Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tzn jak to wstawało ? to zeliwo od saba 5cm bedzie lepsze ?

Opublikowano
  • Autor

ile wali ?

1,7bara poniżej 4000RPM, jak zdjąłem siłownik z WG to prawie 1,0 bara dyma :D MASAKRA

tzn jak to wstawało ? to zeliwo od saba 5cm bedzie lepsze ?

stawiam że o wiele lepsze, bo one od benzyniaka jest i konstrukcja kanału WG jest wogóle inna tam i to robi robote bez problemu

Opublikowano

a przepływ jaki był ?

Opublikowano
  • Autor

a przepływ jaki był ?

Devciu nie wiem, ale kręgosłup wyprostowało ładnie Marcin mówił :decayed:

Ceny sensownych WG mnie zdołowały :shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::wacko::wacko::wacko::wacko::wacko::wacko::blink::blink::blink::blink::blink::blink: u nas to chyba wszystko NASA rozprowadza

Opublikowano

Ale pokaz cos, jakiś wykres, filmik albo powiedz co tam w logach wyszło

Opublikowano
  • Autor

Ale pokaz cos, jakiś wykres, filmik albo powiedz co tam w logach wyszło

Opisze ci to szybko słowami: NIC, NIC, NIC.......**************PUSZCZAJ GAZ BO KORBY WYLAZĄ!!!!!!! na otwartym WG luźno napompowało prawie bara koło odcinki, to co tu logować :facepalm:

wrclaguna (wczoraj, 17:12):

Po raz kolejny zgłoszenie !

Prosze nie uzywac wulgaryzów , jeszcze jedno i leci

OSTRZEZENIE !!!

Te nadedworny, nadgorliwość gorsza od faszyzmu jest. :takiego::bicz::rant: i naucz się poprawnej polszczyzny. I zrozum kto tu komu robi łaskę, a nie laskę będąc na tym forum. komprende, kampiszi,dujuanderstand, paniemajesz, fersztejn?????????? I zobacz w jakimś słowniku jak po włosku jest "zakręt" i co to za lapidarne słowo.

Edytowane przez McGiver

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

:D :D :D

Dziewczyny nie kłócicie się tylko pokazujcie cos ciekawego :D

Opublikowano
  • Autor

:D :D :D

Dziewczyny nie kłócicie się tylko pokazujcie cos ciekawego :D

coś ciekawego powiadasz??????? :kox: mówisz i masz, wyjęte wczoraj z silnika Omena :decayed:

ossgksqw.jpg

Opublikowano
  • Autor

No i decyzja zapadła, HKS style 50mm pójdzie na pokład, coś ala turboworks. Chłopaki z k64.pl mnie poratowali

Opublikowano

A kiedy do skrzyni zajrzysz ? :(:P

Opublikowano

No i decyzja zapadła, HKS style 50mm pójdzie na pokład, coś ala turboworks. Chłopaki z k64.pl mnie poratowali

nie będzie za duży dla tej sprężarki?

Opublikowano

bedzie :) cos ala tial 38mm wystarczyloby z zapasem

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

bedzie :) cos ala tial 38mm wystarczyloby z zapasem

mniejszy otwór sobie w kolektorze wytne narazie :wink: tak na 30mm na poczatek

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

JAk mocy przybyło to normalnie :dziura::glupek2::glupek2::glupek2::glupek2::cry:

2dtroaxc.jpg

Edytowane przez McGiver

Opublikowano

bo dziur sie młotkiem niewycina... :D

Opublikowano
  • Autor

bo dziur sie młotkiem niewycina... :D

teraz to ja też to wiem :decayed:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

stage 251521527216 zrobiony :D przebudowa strony wydechowej niestety ale była konieczna. Jazda testowa mjiut malyna, teraz boost jest 0,6 bara a nie 1,7 :D potem zapodam troche fotek, wieczorkiem może coś sie postroi :banan::banan::banan::banan::banan::banan: , ale to tylko dobra wola Pawła bedzie :)

Edytowane przez McGiver

Opublikowano

Spac nie możesz ?

Opublikowano
  • Autor

Spac nie możesz ?

Nie masz Devciu pojecia jaki miałem banan na ryju jak zobaczyłem mały boost, a nie koksowy :) strasznie dziwne uczycie jak robisz żeby było mniej a nie więcej :D Teraz juz wiem czym sie róznia konstrukcyjnie żeliwa od benzyny i diesla, i dlaczego tak jest. Wczesniej teoretycznie wiedziałęm o co kaman, ale nie myslałem że aż tak bardzo jest to drastycznie odczuwalne. Fizyki nie oszukasz i cudów w niej nie ma.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

No dobra, sa i obiecane fotki. Odrazu owinałem DPka jak była okazja :)

bscu8pw6.jpg

oxikuh88.jpg

pldazjre.jpg

3gv2zo97.jpg

x2wkj55b.jpg

hd54j222.jpg

dtqr6xlx.jpg

jeszcze jedno w ubranku

9lazxfuq.jpg

Edytowane przez McGiver

Opublikowano

malina

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.