Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] SPORTMILE swap s4 na rs4


2fast4you

Rekomendowane odpowiedzi

Autko kozak :kox: Jak już masz sprzedawać to mam nadzieję że zostanie na forum bo szkoda żeby się zmarnowało. Mi tylko ten dach nie podchodzi, całe białe byłoby :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, ten czarny dach + fele nadają jej agresywności. Ale jakby zostawił ją całą białą i dolożył białe alu R8 to też by wyglądała ciekawie :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, ten czarny dach + fele nadają jej agresywności. Ale jakby zostawił ją całą białą i dolożył białe alu R8 to też by wyglądała ciekawie :naughty::kox:

Zero kontrastu ..białe auto ..białe alu :sick3:

Jest jak jest ..jest w pyte :kox: :kox: :kox::good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, ten czarny dach + fele nadają jej agresywności. Ale jakby zostawił ją całą białą i dolożył białe alu R8 to też by wyglądała ciekawie :naughty::kox:

Zero kontrastu ..białe auto ..białe alu :sick3:

Jest jak jest ..jest w pyte :kox: :kox: :kox::good: :good: :good: :good:

DOKŁADNIE :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie ten brak kontastu byłby ciekawy, poprostu auto byłoby inne. Spotkać białe RS4 jest ciężko a białe RS4 z białymi alu to wogóle :naughty: Zresztą popatrzcie jak nowe białe B8 wygląda na białych R8 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe z białym to patologia :sick3:

Dla mnie tu jest za mało czarnego ..ja bym pojechał maske w czerń lub carbon ..obudowy lusterek to samo :kox:

Ale są chromki i relingi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby była maska na czarno to z tym dachem by się fajnie komponowała :tongue4: A sam dach to mi jakoś nie podchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maske carbon sprzedalem koledze z forum SID do jego s4 . Wiecie szczerze powiem ze maska , dach i szyby dawaly efekt 2 kolorowego auta a ja tak nie chcialem . Mi sie tak podoba wiadomo ile osob tyle opini mi sie podoba . Mysle jeszcze nad felgami 19 " ale nie wiem czy to bedzie wygodne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maske carbon sprzedalem koledze z forum SID do jego s4 . Wiecie szczerze powiem ze maska , dach i szyby dawaly efekt 2 kolorowego auta a ja tak nie chcialem . Mi sie tak podoba wiadomo ile osob tyle opini mi sie podoba . Mysle jeszcze nad felgami 19 " ale nie wiem czy to bedzie wygodne

do body rs4 19" to minimum [br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 17:03_________________________________________________bedzie wygodnie ;)

smialo kupuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie pięknie....ale nic nie napisane o modyfikacji mechanicznej i czy auto jest wystrojone jakos i wogole jaką mocą się legitymuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...