Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] A6 C7 3.0TFSI


kuredu

Rekomendowane odpowiedzi

Kuredu jaki miałeś przebieg odbierając autko z salonu? Orientujesz się czy jest jakiś max na to? bo nie chciałbym odebrać auta które komuś np udostępnili do przejażdżki bo akurat mieli chętnego na A5 :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbj zrobić aktualizacje oprogramowania tej nokii, ja miałem podobnie po aktualizacji było wszystko O.K

co do przebiegu, to serwis przed wydaniem auta może, w trybie serwisowym zrobić wszystko z przebiegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada plynnosc transferu przy mapach?

rewelacja, jestem w szoku, właśnie w czwartek jechałem przez Kielce i navi mnie prowadziła inną drogą niż znam i jechałem po swojemu - sekunda i nowa trasa, wcale nie trzeba czekać aż wytyczy trasę, wcześniej miałem przenośnego Beckersa i zanim złapała sygnał to czasami 25minut mijało. fajnie też można panelem dotykowym posuwać się po mapie i sprawdzać jak wytyczyło trasę.

ale mi nie chodzi o szybkosc pracy navi przy wytyczaniu nowej trasy itp tylko o szybkosc transferu danych przy mapach googla :)

Jaka jest plynnosc generowania grafiki w czasie jazdy?

Polaczenie nawiazuje po uruchomieniu auta czy dopiero po uruchomieniu map?

Z jakiego operatora korzystasz?

Niby siec btsów mamy gęstą i praktycznie wszystkie obsługują 3G/3G+ ale w praktyce bywa juz z tym roznie.

W DE Audi testuje juz mapy w wykorzystaniem modemow LTE, wiec pozostaje trzymac kciuki za ta technologie i jak najszybsze pelne jej pokrycie u nas.

Niestety dopoki koszt przesylu danych w roamingu bedzie taki jaki jest nikt z uzytkownikow nie odwazy sie z taka mapa wyjechac za granice :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablo :) zdjecia auta kolegi, a6 c7 :)

---------- Post added at 14:07 ---------- Previous post was at 14:06 ----------

Rosemeyer

user-offline.png jedziesz za granice , niemcy kupujesz prepaida z netem zamieniasz karty i wszytsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedziesz za granice , niemcy kupujesz prepaida z netem zamieniasz karty i wszytsko

hmm.... wydaje mi sie ze to wlasnie napisalem kilka postow wczesniej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wnętrze byś pokazał! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na ładną pogodę i dobry aparat bo mój robi strasznie fatalne zdjęcia, w weekend się powinno udać sesję zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest ekstra, widziałem dzisiaj takiego białasa i naprawdę się super prezentuje. :wink4:

Kuredu wrzuć jakieś fotki ledów na mijania i drogowych bo sam jestem ciekaw jak to świeci.Kiedyś czytałem porównanie bi-ksenon vs. Led w najnowszym A8 i bi-ksenony wygrały i to z dość dużą przewagą na korzyść bixów. :)

I tak jak przedmówca pokaż fotki wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem fotki padania światła w garażu na białej ścianie i wg mojej oceny te światła świecą o wiele lepiej niż ksenon z B8.

później wrzucę tą fotkę choć jest słabej jakości, w nocy jak ostatnio jechałem przez zadupia to też dużo lepiej wszystko jest oświetlone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra , żaden ksenon nie da tak równomiernej wiązki światła :kox:

za 2 tygodnie będę miał w garażu bezpośrednie porównanie - led vs biksenon, porównamy w tych samych warunkach

zobaczymy co i jak świeci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj leciała A7 na tych światłach za mną a ja patrząc w lusterko ośliniłem sobie kierownice :slina:

Autko kox!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...