Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

like.jpg

jeden z najładniejszych sedanów na forum :wink:

Opublikowano

Osz pieronie. d*pa prezenci się fesssssst. Koło miód malina :dancing:

Opublikowano

noooo Slawek zarabiscie wyszlo :naughty: przy tej glebie na spota na podziemny niebardzo wjedziesz:grin:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano
  • Autor
noooo Slawek zarabiscie wyszlo :naughty: przy tej glebie na spota na podziemny niebardzo wjedziesz:grin:
ja po niemieckiej autostradzie 130km/h nie przekracza a podziemne parkingi nie dla mnie :decayed:
Opublikowano
noooo Slawek zarabiscie wyszlo :naughty: przy tej glebie na spota na podziemny niebardzo wjedziesz:grin:
ja po niemieckiej autostradzie 130km/h nie przekracza a podziemne parkingi nie dla mnie :decayed:

:grin: kurde jakos nigdy nie bylo okazji sie spotkac trza sie kiedys ustawic na spocie na podpromiu :naughty:

Opublikowano
  • Autor
noooo Slawek zarabiscie wyszlo :naughty: przy tej glebie na spota na podziemny niebardzo wjedziesz:grin:
ja po niemieckiej autostradzie 130km/h nie przekracza a podziemne parkingi nie dla mnie :decayed:

:grin: kurde jakos nigdy nie bylo okazji sie spotkac trza sie kiedys ustawic na spocie na podpromiu :naughty:

W maju będę to można się styknac, w pl to przeważnie auto jest rezane wiec stoi w garażu hah

---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ----------

:jerk:

http://www.autorad.pl/static/media/like.jpg

jeden z najładniejszych sedanów na forum :wink:

dziekowa za dobre slowo:hi:
Opublikowano

130 na autobanie skoksowanym dislem.. prawie uwiezylem :grin:

wlasnie tego w tym aucie brakowalo, teraz miod malina :jerk:

Opublikowano
  • Autor
130 na autobanie skoksowanym dislem.. prawie uwiezylem :grin:

wlasnie tego w tym aucie brakowalo, teraz miod malina :jerk:

jak by Ci osłona wisiała jakieś 5-7 cm nad ziemią to tez byś tak jechal, najgorsze łączenia pasów, wtedy wadze osłona a wiadomo jak dobry pas to szybciej ale z umiarem
Opublikowano

slavko no to zes teraz pojechał z kołami .... kozaczek auto sie zrobiło

Opublikowano

daje rade :wink:

Opublikowano

Wyszło klasycznie:naughty: Podoba mnie się:jerk:

Opublikowano
  • Autor
Wyszło klasycznie:naughty: Podoba mnie się:jerk:
wypcham alu jeszcze po 5mm i na tym koniec
Opublikowano
130 na autobanie skoksowanym dislem.. prawie uwiezylem :grin:

wlasnie tego w tym aucie brakowalo, teraz miod malina :jerk:

jak by Ci osłona wisiała jakieś 5-7 cm nad ziemią to tez byś tak jechal, najgorsze łączenia pasów, wtedy wadze osłona a wiadomo jak dobry pas to szybciej ale z umiarem

I to jest najlepszy czas by zastanowić się nad poffietrzem :whistling:

Opublikowano

Ładnie Sławku :kox:

Opublikowano

Dokładnie brakuje tutaj psst psst

Opublikowano

Jest mega miazga, graty autka :slina::notworthy:

Opublikowano

Jest pięknie i ze smakiem :):banan:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.