sie czym wyczyścić wszystkie przewody w środku które ida do turbiny....

---------- Post dopisany 04-12-2012 at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany 27-11-2012 at 22:30 ----------

i przydała sie gwarancja na turbine..dzisiaj wysłana spowrotem do poprzedniego własciciela...wstawała tylko od 2500obr...podczas regulacji sztanga nic nie udało sie ustawic ........także mam teraz wsadzona seryjna turbawke...2 razy wsadzałem i nic nie dało a seryjna od poczatku wstaje takze wina w mechanice tej od awx

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ----------

i przydała sie gwarancja na turbine..dzisiaj wysłana spowrotem do poprzedniego własciciela...wstawała tylko od 2500obr...podczas regulacji sztanga nic nie udało sie ustawic ........także mam teraz wsadzona seryjna turbawke...2 razy wsadzałem i nic nie dało a seryjna od poczatku wstaje takze wina w mechanice tej od awx

---------- Post dopisany 26-01-2013 at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany 04-12-2012 at 22:02 ----------

wczoraj wysłałem turbine po raz 2gi i bede miał zupelnie nowa ...wsadzałem ta w sumie 5 razy...doszedłem do takiej wprawy , ze sam wszystko robie ponizej godziny;P

nawet przekładałem sztange z druszka z moje do tej z zwx i dalej to samo ....zeby nie ladowac kasy w kurs do wrocławia i jazde z niedzialajaca turbina jak nalezy najpierw zamówiłem kompa u kostrza na próbe jak bedzie chodziło wszystko...jak bedzie dobrze to kompa sprzedam i pojade na strojenie....aha i sie okazało , ze mam kompa wsadzonego od passata (ktos wczesniej cos kombinował)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne bryka:) widze ze modzisz na calego:) a co z aluskami odemnie nie zakładasz do tej audi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak od Ciebie?? chyba pomylka;P..

---------- Post dopisany 07-02-2013 at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany 28-01-2013 at 01:07 ----------

dzisiaj zamontowałem druga turbine ktora wysłali mi zamiast tej pierwszej i okazało sie , ze zaczeła wstawac od 1900obr na dzień dobry...wsadziłem kompa od kostrza i autko zapierdziela...narazie takis etup zostaje w maju bede myslał nad fmic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...