Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dalej musze poruszyc na forum kupno zawieszenia gwintowanego od kolegi Fafnasty. Ostatnio pisalem 23 lutego i sprawa miala sie zakonczyc po uzgodnieniu z kolega do konca marca. Czekalem cierpliwie ale sprawa juz trwa od 20 grudnia, lekka przesada. Opisujac po kolei. Sprezyny mialy byc kw doslane do konca marca. Kolega wyslal hr na ktore sie zgodzilem porownywalna marka. Przyszly 20 marca ale przegladajac forum kolega sprzedawal same amory hr ale nie z gwinta wiec dostalem ze sportowego zawieszenia. Kolega Fafnasty mowi ze nie ma roznicy "załóż te hr na amory skręc polataj i zobaczysz jaki masz fajny komplet bez ściemy bedzie to za***iście pracować przekonaj się a nie słuchasz opinii ludzi którzy tylko mówią bo kiedys cos czytali" wiec chcialem je zalozyc, okazalo sie ze wogole nie podejda bo maja za mala srednice na dole i nie nachodza na nakretki. Odeslalem sprezyny do kolegi na MOJ KOSZT. Nastepnie kolega mial sprezyny kw ale tylko tyl wiec wyslal do mnie, 25 kwietnia bodajze dostalem srezyny tyl wiec wkoncu od prawie 6 miesiecy chcialem zalozyc gwinta na tyl. 3 maja mialem poskladany tyl ale po tygodniu cos zaczelo walic z tylu myslalem ze odboje powymienialem wszystko w sumie rozkladalem 3 razy pisze do kolegi jaka sytuacja odpisal "nie ma takiej mozliwosci że amory sa padniete jak cos tłucze to poszukaj luzów na belce" wiec podjechalem do mechanika zeby sprawdzil tuleje okazuje sie ze byly nie dawno wymienione przez poprzedniego wlasciciela ale okazalo sie ze jeden amor wylal. Rece opadaja miedzy czasie mialem dostac sprezyny na przod ktore mialy byc wyslane 21 maja. Mamy 15 czerwiec sprezyn nie dostale pisze do kolegi Fafnasty ze nie mam sprezyn oraz ze amor wylal po prawie 3 tygodniach, zero odzewu a mialo byc tak pieknie gwint w bardzo dobrym stanie. Wyslalem amory do firmy ktora regeneruje PUH NAGENGAST - Autoryzowany warsztat samochodowy koszt 500 zl plus wysylki za 2 amory bo nie wiadomo ile by pochodzil 2 amor. Jeszcze nie mam zalozonego zawieszenia przedniego i nie wiadomo co mnie czeka.

NIE POLECAM KOLEGI FAFNASTY

TEZ NIE POLECAM KOLEGI FAFNASTY - potrzebowalem raczki skladania kanapy, wyslalem mu zdjecie o jaka chodzi. Zapewnial ze taka ma i nie ma problemu. Zaplacilem i dostalem ... inna od sedana na kluczyk. Tlumaczyl sie ze nie widzial dokladnie zdjecia bo z komorki przegladal wiadomosc i ze jego wina, i w ramach przeprosin przysle mi odpowiednia bo jest w jego posiadaniu. Do dzis raczka do mnie nie dotarla pomimo kilku wiadomosci w stylu: juz wyslana !!!, jeszcze nie dotarla? - nie nie dotarla od stycznia do dzis. Wyludzacz kasy i tyle. Zenada.

witam:hi: rączka ta juz prawidłowa była dawno wysłana fakt faktem że poszła po taniości ekonomicznym i nawet sobie sprawy nie zdawałem że nie doszła :kwasny: na prawde byłem nieświadomy że ta 2 rączka nie doszła upsss poproszę Robsona o dane na pw i odsyłamy pieniążka :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę nie ma opcji, żeby skończyć wysyłanie czegokolwiek zwykłymi listami? Niech klient dopłaci te kilka złotych i wtedy będzie wiadomo czy towar został wysłany i przesyłka zaginęła czy klient został wydymany i nie został wysłany do niego towar :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to czytam i jestem w szoku jacy ludzie potrafią być głupi. Ja nawet jak wysyłam śrubke za złotówke to wysyłam to poleconym i nigdy nawet nie przyszło mi do głowy żeby wysłać inaczej... Powinno być tak list niepolecony=list niewysłany i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....dziwne to jest...oszczędzać 4-5 złociszy by potem strony w tym wątku leciały :facepalm: ...

wysłane z one v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze kolega raczyl odpowiedziec na posta kolegi odnosnie raczki ale komentarza do zawieszenia zero. Szkoda slow

---------- Post dopisany 17-06-2014 at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany 16-06-2014 at 21:09 ----------

Czy koledzy moderatorzy poczynia jakies kroki aby kolega Fafnasty poniosl jakiekolwiek konsekwencje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to czytam i jestem w szoku jacy ludzie potrafią być głupi. Ja nawet jak wysyłam śrubke za złotówke to wysyłam to poleconym i nigdy nawet nie przyszło mi do głowy żeby wysłać inaczej... Powinno być tak list niepolecony=list niewysłany i tyle...

Dokładnie. To osoba która wysyła paczkę odpowiada za to zebyw,ona,doszła albo jak,zginie żeby wiadoko było gdzie,jest. A to że,jest wysylka w,cenie,to co to kuoujacego obchodzoe jak,się sprzedający na to zgodził. Jest 2zł drożej-SZOK!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dalej musze poruszyc na forum kupno zawieszenia gwintowanego od kolegi Fafnasty. Ostatnio pisalem 23 lutego i sprawa miala sie zakonczyc po uzgodnieniu z kolega do konca marca. Czekalem cierpliwie ale sprawa juz trwa od 20 grudnia, lekka przesada. Opisujac po kolei. Sprezyny mialy byc kw doslane do konca marca. Kolega wyslal hr na ktore sie zgodzilem porownywalna marka. Przyszly 20 marca ale przegladajac forum kolega sprzedawal same amory hr ale nie z gwinta wiec dostalem ze sportowego zawieszenia. Kolega Fafnasty mowi ze nie ma roznicy "załóż te hr na amory skręc polataj i zobaczysz jaki masz fajny komplet bez ściemy bedzie to za***iście pracować przekonaj się a nie słuchasz opinii ludzi którzy tylko mówią bo kiedys cos czytali" wiec chcialem je zalozyc, okazalo sie ze wogole nie podejda bo maja za mala srednice na dole i nie nachodza na nakretki. Odeslalem sprezyny do kolegi na MOJ KOSZT. Nastepnie kolega mial sprezyny kw ale tylko tyl wiec wyslal do mnie, 25 kwietnia bodajze dostalem srezyny tyl wiec wkoncu od prawie 6 miesiecy chcialem zalozyc gwinta na tyl. 3 maja mialem poskladany tyl ale po tygodniu cos zaczelo walic z tylu myslalem ze odboje powymienialem wszystko w sumie rozkladalem 3 razy pisze do kolegi jaka sytuacja odpisal "nie ma takiej mozliwosci że amory sa padniete jak cos tłucze to poszukaj luzów na belce" wiec podjechalem do mechanika zeby sprawdzil tuleje okazuje sie ze byly nie dawno wymienione przez poprzedniego wlasciciela ale okazalo sie ze jeden amor wylal. Rece opadaja miedzy czasie mialem dostac sprezyny na przod ktore mialy byc wyslane 21 maja. Mamy 15 czerwiec sprezyn nie dostale pisze do kolegi Fafnasty ze nie mam sprezyn oraz ze amor wylal po prawie 3 tygodniach, zero odzewu a mialo byc tak pieknie gwint w bardzo dobrym stanie. Wyslalem amory do firmy ktora regeneruje PUH NAGENGAST - Autoryzowany warsztat samochodowy koszt 500 zl plus wysylki za 2 amory bo nie wiadomo ile by pochodzil 2 amor. Jeszcze nie mam zalozonego zawieszenia przedniego i nie wiadomo co mnie czeka.

NIE POLECAM KOLEGI FAFNASTY

TEZ NIE POLECAM KOLEGI FAFNASTY - potrzebowalem raczki skladania kanapy, wyslalem mu zdjecie o jaka chodzi. Zapewnial ze taka ma i nie ma problemu. Zaplacilem i dostalem ... inna od sedana na kluczyk. Tlumaczyl sie ze nie widzial dokladnie zdjecia bo z komorki przegladal wiadomosc i ze jego wina, i w ramach przeprosin przysle mi odpowiednia bo jest w jego posiadaniu. Do dzis raczka do mnie nie dotarla pomimo kilku wiadomosci w stylu: juz wyslana !!!, jeszcze nie dotarla? - nie nie dotarla od stycznia do dzis. Wyludzacz kasy i tyle. Zenada.

witam:hi: rączka ta już prawidłowa była dawno wysłana fakt faktem że poszła po taniości ekonomicznym i nawet sobie sprawy nie zdawałem że nie doszła :kwasny: na prawde byłem nieświadomy że ta 2 rączka nie doszła upsss poproszę Robsona o dane na pw i odsyłamy pieniążka :doh:

jeśli chodzi o moja sytuacje to kolega wszystko wyklarował. Przeprosił i się zreflektował więc z mojej strony - Peace :thumbup1: dobrze że taki temat został założony. Czasem jak widać można w ten sposób wyklarować to i owo , nie zawsze , zależnie od osoby ale czasem się udaje. Mam nadzieje że z kolegą Morox-2000 też się dogadają polubownie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już zaniechałem kontaktu z Wąskim który minął się z prawdą w momencie sprzedaży mi przedmiotu... Nie chce się już dalej babrac, przestrzegam jedynie innych przed kupowaniem u niego.

Wysłane z mojego Nexusa 7 2013 LTE przy użyciu Taptalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jach0o przeciez mozesz przełozyc ten elemnet do nowej lampy . Dogadaj sie z Wąskim o jakąs rekompensate oraz zamknąc temat :wink:

IMG_20140612_110856.jpg

IMG_20140612_110911.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dalej musze poruszyc na forum kupno zawieszenia gwintowanego od kolegi Fafnasty. Ostatnio pisalem 23 lutego i sprawa miala sie zakonczyc po uzgodnieniu z kolega do konca marca. Czekalem cierpliwie ale sprawa juz trwa od 20 grudnia, lekka przesada. Opisujac po kolei. Sprezyny mialy byc kw doslane do konca marca. Kolega wyslal hr na ktore sie zgodzilem porownywalna marka. Przyszly 20 marca ale przegladajac forum kolega sprzedawal same amory hr ale nie z gwinta wiec dostalem ze sportowego zawieszenia. Kolega Fafnasty mowi ze nie ma roznicy "załóż te hr na amory skręc polataj i zobaczysz jaki masz fajny komplet bez ściemy bedzie to za***iście pracować przekonaj się a nie słuchasz opinii ludzi którzy tylko mówią bo kiedys cos czytali" wiec chcialem je zalozyc, okazalo sie ze wogole nie podejda bo maja za mala srednice na dole i nie nachodza na nakretki. Odeslalem sprezyny do kolegi na MOJ KOSZT. Nastepnie kolega mial sprezyny kw ale tylko tyl wiec wyslal do mnie, 25 kwietnia bodajze dostalem srezyny tyl wiec wkoncu od prawie 6 miesiecy chcialem zalozyc gwinta na tyl. 3 maja mialem poskladany tyl ale po tygodniu cos zaczelo walic z tylu myslalem ze odboje powymienialem wszystko w sumie rozkladalem 3 razy pisze do kolegi jaka sytuacja odpisal "nie ma takiej mozliwosci że amory sa padniete jak cos tłucze to poszukaj luzów na belce" wiec podjechalem do mechanika zeby sprawdzil tuleje okazuje sie ze byly nie dawno wymienione przez poprzedniego wlasciciela ale okazalo sie ze jeden amor wylal. Rece opadaja miedzy czasie mialem dostac sprezyny na przod ktore mialy byc wyslane 21 maja. Mamy 15 czerwiec sprezyn nie dostale pisze do kolegi Fafnasty ze nie mam sprezyn oraz ze amor wylal po prawie 3 tygodniach, zero odzewu a mialo byc tak pieknie gwint w bardzo dobrym stanie. Wyslalem amory do firmy ktora regeneruje PUH NAGENGAST - Autoryzowany warsztat samochodowy koszt 500 zl plus wysylki za 2 amory bo nie wiadomo ile by pochodzil 2 amor. Jeszcze nie mam zalozonego zawieszenia przedniego i nie wiadomo co mnie czeka.

NIE POLECAM KOLEGI FAFNASTY

TEZ NIE POLECAM KOLEGI FAFNASTY - potrzebowalem raczki skladania kanapy, wyslalem mu zdjecie o jaka chodzi. Zapewnial ze taka ma i nie ma problemu. Zaplacilem i dostalem ... inna od sedana na kluczyk. Tlumaczyl sie ze nie widzial dokladnie zdjecia bo z komorki przegladal wiadomosc i ze jego wina, i w ramach przeprosin przysle mi odpowiednia bo jest w jego posiadaniu. Do dzis raczka do mnie nie dotarla pomimo kilku wiadomosci w stylu: juz wyslana !!!, jeszcze nie dotarla? - nie nie dotarla od stycznia do dzis. Wyludzacz kasy i tyle. Zenada.

witam:hi: rączka ta już prawidłowa była dawno wysłana fakt faktem że poszła po taniości ekonomicznym i nawet sobie sprawy nie zdawałem że nie doszła :kwasny: na prawde byłem nieświadomy że ta 2 rączka nie doszła upsss poproszę Robsona o dane na pw i odsyłamy pieniążka :doh:

jeśli chodzi o moja sytuacje to kolega wszystko wyklarował. Przeprosił i się zreflektował więc z mojej strony - Peace :thumbup1: dobrze że taki temat został założony. Czasem jak widać można w ten sposób wyklarować to i owo , nie zawsze , zależnie od osoby ale czasem się udaje. Mam nadzieje że z kolegą Morox-2000 też się dogadają polubownie. Pozdrawiam

obaj koledzy macie zawalone skrzynki??

nie dostaje odpowiedzi na moje PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby mieli zawalone to byś nie wysłał im pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jach0o przeciez mozesz przełozyc ten elemnet do nowej lampy . Dogadaj sie z Wąskim o jakąs rekompensate oraz zamknąc temat :wink:

http://s25.postimg.org/sl4tepccb/IMG_20140612_110856.jpg

http://s25.postimg.org/zcv8hk1bv/IMG_20140612_110911.jpg

Tak właśnie zrobiłem jak napisales. A do Wąskiego nie zamierzam już pisać bo wiem co dostane za odpowiedź.

Wysłane z mojego Nexusa 7 2013 LTE przy użyciu Taptalka.

---------- Post dopisany 23-06-2014 at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany 19-06-2014 at 15:27 ----------

Zgodnie z obietnicą, chciałem zwrócić honor użytkownikowi #wąski gdyż udało się nam dojść do porozumienia i w związku z zakupioną lampką (wybrakowaną) dostałem wyrównanie. Tak, więc aby nie było niedomówień, zgłaszam że sprawa zamknięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ban za nieprawidłowe springi w gwincie? zamiast kw były fk tył dosłałem kw jak kolega Morox-2000 chciał a potem wyszło że przednie tez mu sie nie widza ok :wink: tylko jak mam sprawe załatwić jak od dawna nie dostaje odpowiedzi na PW ??? nie mam zamiaru nikogo oszukać zawsze robie jak cos sprzedje dokładne foto i opis

jak teraz bedzie wygladać sprawa odzyskania pełnego dostepu?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ban za nieprawidłowe springi w gwincie? zamiast kw były fk tył dosłałem kw jak kolega Morox-2000 chciał a potem wyszło że przednie tez mu sie nie widza ok :wink: tylko jak mam sprawe załatwić jak od dawna nie dostaje odpowiedzi na PW ??? nie mam zamiaru nikogo oszukać zawsze robie jak cos sprzedje dokładne foto i opis

jak teraz bedzie wygladać sprawa odzyskania pełnego dostepu?

pozdrawiam

Poszło pw z prośba o zabranie głosu przez kolegę Morox-2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepamietam o co tam chodziło,ale moge sie założyć...

...ze wcześniej ty w d*pie miałeś jego PW:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tak bylo jak kolega Tomeks napisal, ale po kolei. Sprawa sie juz ciagnie pol roku. Jak czytam "Morox-2000 chciał a potem wyszło że przednie tez mu sie nie widza ok" to mna szarpie. Od samego poczatku mialy byc sprezyny kw doslane i czekam na nie od marca jak narazie sam tyl posiadam. Wiadomosci zadnej nie dostalem na pw a od innych dochodza to nie wiem o co chodzi. Juz nie mowie ze amor tylni wylal po 3 tygodniach uzytkowane przez moja zone i przejechane max 500 km. Odebralem amory od firmy Nagengast koszt 535 z przesylka za dwa amory. Co pisze w gwarancji-"Najczesciej przyczyna wycieku oleju z reklamowanego amortyzatora nie jest blad regeneracji a przedostawanie sie drobin piasku i innych zanieczyszczen do uszczelki tloczyska. Dlatego zawsze nalezy montowac amortyzator z nowa oslona i z nowym odbojnikiem lub ostatecznie po bardzo dokladnym ich sprawdzeniu i umyciu" a ja dostalem w grudniu komplet z auta sciagniety bez odboi i oslon a po telefonie kolega powiedzial "ZE JEZDZIL BEZ BO MIEJSCA NIE BYLO BO TAK NISKO" to juz wiecej nie mam pytan. Wedlug mnie sprawy juz sie nie da zalatwic polubownie nie mam zamiaru znow czekac na sprezyny nie wiadomo ile nie mowiac o zwrocie kosztow regeneracji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne że teraz dopiero piszesz że amor wylał skoro masz to juz przecież od pół roku i co nagle teraz sie przypomniało że wylał czy o co chodzi???

dosyć częśto pisałem pw jak tylko byłem w posiadaniu ciekawych sprężyn które mogłem Ci zaoferować ale kontakt był bardzo bardzo ograniczony.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ze pol roku sie nie moge doczekac czegos za co zaplacilem. Kontakt ograniczony- chyba kolega zartuje w tej kwestii i to ja moge stwierdzic. A pol roku bo nie zakladalem gwintu do mometu jak nie dostalem sprezyn kw na tyl czyli to bylo zalozone w maju. Jeszcze do ciebie pisalem proszac zebys wyslal przed swietami bo mi audica na gwincie tuning art bardzo skacze i chcialbym juz na swieta pojechac na nowym gwincie, ale koledze sie nie spieszylo i dostalem po swietach. A wiadomosci odnosnie sprezyn pisales 3 razy. 1 ciekawe sprezyny o ktorych piszesz byl komplet przod i tyl hr, ktory wogole nie pasowal za mala srednica na dole i nie nachodzilo na nakretki odeslane na moj koszt. 2 ciekawe sprezyny to wlasnie mam ale sam tyl. 3 ciekawe sprezyny mialy byc wyslane 21 maja i do tej pory nie otrzymalem a mialy byc firmy AP ze wzgledu na podobna jakosc. Mam nadzieje ze koledzy moderatorzy uwzglednia wszystkie moje argumenty i nie beda poblazliwi dla kolegi Fafnasty, ktory zaczyna coraz bardziej klamac w swoich wypowiedziach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego kupiłes gwint i zaczełes wymyslać... że gdzies wyczytałes że sprężyny fk są ..ujowe to napisałes że ich nie chcesz ok zgoda wpadły mi w ręce tylne sprężyny KW i natychmiast poleciały do Ciebie a z przodem to stwierdziłem że jak nie pasuja Ci obecne FK to wysle dopiero gdy dostane KW żeby potem nie było że np. AP znów nie będą sie podobać albo nie będą pasowy kolorystycznie do zestawu...:wink:

chcę zaznaczyć że springi które były na przednich amorach nie sa to springi z taniego fk lecz troszke wyżej leżące FK w rankingu..

a tak na marginesie to nie życzę sobie wytykania mi jakichkolwiek kłamst czy cos bo o wszystkim informuje i piszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...