Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] by czorny


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

taki OT

widziałem kiedyś na necie filmik jak koleś miał boczne przednie szyby przyciemnione, chcieli mu zabrać dowód itp łepek się wkurzył i rozwalił na oczach policjantów 2 szyby boczne:decayed:

ciekawe czy pomimo tego mogą dać mandat i zabrać dowód, bo chyba lepiej opłaca się rozwalić szyby które kosztują 40zł za szt a folia to też nie droga sprawa jak samemu się nakleja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To jest tak - "naprawiasz" usterkę na miejscu -> nikt nie ma prawa zabrać dowodu.

Proste:

hidy, diodowe postojówki - miej normalne żarówki w schowku

folie rożnego rodzaju - zerwiesz

tablica pseudo usa- miej normalną w bagazniku

Itd itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam grila z polifta zrobionego na czarno:wink:

ja też, czeka na założenie :wink:

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

§ 2. Dopuszcza się wyposażenie pojazdu w światła drogowe, mijania lub pozycyjne przednie o barwie żółtej selektywnej do dnia 31 grudnia 2009 r.

Nie ma słowa o światłach przeciwmgłowych, które mogą być zarówno barwy białej jak i żółtej selektywnej:thumbup1:

problem pojawia się przy włączonych halo, czy ogólnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółta barwa świateł przeciwmgłowych nie jest problemem bo nie są to światła drogowe ani mijania ani pozycyjne, które są zabronione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółta barwa świateł przeciwmgłowych nie jest problemem bo nie są to światła drogowe ani mijania ani pozycyjne, które są zabronione.

dzięki za odpowiedź :wink:

---------- Post dopisany at 15:44 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ----------

Redxw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusterko zmień:decayed:

na wszystko przyjdzie czas, priorytet to dokończenie regeneracji gwintu i felga, bo czas nagli :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lustra w kolorze, dokładka tył w kolorze, w planie żółte halo i jakiś męski grill np rs4:jerk:

http://i.imgur.com/GBmfU.jpg

ale bez spryskow :(

zabrakło floty, się dołoży :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ze spryskami, trza było pisać, to bym Ci golasa tanio pogonił :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko bo 2 razy robota
i spryski beda jak w przedlifcie, polifotwe na gladko sa bardziej sexy :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super auto i kawał dobrej roboty. Wnętrze mi się mega podoba.

A jak niebiescy reagują na xenon bez sprysków ?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super auto i kawał dobrej roboty. Wnętrze mi się mega podoba.

A jak niebiescy reagują na xenon bez sprysków ?:P

jak masz dobrze ustawiony to nie reagują, ja mam bixa, kilka kontroli już było i nawet się nie przyczepili, co więcej, przegląd przeszedłem bez najmniejszych problemów :decayed:

---------- Post dopisany at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany at 16:50 ----------

super auto i kawał dobrej roboty. Wnętrze mi się mega podoba.

A jak niebiescy reagują na xenon bez sprysków ?:P

zależy od policjanta, u mnie nie reagują wcale :wink:

otóż to, jak podpadne, to pewnie mi dowalą :kox:

---------- Post dopisany 13-01-2013 at 02:14 ---------- Poprzedni post napisany 11-01-2013 at 16:51 ----------

ktoś wczoraj przerysał mi auto(tylny błotnik + zderzak), oczywiscie nawiał, a ja zostałem z dwoma elementrami do pomalowania..

a w między czasie bbsy czekaja na kolor, tylko do końca nie wiem jaki, chyba padne na ołówkowy grafit :wink:

3FmpU.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to masz pecha, jak nie Ty kogos to teraz ktos w Ciebie i jeszcze nawial:facepalm: moze nie maluj auta poczekaj az zima sie skonczy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to masz pecha, jak nie Ty kogos to teraz ktos w Ciebie i jeszcze nawial:facepalm: moze nie maluj auta poczekaj az zima sie skonczy:wink:

tak właśnie zrobie :wink:

---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ----------

przy niedzielnej nudzie można coś wyrezać, jutro wejdzie wykładzinka i będzie fabryka :decayed:

rGciX.jpg

---------- Post dopisany 16-01-2013 at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany 13-01-2013 at 18:05 ----------

skończone, środek wytłumiony matą do audio, reszta obszyta, materiałem takim samym jak w bagażniku, teraz zamiast skrzynki na środku uzyskałem wolne miejsce, do tego gra 3x lepiej niż w skrzyni :decayed:

A4tQc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...