Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] madafaka OEM


topor

Rekomendowane odpowiedzi

Topor to były te graty z NRD :naughty: Czy masz cos lepszego jeszcze na mysli :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

cos jescze :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 23:43_________________________________________________doszedl kolejny element do malowania:/ Facet wjechal mi na lewy blotnik:/

;( ;( ;([br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 16:58_________________________________________________19cali.jpg

przymiarka felg nowaka, moze niedlugo zawitaja do mnie na stałe. Wszystko zalezy od funduszy biednego maturzysty;p

tymczasem wyrezalem yellow fog lights, automatyczne zamykanie drzwi po przekroczeniu 15km/h i co najwazniejsze do konca tygodnia całe body pojawi sie na aucie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się jeździ na tych kółeczkach po zdjęciu 17''? :naughty: Jak założysz body i zostawisz te fele będzie kozak :kox: oczywiście plus mała gleba - jeszcze -20 np. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomimo wszelakich opini ze na 19" mozna pogubic zeby... jestem bardzo miło zaskoczony. Roznicy wielkiej nie ma!!!! mit obalony:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos jescze :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 23:43_________________________________________________doszedl kolejny element do malowania:/ Facet wjechal mi na lewy blotnik:/

;( ;( ;([br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 16:58_________________________________________________19cali.jpg

przymiarka felg nowaka, moze niedlugo zawitaja do mnie na stałe. Wszystko zalezy od funduszy biednego maturzysty;p

tymczasem wyrezalem yellow fog lights, automatyczne zamykanie drzwi po przekroczeniu 15km/h i co najwazniejsze do konca tygodnia całe body pojawi sie na aucie:)

yellow fog lights :decayed::good:

gdzie Ci w bok wechal ta zagniotka? zarobisz jeszcze na tym, felga harosza, ale glebe trzeba dac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topor bierz tą felge :good: Powiedz mi jak zrobiłes ten modzik z automatycznym zamykaniem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli beda juz mje to beda nie do poznania:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: kto mi powie jak podlaczyc druga pompke do spryskow lamp?? :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: kto mi powie jak podlaczyc druga pompke do spryskow lamp?? :wallbash:

a co nie wiesz? jak do elektryki sie wpiac czy jak do zbiorniczka czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do elektryki. do zbiorniczka to nie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plus do plusa i minus do minusa :kox: chyba że coś mylę...

topor, czy opiszesz ta cala robotę ze spryskami na forum? bo może się to kiedyś przydać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne ze opisze bo do tej pory nikt tego nie zrobil;) jak sie uporam ze wszytskim to zamieszcze na forum obszerny poemat na owy temat:D

teraz tylko rodzi sie pytanie. podlaczyc rownolegle, tak aby obie pompki dzialaly w tym samym czasie czy jakos inaczej. Pierwszy raz sie za to zabieram i nie mam na ten temat wiekszej wiedzy;p moze ktos podpowie?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...