Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jakim silikonem to zrezałeś? zrobie to od razu, bo później tylko będę odwlekał

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zwylkym przezroczystym, jakim tam uniwersalnym.....

Opublikowano

czorny zorganizujesz fote jak to w nocy oswietla droge? :wink:

Opublikowano

lepiej klejem poliuretanowym. np do klejenia szyb. sylikon może z czasem zacząć puszczać.

Opublikowano

Czorny opiekuj się tam moim i Kaja blokami. Filcuj codziennie Meguiarsem :decayed:

Opublikowano
  • Autor
czorny zorganizujesz fote jak to w nocy oswietla droge? :wink:

nie bardzo mam czym, telefonem lipa wyjdzie

---------- Post dopisany at 12:39 ---------- Poprzedni post napisany at 12:38 ----------

lepiej klejem poliuretanowym. np do klejenia szyb. sylikon może z czasem zacząć puszczać.

dostane go gdzieś od ręki?

---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:39 ----------

Czorny opiekuj się tam moim i Kaja blokami. Filcuj codziennie Meguiarsem :decayed:

jeszcze nie wiem czy zdążę odebrac,bo w sobotę wyjeżdzam i czy to wrzuce do mojego czystego sedanika :decayed:

Opublikowano
czorny zorganizujesz fote jak to w nocy oswietla droge? :wink:

nie bardzo mam czym, telefonem lipa wyjdzie

---------- Post dopisany at 12:39 ---------- Poprzedni post napisany at 12:38 ----------

lepiej klejem poliuretanowym. np do klejenia szyb. sylikon może z czasem zacząć puszczać.

dostane go gdzieś od ręki?

---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:39 ----------

Czorny opiekuj się tam moim i Kaja blokami. Filcuj codziennie Meguiarsem :decayed:

jeszcze nie wiem czy zdążę odebrac,bo w sobotę wyjeżdzam i czy to wrzuce do mojego czystego sedanika :decayed:

Więc rozłóż sobie ładny worek foliowy, koniecznie czorny( taki jakie są na sekcjach zwłok):decayed:

Opublikowano
  • Autor

baaa :decayed: tylko czy wejdzie mi przez klape ten blok :grin: stąd cała mycyja :polew:

Opublikowano

Jeśli zwiesz się Ryj Andrzej, dasz rade:wink:

Opublikowano

dostane go gdzieś od ręki?:decayed:

tak w sklepie z farbami lakierami dla lakiernikow kup wurtha K+D tylko rekawiczek uzyj

Opublikowano
  • Autor
Jeśli zwiesz się Ryj Andrzej, dasz rade:wink:

---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ----------

dostane go gdzieś od ręki?:decayed:

tak w sklepie z farbami lakierami dla lakiernikow kup wurtha K+D tylko rekawiczek uzyj

wuja mrogal jak zwykle w temacie, dzięki, na andrzejki się odwdzięcze :banan1:

Opublikowano
Jeśli zwiesz się Ryj Andrzej, dasz rade:wink:

---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ----------

dostane go gdzieś od ręki?:decayed:

tak w sklepie z farbami lakierami dla lakiernikow kup wurtha K+D tylko rekawiczek uzyj

wuja mrogal jak zwykle w temacie, dzięki, na andrzejki się odwdzięcze :banan1:

fajnie ze klekniesz :grin: tylko jak tym zaklajstrujesz to bedzie fest zaklejone wiec podlacz to prawilnie zebys nie musial tam potem gmyrac
Opublikowano
  • Autor

by michal_s87

1243977_467494473365205_1186790786_o.jpg

Opublikowano

no czorny dawno nie zaglądałem do Twojego tematu, doj**ałeś do pieca:naughty:

Opublikowano

jeszcze tylko progi wyrezac i juz chyba niczego nie bedzie brakowac :wink:

Opublikowano
jeszcze tylko progi wyrezac i juz chyba niczego nie bedzie brakowac :wink:

I konsola polift

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Opublikowano

a czorny zaraz napisze ze zdesio S :decayed:

Opublikowano
a czorny zaraz napisze ze zdesio S :decayed:

do czornego akurat mamy chwilowo ograniczony dostęp :bag:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.