Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ARG] Moja A4 AVANCIK LIFTING ocencie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam moja A4 z 1999 mam ją od września 2007 roku. jest już po liftingu co widać chyba :tongue4: silniczek 1.8 20V jak by był "T" to bym się bardzo cieszył ale nie jest hehe, przebieg 139 tyś

audiczka jest w kolorze z palety indywidual Z5M kolorek super.

z wyposarzenia takie drobiazgi jak:

- soczewkowe lampy,

- halogeny,

- alufelgi 17x8.5" z audi A8 z oponkami bridgestone potenza 225/45,

- abs,

- el.i podgrzewane lusterka,

- el. szyby,

- wsp. kierownicy,

- 4 poduszki powietrzne,

- centralny zamek,

- klimatronik,

- komputer pokładowy,

- skórzana trójramienna kierownica,

- podsufitka w ciemnoszarym kolorze,

- podłokietnik na tylnej kanapie,

- radio chorus + 6 głośników + aktywny subwoofer org.

no i to by było na tyle i fotki

aVEqf7S.jpg

aVErDqS.jpg

Pq21n4b0.jpg

aVEuSYA.jpg

Pq21pcSJ.jpg

ale jak ją kupiłem to tak nie wyglądała jak teraz

:th: pozdro

Opublikowano

bardzo ładna, nie masz Q czasami, bo masz 2 rurki, chyba że sam rezałeś!! no szkoda , że bez T

Opublikowano

Ładna tylko musisz sobie załatwić podłokietnik do przodu :th:

Opublikowano

Fele pasują ja ulał :th:

Opublikowano

Kolor :th: , a reszta do niczego :naughty:. Piękny sprzęt i tyle ...

Opublikowano
  • Autor

nic mi nie wiadomo żeby to była Q :mysli: a rułeczki to własna robota :tongue4:

Opublikowano

Ładny niebieski pocisk :decayed: Szybki można by nieco ściemnić :naughty:

:th:

Opublikowano

niunia w b dobrym stanie :naughty: w srodku czysciutko :) piekna

Opublikowano

felgi naprawde pasuja, polecam szybki zciemnic i dokladki na drzwach pod kolorek, poza tym super sie prezentuje :>

Opublikowano

Iverson w tym silniku nie bylo :quattro:

adi84 pomaluj jeszcze listewki pod kolor to wtedy bedzie calosc.. :th:

Moglbys pokazac tez autko przed zmianami.. :decayed:

Opublikowano

daje rade;)

Opublikowano

tylko avant :naughty: gitara :th:

Opublikowano
  • Autor

ykk no niestety nie mam żadnej fotki jak wyglądała wcześniej ale zwykły avant na stalówkach dokładki czarne tłumik jakiś brzydki z jedną końcówką :thumbdown: relingi czarne i ogólnie troszkę trzeba było dopieścić :decayed:

Opublikowano

ładny avancik w super kolorku :)

Opublikowano

czemu sprzedajesz ? widzialem link na allegro :> ?

Opublikowano

kolorek :th: reszta też super, mam podobną tylko inny silnik :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a no jest na allegro :hi:, audiczką dobrze mi się śmiga ale bywa tak że trzeba zmienić na coś innego i tańszego :mysli: pozdro

Opublikowano

bardzo ladna niunia !! tylko sie chwalic taka i nie sprzedawac :tongue4: chyba ze na nowsza, mocniejsza ( juz z "T" ) ... :cool: pozdrawiam i gratuluje autka :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.