Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika


bartosz85

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre aluski :good: a program gdzie robiłeś, bo sam bede robił i szukam dobrej firmy.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rychu1111 gwint dopiero po zimie będzie montowany i felunek też także jeszcze chwile zejdzie :) narazie zbieram graty . Musze jeszcze dokupic dystanse 2 opony , sróby zabezpieczające i jakieś stickery :) a później będzie fotostory , mam ziomka co robi ciekawe zdjęcia więc sesyja tez powinna być ciekawa .

slava4tdi virus byl robiony w Niemczech w 2009 roku , wbite jest w papierach i są na to jakieś papierki itd... Po zimie się będe udawal na hamownie sprawidzic ile to rzeczywiście ma czy mu coś nie ubyło.

szafa czemu piszesz że dobrze że się pozbyłeś ?? :P hehehe nie będe złotego robił ... nie lubie kopiować po kimś wyglądu swojego auta tylko robic w po swojemu :gwizdanie: :gwizdanie: .... a furkę miałeś ciekawą .. szkoda że seria się zrobiła..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafa czemu piszesz że dobrze że się pozbyłeś ?? :P hehehe nie będe złotego robił ... nie lubie kopiować po kimś wyglądu swojego auta tylko robic w po swojemu :gwizdanie: :gwizdanie: .... a furkę miałeś ciekawą .. szkoda że seria się zrobiła..

Prawidłowo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że się bedzie wyrózniało z tłumu jak poprzeniczka moja :slina: , nie lubie seryjną furą smigać na ile $$ pozwoli i coś ciekawego się bedzie trafiać będziemy modzić :wink4:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 13:41_________________________________________________Jednak nie mogłem wytrzymać :P .. wczoraj mi się nudziło to pojechałem do kolegi na garaż żeby założyć gwint :cool1:

imag0196ev.jpg

By bartoszewski85 at 2012-01-08

imag0194ky.jpg

By bartoszewski85 at 2012-01-08

imag0192a.jpg

By bartoszewski85 at 2012-01-08

Został wyczyszczony nasmarowany smarem miedzianym . I opuszczone jak na fotach ... Na zimie styknie a na lato lecimy dalej z obniżeniem.

imag0198uy.jpg

By bartoszewski85 at 2012-01-08

Jest lekko twardo że tak się określe , ale oke :) . Juz mi chyba zboczenie po wcześniejszym aucie zostało z zawiechą :naughty: .

Teraz tylko czekać na wiosne :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłeś może logi? Jestem ciekaw jak wygląda sytuacja z koksem na dynamicznych.

Nie robiłem żadnych logów jeszcze tak bardzo opanowanego Vaga to nie mam , ale powoli powoli . Muszę kogoś dopaść w Rzeszowie kto już cos robił i podpytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłeś może logi? Jestem ciekaw jak wygląda sytuacja z koksem na dynamicznych.

a jak ma wygladać, doładowanie 1,25bara

na zime odpowiedni setup :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś była mała przymiarka felg :P żeby dystanse w końcu jakieś dopasować. Wyszło na to że na przód polecą 10 mm a tył 5 mm i będzie okej , nie chce żeby strasznie jakoś wystawały za rant :] a jak się nie spodoba to się zmieni :)

imag0235u.jpg

By bartoszewski85 at 2012-02-21

imag0237vd.jpg

By bartoszewski85 at 2012-02-21

Opony na felgach 225/40/18 , niektórym się nie będzie podobało a niektórym tak , ja chciałem że coś zostało jakiego kolwiek komfortu .

Zdjęcie zrobione na szybko , no i poniżej jeszcze kilka zdjęć z wlepkami które niedawno doszły.

Zostaly jeszcze 2 wlepy do przykejenia :evil:

imag0231q.jpg

By bartoszewski85 at 2012-02-21

imag0228v.jpg

By bartoszewski85 at 2012-02-21

imag0230o.jpg

By bartoszewski85 at 2012-02-21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten zielony trochę mi nie pasi- czas pokaże coś wymyślił :gwizdanie: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nudziło mi się troszku więc postanowiłem założyć koła juz :P , na przód i tył wpadły dystanse 6 mm . Wyszło wszytsko tak jak chciałem. Na gwincie zostało 5 cm przód regulacji i 6 cm tyłuu..

imag0261c.jpg

By bartoszewski85 at 2012-03-02

imag0260s.jpg

By bartoszewski85 at 2012-03-02

imag0256k.jpg

By bartoszewski85 at 2012-03-02

imag0255n.jpg

By bartoszewski85 at 2012-03-02

imag0262z.jpg

By bartoszewski85 at 2012-03-02

Teraz jeszcze muszę dopaść końcówke na tył w chromie i zobaczymy co dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super to wyglada :) gratulacje furki :) nie moge oderwac oczu od niej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...