Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] by czorny


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co to za zderzak, polift czy US?

zderzak przedlift, nie kupuje lifta, bo doceolow siądze s4 :wink:

---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ----------

Ciebie ładnie poyebało synu :banan:

Dokladnie.

Drzwi malujesz cale czy do listwy?

całe

to wyeb listwy te na polowie drzwi tez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po co dajesz nowy zderzak i go malujesz? Ze starym co bylo nie tak?

w starym był hak, nie było opcji spasowania tego odstawał itp, a tego wyrwałem za browarka:wink:

---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ----------

co to za zderzak, polift czy US?

zderzak przedlift, nie kupuje lifta, bo doceolow siądze s4 :wink:

---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ----------

Ciebie ładnie poyebało synu :banan:

Dokladnie.

Drzwi malujesz cale czy do listwy?

całe

to wyeb listwy te na polowie drzwi tez

eeeeeee wuja, nie podoba mi się bez listew, a te grubsze liftowe są spoko :wink:

---------- Post dopisany at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ----------

pewnie chodzi o odcienie kolorow :wink:

dokładnie, na srebnym wszystko widać, dlatego nie warto bawić się w połówki elementów, jak można siknąć całe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej bedzie jak pomalujesz całego bez dachu?

A gdzie tam moje foty ?:wink: a te tłumiki powiesz co to za firma bo chce coś wstawić za środkowy bo brzęczy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej bedzie jak pomalujesz całego bez dachu?

A gdzie tam moje foty ?:wink: a te tłumiki powiesz co to za firma bo chce coś wstawić za środkowy bo brzęczy..

maluje całego włacznie z dachem :decayed:

srodkowy mam:

AWG Tłumik sportowy rurowy uni przelotowy Cz-wa (3376596894) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to na te patrzyłem. A te Chińczyki lepsze chyba sądząc po filmiku teraz nie wiem co zrobic:) ile farby(bazy) wychodzi ? Bo planuje zrobic to w niedługim czasie i siebie? Malujesz sam ?

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej bedzie jak pomalujesz całego bez dachu?

A gdzie tam moje foty ?:wink: a te tłumiki powiesz co to za firma bo chce coś wstawić za środkowy bo brzęczy..

maluje całego włacznie z dachem :decayed:

srodkowy mam:

AWG Tłumik sportowy rurowy uni przelotowy Cz-wa (3376596894) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jesteź głópi. Za to co fpakowałeś miałbyś o 6 lat młotrzego.

:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluje w komorze. Sprzedałem graty, jestem dużo w przód do malowania doloze około. 200 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluje w komorze. Sprzedałem graty, jestem dużo w przód do malowania doloze około. 200 zl

:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluje w komorze. Sprzedałem graty, jestem dużo w przód do malowania doloze około. 200 zl

skrobnij w wolnej chwili PW, jakie koszta pryśniecia całego wozu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobił lifta z przedlifta,założył usa i jeszcze zarobił polak potrafi:grin:

Nie wiedziałeś, że Mirek handlarz przedsiębiorca, to on? :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to on ?

Napaćkane z japca kaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w komorze za dwa boki progi i przedni zderzak 2tys z materialem dalem a Ciebir czorny ile wyjdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w komorze za dwa boki progi i przedni zderzak 2tys z materialem dalem a Ciebir czorny ile wyjdzie?

W tysiaku się zamkne, ale przygotowuje wszystko Sam, włącznie z oklejaniem, dlatego zdecydowałem się na malowanie całości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli potem wkurzac się tylko na siebie:wink: chociaż z drugiej strony jak widze pod lakierem ryski po papierze a było "profi" malowane to mnie krew zalewa,może lepiej samemu ogarnąc co się da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli potem wkurzac się tylko na siebie:wink: chociaż z drugiej strony jak widze pod lakierem ryski po papierze a było "profi" malowane to mnie krew zalewa,może lepiej samemu ogarnąc co się da
niestety wsio co pod baza potrzebuje siasc troche czasu wiec nawet jak bedzie spyrka zakraszone na lustro to i tak trzeba odczekac bo siadzie...:facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...