Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] madafaka OEM


topor

Rekomendowane odpowiedzi

Kozacko na maxa wygląda teraz, szkoda że mnie wyprzedziłeś;P Tyle że ja 19" nie hcciałem, myślałem bardziej o 17,18" .. No nic trzeba teraz szukac nowego pomysłu , dobrze że mam jeszcze dużo czasu:) Wpadaj niedługo sie pochwalić na żywo:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2 rzeczy ; 1, za duże optycznie te kółka , więc gwint i musi być nisko , 2 na avancie ten model ładniej wygląda :cool1::naughty::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro cykne jakas sesje... bo te fotki nie oddaja pełnego efektu. a jezeli ktos bylby zainteresowany avusami. -pisac!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

topor jesteś kozak!!!! już u Dudiego75 na 18 jeżdiłem teraz pasuje do Zielonej jechać coby się na 19 przejechać :gwizdanie: :gwizdanie:

zaje.. ta fela wygląda-reszta sam wiesz jak wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

benzyna może być-teraz nawet myśle czy nmie zapodać 1,8T w Q. ale generalnie jestem ciekawy jak to z komfortem jest-czy jest go choćtrochę czy tylko cale :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bier :P U mnie na 19 i gwincie powiem wam ze calkiem przyjemnie sie pomyka jeszcze :) Wiadomo trzeba uwazac ale tragedii nie ma :)

Marcin tylko kiedy ten spot? Bo moze sie okazac ze nie da rady zebys sie przewiozl 1,8T :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Ostro jest w następny poniedziałek a w Ck nie wiem najlepiej żeby w następny weekend :thumbdown: no słyszałem że coś mocnego ma być-2,7?

najgorzej jak mi się 19 spodobją :polew: :polew:

sorry za prywatę topor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...