Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] + 0.216, Turbo AWX + Chipsy KW 17" sedan quattro


matyss___

Rekomendowane odpowiedzi

centralny po tygodniu wrócił do łask....okazało sie , że rozsypał mi sie grafit ...zamówiłem cały nowy kompresorek wraz z grafitem i znowu wszystko działa

---------- Post dopisany 18-04-2012 at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2012 at 18:18 ----------

co myslicie o tych fotelach???imgp3900.jpg...wygodnie sie w nich siedzi??? miął ktos z takimi stycznośc??zastanawiam sie czy ich nie zamontowac tylko nie wiem jak wyglada sprawa z puduszkami? da rade je poprostu przełozyc z moich do tych siedzen??? w tych co na foto od strony kierowcy brakuje własnie poduszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci że zrobiłeś kawał dobrej roboty przy tym samochodzie. Na początku to wyglądał tragicznie, ale obrałeś dobrą drogę i autko naprawdę teraz fajnie się prezentuje :decayed: Dużo rzeźby było z halogenami? Sam pomału będę się przymierzał do takiej operacji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z halogenami??nic kupiłem pod swój zderzak...miałem miejsca na halogeny wiec załozyłem..podłaczyłem sie pod wiazke od świateł( fabrycznie miałem lampy z halo wiec nie było problemów) i wszystko działa

no jest kawałek pracy juz włożone...nastepne co bede sie przymierzał to rozrząd i nowe heble wszystkie ....

a buda jak jest poobdzierana tak bedzie;P...ma byc sprawne auto mechanicznie a blacharka zostaje bez zmian(bynajmniej narazie-nie wiadomo co mi strzeli do głowy eheh)

---------- Post dopisany 16-05-2012 at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany 19-04-2012 at 15:41 ----------

dzisiaj autko zostało zaopatrzone w nowy kompletny rozrząd , nowa pompe wody, nowe paski klinowe i nowa ralke klimy czy cos takiego...i czekam juz na olej motul ..zamówioony i zapłacony wiec max 2 dni i bedzie wymieniony wraz z filtrem.......wszystko przy stanie 311585;P czy ori?? nie wiem .......załózmy ze tak ;P

---------- Post dopisany 19-05-2012 at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany 16-05-2012 at 22:14 ----------

olej wymieniony na motul 5w40 ...filtr oleju także wymieniony ...teraz planuje odgrzybianie klimy ale to w nastepnym tygodniu......

---------- Post dopisany at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ----------

olej wymieniony na motul 5w40 ...filtr oleju także wymieniony ...teraz planuje odgrzybianie klimy ale to w nastepnym tygodniu......

---------- Post dopisany 30-05-2012 at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany 19-05-2012 at 12:16 ----------

audica niestety stoi w garażu od ponad tygodnia: diagnoza : dolne sworznie sie skończyły od strony pazażera.........plany: kupuje cały zestaw Lewfordera i wymienie wszystko co tam jest a to klamoty co beda dobre zostawie na rezerwe.........narazie auto stoi w garazu a ja poruszam sie Astra F ..170 kucyków ladnie juz zaczyna sie wkręcac;P

---------- Post dopisany 27-06-2012 at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany 30-05-2012 at 20:50 ----------

dzisiaj zawitał do mnie kurier z taka paczuszka ;P imgp4456y.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj adres moze bocian przez komin wrzuci;P hehehe

---------- Post dopisany 02-07-2012 at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany 28-06-2012 at 06:48 ----------

dzisiaj całe zawieszenie zostało zamontowane ..okazało sie , że oba dolne wachacze od strony pasarzera rozpadły sie na gumach i 2 konćówki drazków były zapieczone czy cos...zero ruchu reka;p...co najlepsze wszystko or lemfordera było wiec: albo ktos wczesniej wymieniał na ori albo jeszcze fabryczne ale kórz to wie perzy przebiegu tylko 315tys w aucie z 1998 roku

---------- Post dopisany 03-07-2012 at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany 02-07-2012 at 20:59 ----------

i 2 fotki jak wyglada srodek po zamontowaniu foteli i kanapy od 2.6 benzyna Q

imgp4457.jpg

imgp4458d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę duże postępy przy aucie :) Zmiany jak najbardziej idą w dobrym kierunku :naughty: Ja bym jeszcze zmienił te małe pomarańczowe kierunki na błotnikach na szare lub dymione (SKODA- AUDI A3,A4 KIERUNKOWSKAZY BOCZNE (2458106535) - motoAllegro). Jeszcze mam pytanko dotyczące halogenów, 150zł za oryginalny komplet do b5 czy to dobra cena? pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nad tymi kierunkami jasnymi w błotnik pomysle....narazie koncze z inwestowaniem w auto 18 sierpnia wesele robie weic kazda złotówka mi sie przyda...

---------- Post dopisany 17-10-2012 at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2012 at 12:37 ----------

wczoraj zabrałem sie za wyczyszczenie kolektora ssacego i okazało sie, ze jest tak zasyfiony, ze musiałem wypalic wszystko ze srodka i wypiaskować, cały środek ..a efekty sa takie:

sam0075ev.jpg

sam0073ym.jpg

sam0074u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki to problem co rok-góra 2 lata przeczyscic ponownie?a niech sie syfi;P bedzie przy czym grzebac;P...z reszta egr bede niebawem zatykał;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szybko to robilem...przy najbliższej okazji wypoleruje środek a z zewnatrz nic nie piaskowałem: to auto robocze a nie na pokaz...;P..ma byc technicznie sprawne na ori czesciach oczywiście , ma byc gleba i dobra fela a wizualnie to widac jak jest , ale mi to nie przeszkadza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no po malutku autko zaczyna wyglądac ;P

wczoraj spadło u mnie 17cm sniegu i od razu udałem sie do zaufanego dostawcy opon i oto rezultaty :

2738641208.jpg

27386412082.jpg

a na 2 sezony starcza;P

oczywiście podczas montowania zimówek całe autko idzie +4cmm w góre oby to nie szorowac podłoga podczas zimy...

ale to w okolicach 15-20 listopada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie same lampy mialem w poprzedniej audi i bylem z nich o wiele bardziej zadowolony niz z Valeo. ale kazdy ma inny gust:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w praktyce przedliftowe lampy Boscha są lepsze, lepiej oświetlają, a jeżeli chodzi o wygląd to wiadomo że polifty :naughty::kox: bo nie świecą za dobrze... no chyba ze wsadzimy xenon :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze mi świeca te lampki ...orginalnie miałem w tym aucie boscha z przeciwmgielnymi wbudowanymi...co do mięcha to jest tego 9.2 mm wiec git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w praktyce przedliftowe lampy Boscha są lepsze, lepiej oświetlają, a jeżeli chodzi o wygląd to wiadomo że polifty :naughty::kox: bo nie świecą za dobrze... no chyba ze wsadzimy xenon :wink:

polifty świecą bardzo dobrze nawet bez ksenonu tylko odbłysnik i soczewka muszą być w dobrym stanie a kilkanaście lat dla lamp to jednak dużo. Oddaj swoje lampy niech nałożą ci nową wartstwę odbłyśnika to zobaczysz jak dobrze świecą polifty.

Żeby nie było OT to porównując stan zaraz po zakupie a stan obecny to przepaść, twój przykład dobrze pokazuje jak forum może wpłynąć na mody przy aucie. Oby tak dalej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...