Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] madafaka OEM


topor

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm w takim razie z checia sie podepne:D :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jasne ze opisze bo do tej pory nikt tego nie zrobil;) jak sie uporam ze wszytskim to zamieszcze na forum obszerny poemat na owy temat:D

teraz tylko rodzi sie pytanie. podlaczyc rownolegle, tak aby obie pompki dzialaly w tym samym czasie czy jakos inaczej. Pierwszy raz sie za to zabieram i nie mam na ten temat wiekszej wiedzy;p moze ktos podpowie?:D

ja mam podpiętą na osobnym włączniku, kiedy chcesz to sobie lampki spryskuje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne ze opisze bo do tej pory nikt tego nie zrobil;) jak sie uporam ze wszytskim to zamieszcze na forum obszerny poemat na owy temat:D

teraz tylko rodzi sie pytanie. podlaczyc rownolegle, tak aby obie pompki dzialaly w tym samym czasie czy jakos inaczej. Pierwszy raz sie za to zabieram i nie mam na ten temat wiekszej wiedzy;p moze ktos podpowie?:D

zlap plusa z manetki (lub jeszcze latwiej przy starej pompce) i tam podlacz pompke pod spryski, ale bedzie sikac naraz, jak chcesz zeby lalo na swiatla po kilku chwilach od pociagniecia manetki to trza zastosowac po drodze przekaznik.

Ja u siebie wyrezalem oddzielny wlacznik, zastosowalem przycisk do otwierania klapki wlewu paliwa z passka b5 i w tym samym miejscu znajduje sie on u mnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki mrogal:D juz wszytsko obadane:) mam dod wlacznik. ORI:D i bedziie on ładnie hulal:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki mrogal:D juz wszytsko obadane:) mam dod wlacznik. ORI:D i bedziie on ładnie hulal:D

Czyli FUNK przyda sie pod spryski :naughty::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie u mnie tez znajduje sie on w dobrym miejscu, na konsoli srodkowej. :hi:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 00:57_________________________________________________oki, dotychczasowe plany w sumie spelnione;) teraz Gwint. kolo 18 lub lepiej 19" i skora Recaro;) i bedzie koniec i bedzie mozna sprzedac:D :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie u mnie tez znajduje sie on w dobrym miejscu, na konsoli srodkowej. :hi:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 00:57_________________________________________________oki, dotychczasowe plany w sumie spelnione;) teraz Gwint. kolo 18 lub lepiej 19" i skora Recaro;) i bedzie koniec i bedzie mozna sprzedac:D :polew:

za grosze :gwizdanie:

poka fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm pokaze w piatek;)

no nie rznij dziada :decayed: jutro jade do Cro i wracam w niedziele, chyba ze tam zlapie neta z powietrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompletne body S4 na samochodzie. na nast tydzien zostaje tylko wydech.:)

fotki jutro;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompletne body S4 na samochodzie. na nast tydzien zostaje tylko wydech.:)

fotki jutro;)

Zrób jedna poglądową dzisiaj :P nawet telefonem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topor nie uznaje półśrodków więc założę się, że fotki z telefonu nie uświadczymy. Pojedzie zrobić jakąś sesyjkę w fajnym miejscu normalnym aparatem to dopiero zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze robi :decayed: chociaz ciekawosc zabija :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie fotki na szybko mizernym aparatem. W nast tyg wykombinuje cos lepszego:) :kox: :kox:

s41.jpg

s42b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekozacko

troche cie to wynioslo przez to ze sporo pierdolek bylo z aso

ale za to nie ma tu sztuki ( kazda srubka jest ori :kox: )

zderzak przod, progi, listwy, zderzak tyl, kola, carbon we wnetrzu, grill ( wszystko z s4 )

jest to chyba zwykla a4 na forum ktora najbardziej przypomina seryjne s4 jesli chodzi o visual[br]Dopisany: 04 Lipiec 2009, 18:18_________________________________________________co nie zmienia faktu ze przydaloby sie ja troche obnizyc i .... wlozyc 19" :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...