Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] A6 C7 3.0TFSI


kuredu

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, nawet by się opłacało to wziąć, tylko 2.0 TDI w A6 to trochę mało :)

ciekawostka z forum porsche :

Panowie,

Wiem, że auto nie naszej jedynej, słusznej marki, ale jakby ktoś był zainteresowany, to dajcie znać. Sprzedaję, bo mialo przyjsc w pazdzieniku 2011, a przyszlo z prawie 5 miesiecznym opoznieniem i teraz to juz mam bmw. Jakbyscie mieli jakies pytania, piszcie lub dzwoncie.

http://tinyurl.com/audia62012

pozdrawiam

Adam

człowiek zamówił auto w lipcu a dostał w lutym, w tym czasie zdążył już zamówić i odebrać nowe BMW 528i i jest zadowolony.

:whistling::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj przypadkiem zauważyłem że mimo że auta przyjechały praktycznie razem do Polski to u mnie są opony bridgestone turanza a u brata pirelli pzero. czyli widać biorą z magazynu jak leci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawostka z forum porsche :

Panowie,

Wiem, że auto nie naszej jedynej, słusznej marki, ale jakby ktoś był zainteresowany, to dajcie znać. Sprzedaję, bo mialo przyjsc w pazdzieniku 2011, a przyszlo z prawie 5 miesiecznym opoznieniem i teraz to juz mam bmw. Jakbyscie mieli jakies pytania, piszcie lub dzwoncie.

http://tinyurl.com/audia62012

pozdrawiam

Adam

człowiek zamówił auto w lipcu a dostał w lutym, w tym czasie zdążył już zamówić i odebrać nowe BMW 528i i jest zadowolony.

:whistling::whistling:

raczej bzdura, bo auto widziałem już w grudniu jak stało w salonie Audi w Bydgoszczy :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuredu co z zapowiedzianym porównaniem Xenon vs LED?Czekamy;)

jutro odbieramy auto żony bo było małe opóźnienie w vw także będzie zrobione porównanie na dniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuredu masz podswietlane klameczki ? Ciekawe jak to swieci :eusathink:

Jakby co to dawaj focisze :naughty:

mam.

jutro cykne fotki

---------- Post dopisany 23-04-2012 at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2012 at 22:17 ----------

wczoraj i dziś zrobiona trasa 1500km akurat brata autem i powiem, że auto jedzie fajnie ale te 70-80KM mu nie zaszkodzi. wczorajsza trasa 750km spalanie średnie z całej drogi 13,5L a średnia prędkość 117km/h, dziś powrót średnia 97km/h spalanie 11,8L

max z dziś 268km/h niestety nie zdążyłem fotki zrobić bo trzeba było hamować

660d2481c33a4f12med.jpg

na CB się zgadaliśmy z gościem z A8 4.2tdi 350KM i na trybie S od 100km/h w góre delikatnie mu odjeżdżaliśmy i dziwne bo więcej jak 250km/h licznikowo A8 nie pojechało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem czy po programie zamknie budzik :)

widze ze 266-268 na liczniku odpowiada temu na fisie ... a pamietasz ile bylo na gpsie pokazane ?

jestem ciekaw przeklamania.

jak obstawiasz ile by teraz poszla ? licznikowe 280 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że 280km/h nie da rady w tej chwili. do 260km/h ciągnie ładnie i równo, później już powoli, potrzeba by naprawdę pustej i długiej prostej żeby go sprawdzić, niestety ruch jest tak duży że jest bardzo ciężko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

280 to już naprawdę moc jest potrzebna 430KM panamera ma tyle w/g producenta :naughty: ale 266km/h to już i tak jest coś :kox: a ta A6-stka nie ma blokady na 250? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie wiem, bo koleś z A8 mówił że więcej jak 250km/h nie chce jechać, a my przyśpieszaliśmy dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie wiem, bo koleś z A8 mówił że więcej jak 250km/h nie chce jechać, a my przyśpieszaliśmy dalej

dziwne - fabryka zapomiała o blokadzie? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuredu masz podswietlane klameczki ? Ciekawe jak to swieci :eusathink:

Jakby co to dawaj focisze :naughty:

co prawda słabej jakości bo z komórki ale są :)

c34578cd26dc6308med.jpg

7f467deb475bda4amed.jpg

19031b8ae8816bfdmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nice :kox: niedługo u mnie wlecą pewnie takie :wink:

hehe :)

powiem szczerze ze wnerwi amnie torche to ze audi przez ostatnie lata bylo torche z tyly z gadgetami i dopiero teraz dogonilo konkurencje.

Nightvision, hud, acc stop&go czy chociazby te ledy w klamkach - to wszystko juz bylo np w BMW dawno temu :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze ze wnerwi amnie torche to ze audi przez ostatnie lata bylo torche z tyly z gadgetami i dopiero teraz dogonilo konkurencje.

Nightvision, hud, acc stop&go czy chociazby te ledy w klamkach - to wszystko juz bylo np w BMW dawno temu :-/

no fakt bo już miałem pisać...łał...co to za halo z tym klamkami w C7 jak w E90 już dawno były:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...