Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika


bartosz85

Rekomendowane odpowiedzi

RH poszły za tyle co na allegro stały bez nawet złotówki zniżki :] aukcja byla wystawiona w środe rano a w czwartek wieczorkiem było po kołach , także koła jakieś w tej cenie beda szukne.. moze się na 19stki jakies skusze albo 18stki nie wiem...;] do wiosnyyy jeszcze ochoohohoo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie rantu już nie będzie na pewno jakieś proste , wklęsłe , wypukłe koło .. coś ala taki typ koła będzie.

Myśle też nad zmianą koloru dekoru w środku tylko nie wiem na jaki tu są opcje jakieś :

ozuv.jpg

48mt.jpg

ooto.jpg

j2al.jpg

Albo zostawić jak jest no i pewnie lampy pójda w czerń przednie na przyszły sezon i jakies ze 3 wlepki i może jakieś drobne detaliczne sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak by się komuś nudziło i miał by jakąś propozycję koła do mnie na nowy sezon wklejać FOTY ! :D bo juz sam nie wiem czego chce :P tylko 18 cali :] .... ps a co do środka jak myslicie robic cos z nim czy dać sobie spokoj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj taka fote jeszcze znalazłem

okmu.jpg

---------- Post dopisany 07-01-2014 at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2013 at 23:56 ----------

Pany tak na szybko :D bo mam 2 kola do wyboru

1) Albo te 18 - 8.5 cala 4 sztuki

exw9.jpg

2) Te (to sa jakies jebajki rotiformów w 19 calach)

1rr7.jpg

Tylko nie patrzcie czy te ori czy te waskie itd , chodzi mi bardziej o wygląd , koła i tak na 1 sezon tylko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadne nie są ori, wszystkie znajdziesz w galerii B5 jak sie prezentuja na avancie ciemnym:wink:

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:51 ----------

hv1ell.jpg

IMAG0581.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylbym za 3DSM, roti szalu nie robia totalnie jesli chodzi o ten wzor. Jak juz to w dobrych szerokosciach.

Przyklad chociazby avanta Szafy na tych kolach w porownaniu do tego co ma teraz i tak samo w porownaniu do Twoich starych zw3 :):P

Oczywiscie nie obraajac tu zadnego z posiadaczy roti :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek nie kupuj nic co ma mniej jak 9j, jak roti wygląda na avancie możesz u mnie zobaczyć, w 19 szału nie robią, natomiast 18' i 9.5j myślę kręciły by karki:kox: Ewentualnie te 3sdm 4 x9.5 et40

3SDM model 0.01 ''18 8,5J+9,5J 5x112 (3809829004) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz moda na 3d to i na kołach może pisać, brakuje jeszcze hd ale chińczyki się poprawia :grin:

Bierz ori 3SDM albo 0.01 albo 0.05 a najwyżej oponę jakąś gorszą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby głupie koło a zabawy od h... z nim :grin: musi byc koło lepsze od poprzedniego .

Ps. Szafa te tez mi po głowie chodza i to dosyć dosyć :wink: nie żebym starsznie odgapiał od ciebie :P ale znaczki i te reszte pierdół co mam w chromie idzie pewnie w czarny mat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby głupie koło a zabawy od h... z nim :grin: musi byc koło lepsze od poprzedniego .

Ps. Szafa te tez mi po głowie chodza i to dosyć dosyć :wink: nie żebym starsznie odgapiał od ciebie :P ale znaczki i te reszte pierdół co mam w chromie idzie pewnie w czarny mat .

Nic nie odgapiasz, nie ja pierwszy na to wpadlem ;) u mnie beda dodatki w czarnym polysku, razem z relingami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby głupie koło a zabawy od h... z nim :grin: musi byc koło lepsze od poprzedniego .

Ps. Szafa te tez mi po głowie chodza i to dosyć dosyć :wink: nie żebym starsznie odgapiał od ciebie :P ale znaczki i te reszte pierdół co mam w chromie idzie pewnie w czarny mat .

Nic nie odgapiasz, nie ja pierwszy na to wpadlem ;)u mnie beda dodatki w czarnym polysku, razem z relingami :D

moje juz od jakiegoś czasu leżą w piwnicy, czekajac na sezon:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...