Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] White Power B6 quattro


Kacza

Rekomendowane odpowiedzi

zostaw znaczek s4 :tongue4: sieje groze :decayed: ludzie ktorzy beda cie w lusterku widziec z s4 beda ustepywac miejsca :kox:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 18:36_________________________________________________a i co to masz za zarowki w kierunkach ? efekt :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetne auto :naughty:

zostaw znaczek s4 :tongue4: sieje groze :decayed: ludzie ktorzy beda cie w lusterku widziec z s4 beda ustepywac miejsca :kox:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 18:36_________________________________________________a i co to masz za zarowki w kierunkach ? efekt :slina:

pewnie takie http://moto.allegro.pl/osram-diadem-do-kierunkow-kierunkowskazow-21w-i1883312527.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostaw znaczek s4 :tongue4: sieje groze :decayed: ludzie ktorzy beda cie w lusterku widziec z s4 beda ustepywac miejsca :kox:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 18:36_________________________________________________a i co to masz za zarowki w kierunkach ? efekt :slina:

przeciętny szary człowiek nie rozróżni nawet S4 od A4.. a co mówić kto dostrzeże taki znaczek w lusterku..

ale widząc sam ten groźny ryjek kierowcy zaczną zjeżdżać :good:

Kacza będziesz w środę na zlocie u Ola?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm dość szybka decyzja o sprzedaży ... coś z nim nie tak :( ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm dość szybka decyzja o sprzedaży ... coś z nim nie tak :( ??

Z nim jak najbardziej wszystko OK :) auta w lepszym stanie jeszcze nie mialem ..

A powod sprzedazy jest prosty ... znudzil mi sie ... u mnie w garazu bardzo czesta rotacja jest nie tylko samochod ale i motocykl...tych co mnie znaja to nie dziwi ze zmieniam auta co pol roku... a nawet czesciej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra cena jak za tak dopieszczone auto :wink4: wystaw na mobile de to sprzedasz drożej i szybciej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra cena jak za tak dopieszczone auto :wink4: wystaw na mobile de to sprzedasz drożej i szybciej :kox:

A zastanawialem sie czy nie za duzo ... a tak baj de łej .. nie zalezy mi bardzo na sprzedazy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby auto zostało w klubie, super się prezentuje, gdybym był na kupnie B6 to poważnie bym się zastanowił nad nią chodź avant w B6 mniej mi się podoba niż sedan to ta sztuka robi robotę :):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idealna baza na swapa :naughty:

Dokładnie bo quattro już gotowe w serii :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta 5.2 odrazu a pozniej 1000zl co miesiac na benzyne :polew:

3.0 tdi by ktos ogarnal wkoncu na forum do b6 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.0 tdi by ktos ogarnal wkoncu na forum do b6 :naughty

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta 5.2 odrazu a pozniej 1000zl co miesiac na benzyne :polew:

3.0 tdi by ktos ogarnal wkoncu na forum do b6 :naughty:

co tydzien jak juz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fura mistrz :good: :good: :good: :good: :good:

ale silnik jakis rodzinny i eko;)

jakbys odchudzal audiczke z gadzetow do sprzedazy za nizsza cene, biore wszystko;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...