Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tylna kanapa ogarnięta :) teraz te boczki jeszcze ubrać w materiał i koniec.

Zimówki 17" kupione do moich poprzednich alu. Teraz będą czarne bo jakiś inne kolory mi nie podchodzą.

I znowu turbina zamula... :( pół roku temu czyszczona a przeładowuje. Jeżdżę raczej mało "emerycko". N75 podmieniony, wężyki muszę sprawdzić jeszcze i w ostateczności znowu czyszczenie suszary...

postaram sie pstryknąc foteczki jak wyszło wnętrze ;)

Opublikowano

Sam czyscisz? Ja rok temu czyscilem i spokoj.. Moze zorganizuj drugie turbo na podmiane

Opublikowano
  • Autor

Z kuzynem mechanikiem, ale przez 6 miesięcy śmigało jak nowe. Może wina, że przeładowuje nie leży po stronie turbiny, tylko jakaś nieszczelność czy coś.

trzeba obadać :)


wczoraj na szrocie wynalazłem jarzma 451 :decayed: za 100 zł raczej okazja. Może na wiosne wpadną, jak troche groszana tarcze i klocki się nazbiera.


i foteczki :decayed:

wnętrze

a8478a7c025bc05dfe50779b98d.jpg

i takie tam jesienne plenery

ba768b1c7f5ce452a766234dea9f.jpg

6b3a370e28b735614e220840c96b75c.jpg

bea4f468ef38433a65210a377f3c7.jpg

881bc68e58907ecbdd78f3a2885b5.jpg

Edytowane przez karol24

Opublikowano

Konkretna audiczka i super kolor :D

Opublikowano
  • Autor

Dzięki dzięki :decayed:

tak mi teraz dokładka cupry chodzi po głowie, ale czy do takich 17" na balonach 225/45 podpasi?

Opublikowano

kup i sie przekonaj, jak Ci nie podejdzie to odkupie :D

Opublikowano
  • Autor

Wiedziałem, że na Ciebie mogę liczyć :grin:


Jeszcze tylko jedna fela do malowania mi została, ale winter setup i tak będę zakładał najpóźniej jak się da :)

Opublikowano

pięknie się prezentuje Twój avant :thumbup1: ricardosy miałeś w serii czy dokładałeś?

Opublikowano

A na jaki kolor malujesz zimowki? Sam to robisz? Ja po wszstkich swietych dopiero zakladam :D

Opublikowano
  • Autor

Do tamtych felg to tylko czarny mi pasował. Stary już jestem więc bez szaleństw :decayed: sam maluję. Dopóki śniegu nie zapowiadają lub poważnych mrozów to nie zakładam ;)

Radek Recarosy z A6 wsadziłem

Edytowane przez karol24

Opublikowano

Bardzo ładna ta Twoja furmanka.No i strasznie zazdroszcze koloru

Opublikowano

Do tamtych felg to tylko czarny mi pasował. Stary już jestem więc bez szaleństw :decayed: sam maluję. Dopóki śniegu nie zapowiadają lub poważnych mrozów to nie zakładam ;)

Radek Recarosy z A6 wsadziłem

Trzeba dużo rzeźbić czy P&P ?

Opublikowano
  • Autor

Przód średnio, tył to już sporo kobinacji ale zadowolony jestem z efektu

Opublikowano

Ja bym chetnie tylko przod przytulil :D

Opublikowano
  • Autor

No właśnie ja tak zrobiłem ;)

wczoraj walczyłem z wiązką, teraz wypadało by to podłączyć i sprawdzić czy w tyłek grzeje fotel

Opublikowano

Grzanie piekna sprawa:)

Opublikowano

tylko troche nie zdrowa dla faceta

Opublikowano

Wszystko z umiarem

Opublikowano

tylko troche nie zdrowa dla faceta

Tak jeśli chajcujesz ponad stan ciagle na 6 ale chyba nikt tak nie jeździ, spokojnie sobie grzejesz a przed wyjściem wyłańczas na 2 minutki. Jak z klimo trzeba myśleć

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ciepło lubny nie jestem :) byle bym to podłączył :banan:


Turbina ogarnięta :banan: przy okazji pooglądałem co tam od dołu i do wymiany te wahacze co tam się amora do nich przykręca i jedna oslona przegubu. Jak będę koła na zimowe zmieniał to to się przy okazji ogarnie :)

fajna jesień się zrobiła akurat

c7f722fa4535f5a5c3b5d503219986.jpg

szkoda, że nie wziąłem aparatu :kwasny:

i nie widać moich żółtych halogenów :(

Edytowane przez karol24

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.