Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] madafaka OEM


topor

Rekomendowane odpowiedzi

Topor szybko przyszedł ten Xenonik :good: i którą barwe w ostatecznosci wybrałeś :mysli: Sprawdzałeś czy zakłuca CB :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

4300K -jak w ori;)

porownywalem do kolegi S3 i swieci tak samo... a co najwazniejsze nie zakloca radia,

CB nie mam to nie nie wypowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4300K -jak w ori;)

porownywalem do kolegi S3 i swieci tak samo... a co najwazniejsze nie zakloca radia,

CB nie mam to nie nie wypowiem.

Nowaka, zbyt niebieskie :tongue4:, pytam bo może zmienię, żarniki na 4300K :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie idealne 4300;) od 6000K roznia sie tylko brakiem tej delikatnej poswiaty niebieskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie idealne 4300;) od 6000K roznia sie tylko brakiem tej delikatnej poswiaty niebieskiej.

no to może się skuszę :evil:, zobaczymy co bedzie, narazie zbieram graty do sprysków :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieks krotki!!:) -widzimy sie na spocie w niedziele:>?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz w miare zdrowy:D musialem sie kurowac bo w sobote party:D 2 z przodu na kark wskakuje:D

a co do opon to jutro dam CI znac;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh dzieki:D .... no przede mna... matura w maju:D :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj beda;) spokojnie. nie mam neta na razie i musze korzystac z kompa kolegi;) [br]Dopisany: 16 Luty 2009, 13:56_________________________________________________wlasnie kupilem gwint. :kox: :kox: Jezeli bylby ktos zainteresowany zawiecha 1BE to dac znac bo moze zmienie na gwint, ale jeszce pewnosci nie mam.

:cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co za gwinta wyrwałeś :naughty: Na foty xenów czekamy :kox:

przegladąłem ostatnio przyciski na desce z ciekawosci i znalazłem kolejny inny przycisk [panic] :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj beda;) spokojnie. nie mam neta na razie i musze korzystac z kompa kolegi;) [br]Dopisany: 16 Luty 2009, 13:56_________________________________________________wlasnie kupilem gwint. :kox: :kox: Jezeli bylby ktos zainteresowany zawiecha 1BE to dac znac bo moze zmienie na gwint, ale jeszce pewnosci nie mam.

:cool1:

Karol wal z ceną zawieszki 1BE na priva, cenke gwintu tez możesz sypnąć bo jakbyś się nie zdecydował to może byś go puścił w obieg :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie..!!??:D chce to zobaczyc:D

panicsr7.jpg

nie wiem czy sobie go nie zamówie :naughty: będzie na wyłącznik przyszłej skrzynki basowej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na skrzynke basowa moim zdaniem super sprawa :good:[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 22:09_________________________________________________znalazlem aukcje :naughty:

"do alarmu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie rozgladam sie za takimi nietypowymi przyciskami odkad topor pokazał ten swój [funk] zastanawiam sie czy jest wiecej takich przycisków czy tylko dwa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...