Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] by czorny


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko, że ja poszedłem w trochę inne modyfikacje, Wy silnik, a ja kierownicę przerzucałem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ale chodzi mi o prowadzenie w ciasnych zakrętach nie zauważyłeś że zawiecha jak i buda sie troszkę poddaje ?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś nagrać filmik jak ta a4 chodzi? Ten silnik ciągle mi chodzi po głowie a chce zobaczyć jak to ryczy.

przeca masz 2.8

Żeby się zarejestrować to musiałem jakiś motor wybrać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemne uczucie :decayed: A zauważyłeś gorsze prowadzenie po obciążeniu przodu v-aukom ?

przyjemne :decayed: szczerze mówiąc nie wiem, jak z prowadzeniem, bo odkąd wstawiłem 2.4 jeżdze na gwincie, nie mam punktu odniesienia :wink:

---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ----------

Hahah teraz we trójke wielcy hejterzy:grin::grin:

+1:grin:

---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ----------

Wiadomo ale chodzi mi o prowadzenie w ciasnych zakrętach nie zauważyłeś że zawiecha jak i buda sie troszkę poddaje ?:naughty:

a masz rozpórkę na dole?

---------- Post dopisany at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ----------

Mógłbyś nagrać filmik jak ta a4 chodzi? Ten silnik ciągle mi chodzi po głowie a chce zobaczyć jak to ryczy.

przeca masz 2.8

Żeby się zarejestrować to musiałem jakiś motor wybrać :naughty:

nie musiales :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam ... a ona coś naprawdę daje ?

gdyby nie dawała, to pewnie by jej nie instalowali :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to były montowane fabrycznie w niektórych modelach czy tylko "tiuningowe" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam fabryczna do sanek:whistling:

Bo dostałeś i zapomniałem ją odkręcić :grin:

Jest montowana tylko do mocniejszych jednostek, do których to, montaż ich, ma jakiś sens. Np w 180KM AJLu mam, często jest w zwykłych 1.8T i 2.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czego ten odboj? Jak rozruszam gwint to tez musze pomyslec cos bo boje sie ze bedzie za miekko:thumbdown: Z ciekawosci ile masz od nakretki do konca gwintu i jaki setup wyszedl? :naughty:

nie wiem z czego, poprosiłem w sklepie o średnice tłoczyska 20mm i podali mi coś takiego, bodajże 42mm i to mi wychodzi 61cm na przodzie, na tyle mam 36mm i wychodzi 62,5:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...