Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Donre znajomosci Krychy i Hugo od razu sprawily ze posty zniknely:decayed:

Może hamuj się troszkę z tym co piszesz, bo to nie ja robiłem porządek w tym wątku, więc bardzo Cię proszę lepiej nic nie pisz :facepalm: I przestać pie.... o jakichś układach :kwasny:

Jak Ci się tak bardzo nudzi, to albo pisz artykuły do faktu, albo siądź i zrób listę kont jakie miałeś już na tym forum :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zwróciłem na to uwagę... trochę to dziwne i podchodzi krętactwem (moja opinia takiej sytuacji dla jasności)... Czyżby ktoś zaczął dzielić forum na lepszych i gorszych?...

Ja pokasowałem ten SPAM :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pitu pitu a gdzie moje cztery dychy ja się pytam kurde :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu zawsze doszukujecie się jakiegoś układu? zostało usunięte i tyle, k..wa, nawet nie można usunąć już niepotrzebnej konwersacji, bo zaraz się zacznie posądzanie o poplecznictwo i próby zatajania czegoś...:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ----------

pitu pitu a gdzie moje cztery dychy ja się pytam kurde :decayed:

wysłałem pw:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziom tu chyba sie wydaje,ze to forum jest usankcjonowane konstytucyjnie:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zwróciłem na to uwagę... trochę to dziwne i podchodzi krętactwem (moja opinia takiej sytuacji dla jasności)... Czyżby ktoś zaczął dzielić forum na lepszych i gorszych?...

Ja pokasowałem ten SPAM :hi:

Grześ według mnie powinno zostać wyjaśnione w wątku i tyle bo potem takie rzeczy dziwnie wyglądają ale to nie moja decyzja tylko Wasza :wink4:

Koniec OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek- z całym szacunkiem do wszystkich- nie musimy i raczej nie będziemy się tłumaczyć z każdego usuniętego posta, czy tematu, dostaliśmy "wolną rękę" zgodnie z Regulaminem i wykorzystujemy te prawa częściej, lub rzadziej

23. Zarząd Klubu zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w punktach 10, 11 i 12 niniejszego Regulaminu oraz te, które w jego ocenie lub ocenie wyznaczonych przez niego Administratorów i Moderatorów, naruszają postanowienia Regulaminu. Zarząd Klubu wraz z Administratorami i Moderatorami zastrzegają sobie prawo do swobodnej oceny czy dane treści naruszają postanowienia Regulaminu. Wszelkie zmiany lub usuwanie publikowanych treści mogą być dokonywane bez powiadamiania osób zainteresowanych, w szczególności autorów zmienianych bądź usuwanych wiadomości.

:wink4: moderatorzy- to nie politycy i nie muszą się tłumaczyć, bo nie zostaliśmy wybrani w powszechnym referendum i nikt nie będzie nam na ręce patrzył i rozliczał z naszych zadań, czy je wypełniamy zgodnie z regulaminem, czy nie- jeśli ktoś uważa, że coś jest niezgodne- pw do Prezesa:wink4:

25. W przypadku gdy pojawią się jakiekolwiek przesłanki świadczące o działaniu przeciw Klubowi (w każdym tego słowa znaczeniu), Zarząd Klubu zastrzega sobie prawo do ukarania użytkownika z usunięciem jego konta włącznie. Decyzje Zarządu Klubu są niepodważalne, a możliwe do dyskusji jedynie przy podaniu konkretnych argumentów przez zainteresowanego.

37. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem wszelkie decyzje podejmuje Zarząd Klubu oraz zastosowanie mają obowiązujące przepisy prawa.

to tyle z mojej strony- jeśli ktoś chce kontynuować dyskusję zapraszam tutaj

http://a4-klub.pl/sugestie-uwagi-21/pytania-moderatorow-108301/index81.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek- z całym szacunkiem do wszystkich- nie musimy i raczej nie będziemy się tłumaczyć z każdego usuniętego posta, czy tematu, dostaliśmy "wolną rękę" zgodnie z Regulaminem i wykorzystujemy te prawa częściej, lub rzadziej

23. Zarząd Klubu zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w punktach 10, 11 i 12 niniejszego Regulaminu oraz te, które w jego ocenie lub ocenie wyznaczonych przez niego Administratorów i Moderatorów, naruszają postanowienia Regulaminu. Zarząd Klubu wraz z Administratorami i Moderatorami zastrzegają sobie prawo do swobodnej oceny czy dane treści naruszają postanowienia Regulaminu. Wszelkie zmiany lub usuwanie publikowanych treści mogą być dokonywane bez powiadamiania osób zainteresowanych, w szczególności autorów zmienianych bądź usuwanych wiadomości.

:wink4: moderatorzy- to nie politycy i nie muszą się tłumaczyć, bo nie zostaliśmy wybrani w powszechnym referendum i nikt nie będzie nam na ręce patrzył i rozliczał z naszych zadań, czy je wypełniamy zgodnie z regulaminem, czy nie- jeśli ktoś uważa, że coś jest niezgodne- pw do Prezesa:wink4:

25. W przypadku gdy pojawią się jakiekolwiek przesłanki świadczące o działaniu przeciw Klubowi (w każdym tego słowa znaczeniu), Zarząd Klubu zastrzega sobie prawo do ukarania użytkownika z usunięciem jego konta włącznie. Decyzje Zarządu Klubu są niepodważalne, a możliwe do dyskusji jedynie przy podaniu konkretnych argumentów przez zainteresowanego.

37. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem wszelkie decyzje podejmuje Zarząd Klubu oraz zastosowanie mają obowiązujące przepisy prawa.

to tyle z mojej strony- jeśli ktoś chce kontynuować dyskusję zapraszam tutaj

http://a4-klub.pl/sugestie-uwagi-21/pytania-moderatorow-108301/index81.html

Dominik źle mnie zrozumiałeś. Nie chodzi mi o to żebyście się tłumaczyli dlaczego posty zniknęły czy coś w ten deseń bo jak byście się tłumaczyli z każdego usuniętego posta to przypuszczam, że nic innego byście nie robili tylko pisali posty dlaczego usunęliście posta a tego od Was nikt (a przynajmniej nie ja) nie wymaga. Tylko sprawa Krychy powinna zostać tutaj wyjaśniona tzn napisane "paczka dotarła wszystko ok" przez osobę, która napisała poprzedniego posta :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUZEK726 14.05.2014 zakupiłem od tego użytkownika rączkę skóra na ręczny do audi a4 b6 do dziś mimo prób wyjasnień nie otrzymałem ani paczki ani zwrotu kasy jak to uznał JUZEK726 moich śmiesznych 40 zł proszę uważac na tego użytkownika zgłosiłem problem prezesowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek poczekaj jeszcze pare dni na paczke na pewno dojdzie, Jozek na pewno Cie nie chce oszukac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUZEK726 14.05.2014 zakupiłem od tego użytkownika rączkę skóra na ręczny do audi a4 b6 do dziś mimo prób wyjasnień nie otrzymałem ani paczki ani zwrotu kasy jak to uznał JUZEK726 moich śmiesznych 40 zł proszę uważac na tego użytkownika zgłosiłem problem prezesowi

Po pierwsze radzę zerknąć do słownika ortograficznego, jak nie wiesz jak się pisze józek.

Po drugie pisałem Ci na PW że jeżeli towar nie dojdzie w tym tygodniu to pieniądze będą w poniedziałek na koncie, a widzę że jesteś ciężko kapującym człowiekiem i tego nie rozumiesz.

Moja wina że wysłałem Ci rączkę ekonomicznym, co zrobić nauczę się na błędach i już tak nie będę paczek wysyłał.

Nie odpowiadam za pocztę polską, masz ze mną kontakt, nie unikam Cie, pisałem Ci że pieniądze wrócą jak nie dojdzie towar ale widzę że z Tobą ciężka sprawa się dogadać po ludzku.

Paczka poszła 16.05 po 15. Ekonomiczna ma spory czas zanim dotrze do klienta, więc się tak nie spinaj bo Ci żyłka pęknie.

Ja ze swojej strony jestem czysty, paczka poszła, nic nie mogę za to że jeszcze nie doszła. Mam nadzieje że dojdzie w tym tygodniu a jak nie to kasę Ci przeleję w poniedziałek na konto. Zrozumiałe to są słowa dla Ciebie ? Napisze jeszcze raz żebyś zrozumiał:

Jak towar nie dojdzie w tym tygodniu to kasę zwrócę Ci na konto.

dziękuję, dobranoc.

---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

Marek poczekaj jeszcze pare dni na paczke na pewno dojdzie, Jozek na pewno Cie nie chce oszukac :wink:

Dzięki Karol , nikogo nie zrobiłem nigdy w ciula i nie mam takiego zamiaru. Po za tym co to za kwota jak bym miał kogoś oszukać ? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro paczka poszła to co za problem zobaczyć, gdzie ona aktualnie się znajduje?

Swoją drogą odradzam wysyłanie listów InPostem jak się nam śpieszy, list polecony tydzień szedł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko to nie była paczka a w kopercie bąbelkowej, ekonomiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zawsze wale conajmniej poleconym , byle by byl jakis nr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze?

Kupujący żydził dwóch piw na wysyłce, bo list ekonomiczny + koperta to jakieś 5zł a paczka ekonomiczna to ok 9.5zł. I paczka ekonomiczna dochodzi w 3 dni i ma się potwierdzenie nadania z numerem i możliwością śledzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na forum jest zawsze byle taniej.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze?

Kupujący żydził dwóch piw na wysyłce, bo list ekonomiczny + koperta to jakieś 5zł a paczka ekonomiczna to ok 9.5zł. I paczka ekonomiczna dochodzi w 3 dni i ma się potwierdzenie nadania z numerem i możliwością śledzenia.

To trzeba zapłacić za przesyłkę a nie się targować żeby przesyłka była w tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie radzę wysyłać niczego listem ekonomicznym. Ostatnio wysyłałem koledze Adik wkład do popielniczki który niestety zaginął i musiałem wysyłać drugi wkład z mojego auta. Lepiej dołożyć te kilka zł nawet nie na priorytet tylko na polecony i mieć pewność że list dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...