Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ostrzegam przed transakcjami z "McBoss"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

musisz do linka dorzucić login i hasło to popatrzymy :wink4:

faktycznie :embarrassed:

Dział sprzedam

czarna_lista.jpg

Czarna lista:

czarna_lista_2.jpg

Opublikowano

ale w czym problem ????

każdy kto chce uczciwie handlowac na forum podaje wszystkie swoje dane, nr konta

scan z dowodu osobistego, dane sa przechowywane na serwerze, z dostepem powiedzmy prezesa lub zarządu i wykorzystywane tylko w przypadku jakiegos wałka i tyle

ja jestem pierwszy aby udostepnic swoje dane

mozna zrobic referendum, czy inna forme głosowania

kto sie nie podporzadkuje traci mozliwosc korzystania z działu SPRZEDAM

Amen

Opublikowano

ja jestem pierwszy aby udostepnic swoje dane

mozna zrobic referendum, czy inna forme głosowania

kto sie nie podporzadkuje traci mozliwosc korzystania z działu SPRZEDAM

dajmy spokój- to nie Allegro, a Forum nie bierze żadnej odpowiedzialności, ani nie jest stroną w sporach-koniec tematu Panowie...było już o tym nie raz :gwizdanie:
Opublikowano

Z tymi danymi to może odpuścić ale czarna lista jak najbardziej może być. Na forum mazdy 6 jest też taka. I wtedy wiadomo z kim robić interesy a z kim nie...

Opublikowano

Już chyba z miliard osób pisało o tej czarnej liście... Czy to naprawdę taki problem żeby i u Nas takowa była ?

Opublikowano

chyba jest problem, bo jeszcze jej nie ma

a na pewno by sie przydala

Opublikowano

Chciałem to wkleić :kox: :kox:

Już chyba z miliard osób pisało o tej czarnej liście... Czy to naprawdę taki problem żeby i u Nas takowa była ?

Może czas.

Opublikowano

tylko weźmy to pod uwage, że " oszuści " przewijający się przez te wątki to w znacznej większości są to osoby które w ogóle nie udzielają się w życiu klubowym, spoty itp. które tak naprawdę nikt nie widział na własne oczy.. a z tą mniejszością już takiego problemu nie ma...

nie raz się zdarzało, że np. Krycha, Nosb czy Józek726 wysyłali mi coś za co płaciłem po kilku godzinach/dniach ... a robili to ponieważ mnie poprostu znają...

ja się nauczyłem, że kupuje coś u nas na forum tylko z osobami które się bardzo udzielają bądź które są znane w lokalnych kręgach..

Opublikowano

Czarna lista pojawi się jeszcze w tym roku tak więc loozik :wink4:

Opublikowano

no to niebawem :good: zostało jeszcze dwa dni :)

Opublikowano

Podobno wątek ma się nazywać Pedynksi - ja tak głosuje :kox:

Opublikowano

Pedynksi

:wtf: :wtf: :wtf: :wtf:

Opublikowano

Sorry, zapomniałem o politycznej poprawności.. :dziura:

Opublikowano

Podobno wątek ma się nazywać Pedynksi - ja tak głosuje :kox:

Znaczy co będzie temat w giełdzie "Mniejszość homoseksualna" ? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

raczej wiekszosc...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.