Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Czorny widziałem jak wyglada licznik polift Bialy + klimatronik biel i kratki. Po prostu cud malinka :)

bez pikczersa się nie liczy :whistling:

oto to to
  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

miałoby to ręce i nogi, pod warunkiem, że navi też by świeciła na biało, bo tak to choinka troche, ale nie powiem, efekt fajny :hi:

Opublikowano
  • Autor
Czorny widziałem jak wyglada licznik polift Bialy + klimatronik biel i kratki. Po prostu cud malinka :)

bez pikczersa się nie liczy :whistling:

oto to to

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-145/8-mk-fullu-recznie-zrobiona-309425/

:wink:

ori mi bardziej podchodzi :wink:

Opublikowano
miałoby to ręce i nogi, pod warunkiem, że navi też by świeciła na biało, bo tak to choinka troche, ale nie powiem, efekt fajny :hi:

albo jakby klimatrona nie ruszał. Zegary z kratkami by wystarczyły :wink:

Opublikowano
miałoby to ręce i nogi, pod warunkiem, że navi też by świeciła na biało, bo tak to choinka troche, ale nie powiem, efekt fajny :hi:

albo jakby klimatrona nie ruszał. Zegary z kratkami by wystarczyły :wink:

ja rozumiem, że jesteś patriotą i jakoś tak góra biała w dół czerwony, ale albo grubo, albo wcale :grin:

Opublikowano
Czorny widziałem jak wyglada licznik polift Bialy + klimatronik biel i kratki. Po prostu cud malinka :)

bez pikczersa się nie liczy :whistling:

oto to to

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-145/8-mk-fullu-recznie-zrobiona-309425/

:wink:

ori mi bardziej podchodzi :wink:

Na żywo robi robotę i się zgrywa, czytelnie :decayed:

Opublikowano

Eee mi też jakoś ori bardzie podchodzi :wink:

Opublikowano

O kurr.. :shock3: Nieźle się dzieje..

Naprawdę projekcik bardzo zacny i aż czekam na wiosnę, aby na żywo obadać te auto, bo jest prze kozak.:slina:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

odgrzeje troche kotleta

wpadły fotele grzane w pełnej elektryce, klimatronik pod stołki, dekory srebne z S4, oraz boczki z gładką skóra recaro?

2_zps8b587db4.jpgsrodek_zps32dd2743.jpgIMG_3757_zps17e07810.jpg

coś tam się modzi z dolotem, aktualnie wyszło coś takiego, odizolowałem od ciepłego powietrza, ale to jeszcze nie to co chciałbym uzyskać, nie bardzo wiem skąd wziąc więcej powietrza dochodzącego do filtra... od dołu?

sto17C0ek_zpsa0ce998a.jpg

i kto jest najbrudniejszy tej zimy? :decayed: w tym tygodniu malowanie przedniego zderzaka i progów, wymagają odświeżenia, na wiosnę mały detaling i będzie malina, do pełni szczęscia brakuje jeszcze spasu kół, ale na to jeszcze jest troche czasu :wink:

up_zpsdde3c657.jpgtyl_zpsa711ea46.jpg

Opublikowano

Wiecej powietrza spod kratki zdesia najlepiej :) paput coś tam modził w ten sposób jak dobrze pamietam :)

Opublikowano
i kto jest najbrudniejszy tej zimy? :decayed:

Faktycznie jakaś "czorna" ta audica :grin:

A tak całkiem serio świetna fura :kox: Widać ogrom włożonej w nią pracy i kasy przede wszystkim :naughty:

Opublikowano
odgrzeje troche kotleta

wpadły fotele grzane w pełnej elektryce, klimatronik pod stołki, dekory srebne z S4, oraz boczki z gładką skóra recaro?

http://i1158.photobucket.com/albums/p606/sobencjusz/Audi/canon/2_zps8b587db4.jpghttp://i1158.photobucket.com/albums/p606/sobencjusz/Audi/canon/srodek_zps32dd2743.jpghttp://i1158.photobucket.com/albums/p606/sobencjusz/Audi/canon/IMG_3757_zps17e07810.jpg

coś tam się modzi z dolotem, aktualnie wyszło coś takiego, odizolowałem od ciepłego powietrza, ale to jeszcze nie to co chciałbym uzyskać, nie bardzo wiem skąd wziąc więcej powietrza dochodzącego do filtra... od dołu?

http://i1158.photobucket.com/albums/p606/sobencjusz/Audi/canon/sto17C0ek_zpsa0ce998a.jpg

i kto jest najbrudniejszy tej zimy? :decayed: w tym tygodniu malowanie przedniego zderzaka i progów, wymagają odświeżenia, na wiosnę mały detaling i będzie malina, do pełni szczęscia brakuje jeszcze spasu kół, ale na to jeszcze jest troche czasu :wink:

http://i1158.photobucket.com/albums/p606/sobencjusz/Audi/canon/up_zpsdde3c657.jpghttp://i1158.photobucket.com/albums/p606/sobencjusz/Audi/canon/tyl_zpsa711ea46.jpg

Lampe wypierdol

Opublikowano

Dobre mody, to stolki ricardo?

Opublikowano
Dobre mody, to stolki ricardo?

eska, ricardo nie ganiało w pełnym prądzie

Opublikowano

skąd masz EOSa 6D?:shock3:

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

a w temacie, srebrne listwy to moim zdaniem krok w tył:wink:

Opublikowano

też bym u siebie stożek wrzucił ale nie podoba mi sie jaki tam bajzel się robi z kablami, da się to jakoś ładnie ogarnąć?

Opublikowano
  • Autor
skąd masz EOSa 6D?:shock3:

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

a w temacie, srebrne listwy to moim zdaniem krok w tył:wink:

nie mój :wink:

listwy wpadły przy okazji z boczkami, docelowo black piano/carbon :whistling:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

też bym u siebie stożek wrzucił ale nie podoba mi sie jaki tam bajzel się robi z kablami, da się to jakoś ładnie ogarnąć?

da się ten zwinięty kabel jest od czujnika miski, które aktualnie nie posiadam :wink:

Opublikowano

jeśli chodzi o zimny dolot:whistling:

to taki będzie dobry w sam raz na zloty:decayed: :naughty:

998933_617907784907774_1496554615_n.jpg

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

a na tym chyba koles normalnie jeździ :shock3:

946001_617907928241093_1932754302_n.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.