Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Złamany zatrzask od podłokietnika


grabcio

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam czarną :wallbash: :wallbash:

i ja mam ten problemik tyle że mam jasną skóre ;(

tylko czy to nie straszne druciarstwo? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czy to nie straszne druciarstwo? :gwizdanie:

No nie wiem czy druciarstwo rolkowy też nie wygląda na org. porozmawiamy jak Ci się złamie czego Ci nie życzę. Kupisz nowy podłokietnik czy będziesz kombinował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i stało się..feler jasny :confused4: zatrzask pękł cały a podłokietnik mam skórzany kolor soul więc podejrzewam iż cena nowego w ASO będzie też soul :gwizdanie: w ogóle sie zastanawiam czy jest sens kupować coś co za kilka miesięcy może się popsuć w taki sam sposób..

przejechałem 10str i widzę że nikt nie znalazł jeszcze optymalnego rozwiązania z tym fantem... jeśli ktoś często podnosi cały podłokietnik to rzeczywiście musi to być denerwujące ale ja tego praktycznie nie robie (chyba że odkurzam;p) - wychodzę z założenia iż po to jest by rączke sobie na nim trzymać a nie by był podniesiony - zostawiam to tak jak jest

a jak wychacze kiedyś samą pokrywe podłokietnika w dobrej cenie to wtedy zakupie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i stało się..feler jasny :confused4: zatrzask pękł cały a podłokietnik mam skórzany kolor soul więc podejrzewam iż cena nowego w ASO będzie też soul :gwizdanie: w ogóle sie zastanawiam czy jest sens kupować coś co za kilka miesięcy może się popsuć w taki sam sposób..

300zl za pokrywke skora w ASO;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie zatrzask juz calkiem odpadl - kleje sa za slabe

jakby ktos mial jakis w miare estetyczny pomysl to prosze niech umiesci fotke (np ten zawiasek :wink4:) :)

Ja to wczoraj zrobiłem takim zatrzaskiem jak na zdjeciu (cena 1,28zł w sklepie) do tego 4 małe wkręty jak na zdjeciu i trzyma lepiej jak ori :wink4:

08082010040.jpg

08082010041.jpg

08082010042.jpg

już rok tak mam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez zakupiłem taki zatrzask, jak kupiłem swoja A4 to już było urwane części brak wiec o naprawie ani myślę i wydawać 200 zł tez szkoda. mam kilka pytań co do montażu: Jakiej długości wkręty użyliście? (żeby na wylot się nie przebić) oraz na jakiej wysokości te rolki maja być? maja licować z dolna częścią podłokietnika??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pisal wyzej kolga arturb6 zawias rolkowy z castoramy, (u mnie 2.93 zł) pasuje idaelnie i ma taki ciemny kolorek oraaz wkrety w zestawie ktore pasuja

polecam trzyma dobrze ale jak ktos chce mozna taki jezyczek lekko rozszerzyc i bedzie mocniej trzymal:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie byl juz zlamany ten zatrzask gdy kupilem auto ale oczywiscie przegapilem to :tongue4:. Jak tylko kupie taki zawias to sprobuje to naprawic bo wkurza mnie to ze sie nie zamyka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamknięcie/otwieranie mam połamane. widac po wypowiedziach to norma. chciałbym to naprawic tylko cięzko bedzie znaleźc ta częsc. jest kilka szczegółów i trzeba zrobic na igłe A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a czy ktoś orientuje się czy do łapy podłokietnika przedniego w A4 B7 podejdzie podłokietnik od paska B5, bo jeśli tak to dobrym rozwiązaniem byłoby zainwestować i zamontować podłokietnik od B5 gdzie w razie pęknięcia można kupić sam przycisk podłokietnika za 33 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm panowie oczywiście i mnie spotkała ta nikła przyjemność z ułamanego zamka od podłokietnika patrzyłem na te rozwiązania w poprzednich postach ale jakoś mi nie pasują .... ( zależy mi na tym aby nie było tego widać, żadnych rzep, zatrzasków, czy zamków wyrwanych z regału ) wiec pomyślałem o Magnesie ...

Tylko czy Magnes nie będzie powodował zakłuceń .... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm panowie oczywiście i mnie spotkała ta nikła przyjemność z ułamanego zamka od podłokietnika patrzyłem na te rozwiązania w poprzednich postach ale jakoś mi nie pasują .... ( zależy mi na tym aby nie było tego widać, żadnych rzep, zatrzasków, czy zamków wyrwanych z regału ) wiec pomyślałem o Magnesie ...

Tylko czy Magnes nie będzie powodował zakłuceń .... :/

Wciagnie ci dach do srodka :polew:

Nie no, bez przesady.... taki maly magnes nie ma wplywu na cokolwiek w aucie czy telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prosbe

czy ktos moze umiescic zdjecie sprezynki w tym zatrzasku (jak wyglada i jak i gdzie zamocowana)

ja swoj zatrzask pokleilem pospawalem (lutownica, pewne rece i heyaa) ale teraz ten zatrzask lata mi luzno wiec domyslam sie ze nie mam jakiejs czesci. Bede wdzieczny za pomoc

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...