Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] madafaka OEM


topor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

TAK :good:

a po co ?

ni przypiął ni przyłatał :thumbdown:

ramki wokol okien srebrne, ramka grylla srebrna a znaczek z tylu w czerni :kwasny:

jakby go robil w szwartz calego to moze byc, juz lepiej ramki pod tablice wek :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od razu Rzymu nie zbudowali , może Siekierka chce modzić Stage'ami hyhy , ciorny to ciorny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee też mi się ciorny nie widzi :wink4:

tak jak mówi mrogal gdyby był szwartz pakiet to ok... a przecież na przyszły sezon felgi masz polerować, będą pasowały do znaczka w chromie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc wlasnie... ramki szyb zostana tak czy tak... kratki w zderzaku beda pomalowane na czern fortepianowa... mam poblem z grillem i z kołkami:

polerowac, czy malowac w jakis kolor... grafitowy, srebrny czy czarny. :([br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 19:06_________________________________________________img3691z.jpg

---> kusi mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc wlasnie... ramki szyb zostana tak czy tak... kratki w zderzaku beda pomalowane na czern fortepianowa... mam poblem z grillem i z kołkami:

polerowac, czy malowac w jakis kolor... grafitowy, srebrny czy czarny. :([br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 19:06_________________________________________________img3691z.jpg

---> kusi mnie.

polerka jest polerka

e9cd4e08138699d3.jpg

dasz fest glebe i bedzie miazga, ale geba musi byc :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bialo bedzie igla :naughty: ja bym wlasnie chcial biale z cearwonym paskiem przy samej oponie :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies Ale do mojego Imienia:> :cool1: :cool1: :cool1:

fotostory trzasne jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...