Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hahah teraz we trójke wielcy hejterzy:grin::grin:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tylko, że ja poszedłem w trochę inne modyfikacje, Wy silnik, a ja kierownicę przerzucałem :grin:

Opublikowano

Wiadomo ale chodzi mi o prowadzenie w ciasnych zakrętach nie zauważyłeś że zawiecha jak i buda sie troszkę poddaje ?:naughty:

Opublikowano
Mógłbyś nagrać filmik jak ta a4 chodzi? Ten silnik ciągle mi chodzi po głowie a chce zobaczyć jak to ryczy.

przeca masz 2.8

Żeby się zarejestrować to musiałem jakiś motor wybrać :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Przyjemne uczucie :decayed: A zauważyłeś gorsze prowadzenie po obciążeniu przodu v-aukom ?

przyjemne :decayed: szczerze mówiąc nie wiem, jak z prowadzeniem, bo odkąd wstawiłem 2.4 jeżdze na gwincie, nie mam punktu odniesienia :wink:

---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ----------

Hahah teraz we trójke wielcy hejterzy:grin::grin:

+1:grin:

---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ----------

Wiadomo ale chodzi mi o prowadzenie w ciasnych zakrętach nie zauważyłeś że zawiecha jak i buda sie troszkę poddaje ?:naughty:

a masz rozpórkę na dole?

---------- Post dopisany at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ----------

Mógłbyś nagrać filmik jak ta a4 chodzi? Ten silnik ciągle mi chodzi po głowie a chce zobaczyć jak to ryczy.

przeca masz 2.8

Żeby się zarejestrować to musiałem jakiś motor wybrać :naughty:

nie musiales :grin:

Opublikowano

Ja nie mam ... a ona coś naprawdę daje ?

Opublikowano
  • Autor
Ja nie mam ... a ona coś naprawdę daje ?

gdyby nie dawała, to pewnie by jej nie instalowali :wink:

Opublikowano

Ale to były montowane fabrycznie w niektórych modelach czy tylko "tiuningowe" ?

Opublikowano
  • Autor

ja mam fabryczna do sanek:whistling:

Opublikowano
ja mam fabryczna do sanek:whistling:

Bo dostałeś i zapomniałem ją odkręcić :grin:

Jest montowana tylko do mocniejszych jednostek, do których to, montaż ich, ma jakiś sens. Np w 180KM AJLu mam, często jest w zwykłych 1.8T i 2.5

Opublikowano
  • Autor

akcja odbój :kox:

1_zps254a6b16.jpg

3_zpsc587d94d.jpg

i rejka out, brakuje grilla rs4 i żóltych halo :naughty:

2_zpsf382b0f6.jpg

Opublikowano

bez rejki to naprawde grubo wygląda ten przód :decayed:

Opublikowano

z eSki ładniejszy ^^

ale co kto lubi :decayed:

Opublikowano

to jest godny zderzak na projekt OEM+:kox:

Opublikowano
to jest godny zderzak na projekt OEM+:kox:

niech Ktoś mu poleje :drunk: bez rejki jest kozak :wink:

Opublikowano

no jest malina

Opublikowano

Z czego ten odboj? Jak rozruszam gwint to tez musze pomyslec cos bo boje sie ze bedzie za miekko:thumbdown: Z ciekawosci ile masz od nakretki do konca gwintu i jaki setup wyszedl? :naughty:

Opublikowano

Odbój podobny do clio przód z obciętą osłoną.Froncik dobrze wygląda:wink:

Opublikowano
  • Autor
Z czego ten odboj? Jak rozruszam gwint to tez musze pomyslec cos bo boje sie ze bedzie za miekko:thumbdown: Z ciekawosci ile masz od nakretki do konca gwintu i jaki setup wyszedl? :naughty:

nie wiem z czego, poprosiłem w sklepie o średnice tłoczyska 20mm i podali mi coś takiego, bodajże 42mm i to mi wychodzi 61cm na przodzie, na tyle mam 36mm i wychodzi 62,5:wink:

Opublikowano

42mm od nakretki do konca gwintu w dol?:naughty: Jaki model gwintu wgl? :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.