Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] + 0.216, Turbo AWX + Chipsy KW 17" sedan quattro


matyss___

Rekomendowane odpowiedzi

to dobrze ze w końcu wygrałes z tym turbo:wink: teraz aż chce sie jezdzić Quattro nie:naughty::naughty::jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi w sumie to powiem Ci ze nie jest dużo mocniejszy niż był....na seryjnej turbawce rwał od 1650obr teraz od 1900 i jets dobrze , przynajmniej dwumas bedzie miał troszke lżej;P ale czy oby ehhe

tak było z katem, seryjnymi wtryskami,i seryjna turbina http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/b5-afn-prosba-analize-logow-226501/

a jak jest teraz to niebawem ogarne logi i bedzie wiadomo...

---------- Post dopisany 15-02-2013 at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany 07-02-2013 at 16:50 ----------

już w sumie autko przetestowane...1 i 2 bieg jest zrobiony aby dwumasy mi nie rozwalał czyli z głowa , 3ka zaczyna juz ladnie jechac a najwiecej koksu dostała 4ka i 5ka

ładnie autko dostało elastyczności na wiekszych biegach.....narazie najwiecej leciałem 150km/h na 5ce i powiem , ze była duza ochota na depniecie do wyższych predkości , ale wiadomo warunki pogodowe mikre wiec po co świrowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie fajnie. Mocy coraz więcej, w ile celujesz? Też niedługo zaczynam zabawę i mam nadzieje że nie będę miał takich przygód z turbo jak Ty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Booster narazie koniec...na wakacje fmic zamontuje i wystroje i na tym koniec...nastepne mody ti nowsze i od razu silniejsze auto , ale to przynajmnije przez rok zastaje przy tym...

---------- Post dopisany 20-02-2013 at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany 15-02-2013 at 20:25 ----------

spadło troszke sniegu wiec zrobiłem kilka fotek

sam_0601_min.jpg sam_0602_min.jpg sam_0603_min.jpg sam_0604_min.jpg sam_0605_min.jpg sam_0606_min.jpg sam_0608_min.jpg sam_0609_min.jpg sam_0610_min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko czekać do wiosny aż cały potencjał auta będzie można przenieść na asfalt. Powodzenia w kolejnych modach:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DObre foty... nawet niw eidzialem ze masz watek swoj - nic nie mowiles:decayed: pozdo Jelenia :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypad z Lewan i Arre jak widać na foto dobry metr śniegu dzisiaj około 19stej Szklarska Poreba - zakręt śmierci sam_0612_min.jpg

około 20stej Szklarska Poręba - Polana Jakuszycka (Granica Polsko - Czeska)

sam_0619_min.jpg sam_0621_min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wypad ;) dzieki za doborowe towarzystwo

WIecej fot:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

---------- Post dopisany 23-02-2013 at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany 20-02-2013 at 22:46 ----------

Masz kilka lepszych... jak chcesz wszystkie w full rozdzialce to dan maila na pw :decayed:

matys1.jpg

matys2.jpg

matys3.jpg

matys4.jpg

matys5.jpg

matys6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja kilka fotek dodam

sam_0692_1_min.jpg sam_0693_1_min.jpg sam_0697_min.jpg sam_0700_1_min.jpg

tak wygladało auto po 2 godzinach Zabawy sam_0704_min.jpg

a tą fotke na dole zrobiłem pzredchwilka z okna ....tyle nayebaoo;)

sam_0707_min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile Ci pali autko? Sam się zastanawiam nad zmianą niedługo, bo chciałem po lifcie w quattro :decayed: AFN ma 110 kucy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fabrycznie 110 ten ma koło 160......jak pali? hm ..latem w cyklu mieszanym 6.5 zimo max 7.5 ale przy deptaniu ...ale spokojnie mozna zejśc ponizej 6!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fabrycznie 110 ten ma koło 160......jak pali? hm ..latem w cyklu mieszanym 6.5 zimo max 7.5 ale przy deptaniu ...ale spokojnie mozna zejśc ponizej 6!!

W ile to Ci robi na setke(zejdziesz do 8s?), w końcu mam z kimś porównać osiagi:jerk: mam filmik 60-160, ale szału to nie ma

a tu 30-120

A co do fotek podsyłaj do kalendarza, tylko mozna by troche ja podjechać w PS:decayed:

matys3.jpg

matys5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te drugie zdjęcie śmiało podeślij do kalendarza, oddam nawet głos bo to niezłe ujęcie jest :wink: mój zecior po ustawieniu kąta wtrysku i dawki ( niestety nie wiem jaka bo mechanik nie chciał mi powiedzieć) pali w cyklu mieszanym 6.6 i to na krótkich dystansach. Ale przyspieszenie ma lepsze po ustawieniu, a wcześniej był troszkę mułowaty. Wcześniej palił równe 6l/100km. Ale to było w okresie wiosennym. Zastanawiam się albo nad 1.9 tdi lub 2.5 v6 tdi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi87 ...mam w lepszej rozdzielczości te fotki , bo tutaj dla potrzeb szybkiego otwierania zbiłem z 4mega do 150kb;P

co do osiagów to jak tylko zejdzie troche śneig z dróg to nagram jakis filmik

a4-freunde no troszke kasy poszło ..ale w coś trzeba ładowac;P mam jeszzce druga zabawke która wchłoneła ze 2 takie audice pzrez 7 lat!! (http://a4-klub.pl/marki-78/astra-gsi-c20xe-lexmaul-grubsza-pare-fotek-zostalo-zrobione-205243/)

Łukasz0605/ kowi87 nie jestem klubowiczem to mnie przypadkiem nie ogranicza do wysyłania zdjec do kalendarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogranicza, konkurs jest dla wszystkich:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty wykonane przeze mnie przy pomocy sony A350 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe mam gdzies 5110 przerobiona przeze mnie na wersje bez antenki :facepalm::polew::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...