Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pozamiatane:facepalm:

;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jarek, jak tam postępy z moim klamorem ? :wink:

zaczyna mi go brakowac na placu ..... :grin:

Opublikowano

Jarek pewnie leży na plaży i się opala.:beach::beach:

Opublikowano
  • Autor
Jarek pewnie leży na plaży i się opala.:beach::beach:

jarek buduje coś takiego trzeci tydzień już :/ srednio 15h/dobe w garażu :/ takiego projektu jeszcze nikt nie widział na oczy. ADR szeroki kanał, z podciśnieniowym aparatem zapłonowym na 4 gaźnikach Mikuni z Yamahy YZF 1000 Thunderace.

Zdj_cie0860.jpg

Zdj_cie0859.jpg

do tego czegoś :D

milicja1.jpg

bo stary endzajn chłopaki juz wyrwali, bo cugu nie miał :) Polendwica za słaba do takiego ścigacza :)

milicja_silnik_out.jpg

Opublikowano

Po ....uj sie bawisz w takie gowna ????

Mam 500 konnego Johnsona do tej skorupy

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

jakies nowosci w sprawie mutanta(-ow)? dev ty juz masz swojego w aucie?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dev ma już uzbrojone autko w mutanta czerwonego i autko jest już po testach :D ojebało wczoraj z lotki S6 C4 w manualu v8 4,2 :) bez żadnego problemu :D jak zrobi sie tam jeszcze wirusa, kolektor hajfoł, DPka i gruche szportgancsegal to bedzie wogóle milutko :) także jestem zadowolony ze swoich poczynań :) jedyne czego mi w nim brakuje to shortshiftera :decayed:

Edytowane przez McGiver

Opublikowano

Rachunek proszę. ..

Opublikowano

Rachunek proszę. ..

hehe nie wyplaci sie do konca zycia :)

jak wyglada wstawalnosc hemoroidy? dupka z k04?

280ps peklo?

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem ile wyszło ale jest fajnie, a bedzie lepiej po jeszcze paru drobnych modach. Dupka k03s, zimna Mazda MPS. U mnie na seryjnej gruszce z napieciem na 1,5zwoju 260KM+ wypluło i boostem na górze 0,9 bara. Roman_tyk z tą twoją gruchą to bedzie łamacz korb :D


Rachunek proszę. ..

dostaniesz :) w euro wolisz żeby mniejsze cyferki byli na fakturce? :D

Opublikowano

Prosze w rublach :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Prosze w rublach :polew: :polew: :polew:

transferowych czy wewnatrz wspólnotowych ?:D

Opublikowano

Dev ma już uzbrojone autko w mutanta czerwonego i autko jest już po testach :D ojebało wczoraj z lotki S6 C4 w manualu v8 4,2 :) bez żadnego problemu :D jak zrobi sie tam jeszcze wirusa, kolektor hajfoł, DPka i gruche szportgancsegal to bedzie wogóle milutko :) także jestem zadowolony ze swoich poczynań :) jedyne czego mi w nim brakuje to shortshiftera :decayed:

grubo Panie :D

ps ładujcie tam ostrożnie bo grucha jest jak stiwen sigal- jest niebezpieczna :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Panowie niech mi ktos powie jak tu wstawia sie teraz foty bo mnie zaraz coś qr...... trafi :angry:

Opublikowano

Panie musisz kliknąć okienko "Więcej opcji" :wink: pojawi się większe okno edytora z możliwością wstawienia foty :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Panie musisz kliknąć okienko "Więcej opcji" :wink: pojawi się większe okno edytora z możliwością wstawienia foty :decayed:

:notworthy::notworthy:

==================================================================

no to mały upgrade nowych modów :D

9u9z3inf.jpg

ruijox95.jpg

TD04HL-19T-6.0 ponownie :) tylko w innym setupie, wersja very good prajs bedzie :) może bedzie 300KM++ nawet z tego, ale to się okaże :kox::kox:

Edytowane przez McGiver

Opublikowano

Pięknie siadło na tym kolektorze :) daj znac jak testy pojda ! :D

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj kombinacje z orurowaniem :) oj bedzie sie działo :) ale miejsca bedzie pod maską jeszcze na jedną suszarke :D także teoria biturbo 2xk03 na małych dupkach może i by sie udała :) a raczej napewno :D bo miejsca wygospodarowane jest


no dobra kilka dzisiejszych fotek z apgrejdu :)

qqrcsz6x.jpg

q6xkksry.jpg

fwfaom45.jpg

8vvrm5tn.jpg

ivoukg6r.jpg

qtsx9mjh.jpg

może skoncze dziś nawet dolną cześc, a w górnej jutro powspawuje rurki do odmy i odpowietrzen

Opublikowano

No Panie, a co tak na łatwiznę ten Tip ? ;) Było go zrobić na większej średnicy, najlepiej takiej jak MAF albo i przejść na MAF 3"...

EDIT:

Już się dowiedziałem, MAF jest 3" !!! :)

Edytowane przez wampir

Opublikowano
  • Autor

na szybko i po ciemku złozone do kupy bez wspawanej odmy jeszcze, jutro wstawie dokładniejsze :)


e6vv6sua.jpg

Edytowane przez McGiver

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.