Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Srebrny dupowóz Fr0sta :3


Fr0styyy.

Rekomendowane odpowiedzi

:polew::polew:

Nie kuście mnie, bo odłożoną kasę na remont skrzyni przepierdole na gwint :grin::grin::grin:

---------- Post dopisany 12-07-2013 at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2013 at 20:54 ----------

Bixy zmontowane i świecą tak jak powinny.

Przetwornice Koito D4S i palniki nie znanego pochodzenia, ale koleś w sklepie powiedział, że nie ma zwrotów...

Wszystko świeci dobrze, ale ten projektor z B6 to jednak totalna kupa :grin: Odcięcie mega dziwne jest w tej lampie...

Tak poza tym to lewa lampa drga (cała te blenda wewnątrz "chodzi") i nie wiem co z tym zrobić, prawa sztywno siedzi.

No i jeszcze coś, w trakcie jazdy zgasła lewa lampa (tylko światło mijania) więc odpiąłem kostkę i włożyłem z powrotem - wszystko wróciło do normy :eusathink:

No teraz trzeba szukać kompletu do samopoziomowania - w sumie to znalazłem, ale nie wiem ile facet mi za to zaśpiewa...

Aaaa i jeszcze jedno, chyba zapomniałem przykręcić tej śrubki co trzyma ten pałąk od regulacji wysokości reflektora i mi spadł podczas jazdy :doh: Mam nadzieję, że gdzieś tam jest w zakamarkach (nie miałem przy sobie torxa żeby lampę wyjąć i szukać). Da się to dokupić, czy nie ma opcji?

---------- Post dopisany 15-07-2013 at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany 12-07-2013 at 23:46 ----------

Lampy umyte od wewnątrz i uszczelnione, na razie nie parują :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno żadnego updatu nie było.

Przód wymieniony, jak na razie mi się podoba, nie czuje różnicy między serią a tym -35mm, samochód lepiej wybiera dziury, chyba że to placebo, bo stare amorki były już wywalone i tłoczysko nie wracało na swoje miejsce po wciśnięciu, chociaż na SKP wyszło jakieś 65% przód :E

Tył wymienię wkrótce razem z odbojami i nowymi amortyzatorami :thumbup:

WIF6JGDl.jpg

Tak poza tym to walczę z samopoziomowaniem reflektorów :E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buuuuuu....

duuNp9Ql.jpg

l3cX3LOl.jpg

7mkWhIDl.jpg

AAe7Hwml.jpg

yWstDKll.jpg

InKtBu7l.jpg

qESktR0l.jpg

1ZJZkvUl.jpg

Drzwi całe, ale na czwartym zdjęciu widać, że się trochę załamały do wewnątrz :thumbdown: Jakoś będę musiał to przeżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda kolego:kwasny: ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo

moze teraz s-line zderzaczek wpadnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie wyklepie , poszpachluje i nikt nie zauważy :wink:

Ale niesmak pozostanie :wink:

Auto ma jeździć. A jak jeździ to szit czasem ma miejece. Się naprawi i się będzie smigało dalej a,i grosz na fsnty pewnie Ci zostanie. Nie ma tego zlego .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie wyklepie , poszpachluje i nikt nie zauważy :wink:

Ale niesmak pozostanie :wink:

Auto ma jeździć. A jak jeździ to szit czasem ma miejece. Się naprawi i się będzie smigało dalej a,i grosz na fsnty pewnie Ci zostanie. Nie ma tego zlego .....

Panie to z mojej winy, jeszcze mandat dostałem na 450 zł :decayed: Także tylko w plecy jestem i nic więcej.

szkoda kolego:kwasny: ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo

moze teraz s-line zderzaczek wpadnie?

Jedyne co może na tył wpaść to S4 ::kwasny:

---------- Post dopisany at 10:49 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ----------

samodzielnie czy w niewiedzy? ;(

Niestety moja zasługa. Jazda w prawo na lewoskręcie, babka była w martwym polu i nie zauważyłem jej kompletnie chociaż patrzyłem w lusterko, rutyna gubi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie wyklepie , poszpachluje i nikt nie zauważy :wink:

Ale niesmak pozostanie :wink:

Auto ma jeździć. A jak jeździ to szit czasem ma miejece. Się naprawi i się będzie smigało dalej a,i grosz na fsnty pewnie Ci zostanie. Nie ma tego zlego .....

Panie to z mojej winy, jeszcze mandat dostałem na 450 zł :decayed: Także tylko w plecy jestem i nic więcej.

szkoda kolego:kwasny: ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo

moze teraz s-line zderzaczek wpadnie?

Jedyne co może na tył wpaść to S4 ::kwasny:

---------- Post dopisany at 10:49 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ----------

samodzielnie czy w niewiedzy? ;(

Niestety moja zasługa. Jazda w prawo na lewoskręcie, babka była w martwym polu i nie zauważyłem jej kompletnie chociaż patrzyłem w lusterko, rutyna gubi :wink:

W Twoim wieku rutyna:bag:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil kupowałeś może te zaślepki sprysków za 29zł o któych pisałeś?

Nie jeszcze.

---------- Post dopisany 07-12-2013 at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany 29-11-2013 at 16:59 ----------

Nowy mod będzie :banan:

S9YOnpfl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tutka :good:

Rozumiem, że to trzeba ten bolec zpiłować we włączniku z TT/A3?

Po niemiecku ja niśtfersztejen :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jako jedyny jestem przeciwnikiem tych chrom wlacznikow i przyciskow na calym forum:grin::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...