Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] White Power B6 quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

biały kolorek zaczyna mi się coraz bardziej podobać, a Twoja b6-stka to już całkiem :slina:

Opublikowano

zostaw znaczek s4 :tongue4: sieje groze :decayed: ludzie ktorzy beda cie w lusterku widziec z s4 beda ustepywac miejsca :kox:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 18:36_________________________________________________a i co to masz za zarowki w kierunkach ? efekt :slina:

Opublikowano

piekna sztuka :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

świetne auto :naughty:

zostaw znaczek s4 :tongue4: sieje groze :decayed: ludzie ktorzy beda cie w lusterku widziec z s4 beda ustepywac miejsca :kox:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 18:36_________________________________________________a i co to masz za zarowki w kierunkach ? efekt :slina:

pewnie takie http://moto.allegro.pl/osram-diadem-do-kierunkow-kierunkowskazow-21w-i1883312527.html

Opublikowano

zostaw znaczek s4 :tongue4: sieje groze :decayed: ludzie ktorzy beda cie w lusterku widziec z s4 beda ustepywac miejsca :kox:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 18:36_________________________________________________a i co to masz za zarowki w kierunkach ? efekt :slina:

przeciętny szary człowiek nie rozróżni nawet S4 od A4.. a co mówić kto dostrzeże taki znaczek w lusterku..

ale widząc sam ten groźny ryjek kierowcy zaczną zjeżdżać :good:

Kacza będziesz w środę na zlocie u Ola?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Auto jest na sprzedaz

http://otomoto.pl/show?id=C22034498

Opublikowano

Auto jest na sprzedaz

http://otomoto.pl/show?id=C22034498

to co teraz bedzie :chytry:

Opublikowano

hmmm dość szybka decyzja o sprzedaży ... coś z nim nie tak :( ??

Opublikowano
  • Autor

hmmm dość szybka decyzja o sprzedaży ... coś z nim nie tak :( ??

Z nim jak najbardziej wszystko OK :) auta w lepszym stanie jeszcze nie mialem ..

A powod sprzedazy jest prosty ... znudzil mi sie ... u mnie w garazu bardzo czesta rotacja jest nie tylko samochod ale i motocykl...tych co mnie znaja to nie dziwi ze zmieniam auta co pol roku... a nawet czesciej ...

Opublikowano

dobra cena jak za tak dopieszczone auto :wink4: wystaw na mobile de to sprzedasz drożej i szybciej :kox:

Opublikowano
  • Autor

dobra cena jak za tak dopieszczone auto :wink4: wystaw na mobile de to sprzedasz drożej i szybciej :kox:

A zastanawialem sie czy nie za duzo ... a tak baj de łej .. nie zalezy mi bardzo na sprzedazy....
Opublikowano

Oby auto zostało w klubie, super się prezentuje, gdybym był na kupnie B6 to poważnie bym się zastanowił nad nią chodź avant w B6 mniej mi się podoba niż sedan to ta sztuka robi robotę :):good:

Opublikowano

idealna baza na swapa :naughty:

Opublikowano

no właśnie na alledrogo był silnik 5,2 fsi :kox::decayed:

Opublikowano

idealna baza na swapa :naughty:

Dokładnie bo quattro już gotowe w serii :naughty:

Opublikowano

ta 5.2 odrazu a pozniej 1000zl co miesiac na benzyne :polew:

3.0 tdi by ktos ogarnal wkoncu na forum do b6 :naughty:

Opublikowano

3.0 tdi by ktos ogarnal wkoncu na forum do b6 :naughty

:good:

Opublikowano

ta 5.2 odrazu a pozniej 1000zl co miesiac na benzyne :polew:

3.0 tdi by ktos ogarnal wkoncu na forum do b6 :naughty:

co tydzien jak juz :wink4:

Opublikowano

fura mistrz :good: :good: :good: :good: :good:

ale silnik jakis rodzinny i eko;)

jakbys odchudzal audiczke z gadzetow do sprzedazy za nizsza cene, biore wszystko;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.