Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tablica wyglada jakby zęby wystawaly ze zderzaka :decayed:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 159,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no rejka psuje cały efekt WOW gładkiego zderzaka :wink: no i rzeczywiście duże lustro by się zdało. Albo dwa małe? :decayed:

Opublikowano

no tutaj jest problem z tą blachą bo gdzie jej byś nie zamontował to popsuje efekt gładkiego zderzaka :eusathink:

aktalne umiejscowienie to już wogole wygląda jak złomek :decayed:

images_q_tbn_ANd9_Gc_RBdp_Jai14_Gx_BFj_Wm_TAS86u_MQVBOkhprribc_Po_NBFjq_Bg_U_QQVp_Zw.jpg

Opublikowano

Za szybę wsadzić a w razie kontroli palić głupa że odpadła na parkingu pod Tesco :decayed: albo schować do bagaznika i głupa rżnąć że ukradli :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Za szybę wsadzić a w razie kontroli palić głupa że odpadła na parkingu pod Tesco :decayed: albo schować do bagaznika i głupa rżnąć że ukradli :decayed:

nie mam tesco, mieszkam w za malym miescie zeby latac z tablica za szybą, jeden pajac zaraz mnie zatrzyma i stad sie bierze caly problem :facepalm:

Opublikowano
Za szybę wsadzić a w razie kontroli palić głupa że odpadła na parkingu pod Tesco :decayed: albo schować do bagaznika i głupa rżnąć że ukradli :decayed:

nie mam tesco, mieszkam w za malym miescie zeby latac z tablica za szybą, jeden pajac zaraz mnie zatrzyma i stad sie bierze caly problem :facepalm:

no risk - no fun :decayed:

Opublikowano

Witam kozak furkę zrobiłeś :) tak czytam i czytam o tej tablicy jak jeździłem A3 i byłem tam na forum to na taki zderzak ktoś zamontował taki mechanizm chowający sęk w tym że to było wciskane ręcznie ale na codzień z odkrytą blachą na spocik można schować :) po krótkim przeszukaniu znalazłem link do wideo proszę :)

Purchase this Hide Away Plate Holder from Swift Motorsports! - YouTube

Opublikowano

Dales LEDY wogole zamiast zarowek na dlugie ?

Opublikowano
  • Autor
Dales LEDY wogole zamiast zarowek na dlugie ?

zdziwiony?:grin:

Opublikowano
Za szybę wsadzić a w razie kontroli palić głupa że odpadła na parkingu pod Tesco :decayed: albo schować do bagaznika i głupa rżnąć że ukradli :decayed:

nie mam tesco, mieszkam w za malym miescie zeby latac z tablica za szybą, jeden pajac zaraz mnie zatrzyma i stad sie bierze caly problem :facepalm:

no risk - no fun :decayed:

Kurcze u mnie się niczego nie czepiają.. Jeżdżę na obrysie, nie widoczna rejestracja, rozmawiam przez telefon, latam bokiem po parkingach, w dodatku anglikiem.. Zero problemów :grin:

Opublikowano
  • Autor
Za szybę wsadzić a w razie kontroli palić głupa że odpadła na parkingu pod Tesco :decayed: albo schować do bagaznika i głupa rżnąć że ukradli :decayed:

nie mam tesco, mieszkam w za malym miescie zeby latac z tablica za szybą, jeden pajac zaraz mnie zatrzyma i stad sie bierze caly problem :facepalm:

no risk - no fun :decayed:

Kurcze u mnie się niczego nie czepiają.. Jeżdżę na obrysie, nie widoczna rejestracja, rozmawiam przez telefon, latam bokiem po parkingach, w dodatku anglikiem.. Zero problemów :grin:

u was to jest w ogóle wolna amerykanka :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kolego powiedz mi ta lampka W8 to oryginał czy jakiś modzik z lampki a4 ? :slina:

Opublikowano

z w8 to ori

Opublikowano

i podchodzi plug & play pod otwór ?

Opublikowano

pod otwór tak

Opublikowano

jak pasuje pod otwór to resztę da się zrobić, pewnie na forum opisu nie ma :decayed: ale dam radę.

Opublikowano
  • Autor
jak pasuje pod otwór to resztę da się zrobić, pewnie na forum opisu nie ma :decayed: ale dam radę.

musisz przerobić wtyczkę tzn, dodać jeden przewód pod diody, ja mam np, że zapala się z postojówkami, teamt jak najbardziej do ogarnięcia :wink:

Opublikowano

no dokładnie a przewód pewnie puściłes słupkiem?

Opublikowano
  • Autor
no dokładnie a przewód pewnie puściłes słupkiem?

dokładnie, tuż przy ori kablu do lampki

Opublikowano

Powodzenia przy swapie:decayed::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.