Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że nie. Wyjaśniłem wyżej dlaczego nie powinno zabraniać sie osobon niezainteresowanym bezpośrednio wypowiedzi, o ile nie odbiegają od tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sprawa jest prosta , jesli piotraudi nie załatwi sprawe pozytywnie leci blokada w DZIALE SPRZEDAM :hi:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś wieści od piotraudi ?

czyli pieniędzy już pewnie nie odzyskam.. co mogę zrobić w takim wypadku ? to niby niewielka kwota, ale nie pozwolę żeby jakiś oszust mnie dymał na 60zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jakiegoś pecha i ja też z jednym ch.... walczę.Jeden SPECKOM jest już na liście.Uważajcie też na Faster A4.Już rok mi oddaje pieniądze.Byłem już na policji ,dzwoniono do niego czy załatwi to polubownie.Chciał konto i dostał,ale pieniędzy nie mam do tej pory.Ja mu nie daruje i zakładam sprawę.Za roczek to jeszcze sobie procenty doliczę, a że jestem wkur...... to nawet komornika na niego naśle.Czekam na razie na policjanta, który zna sprawę, bo jest na szkole.A tak apropos.Czy ktoś z forum prowadzi mediacje w naszych sprawach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za forum. Ludzie oficjalnie robia nas w ch. Na liście nierzetelnych sprzedających ich nie ma. Teraz kolega pisze, że ma problem z innym użytkownikiem. Jak mamy unikać takich sytuacji skoro administracja forum ma to w d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barbi po pierwsze sprzedajesz na własny rachunek i admin nie jest za to odpowiedzialny trzeba było za pobraniem wysłać albo kupić po drugie uwierz admini mają trochę roboty również swojej prywatnej ale napewno tak tego nie zostawią więc spokojnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za forum. Ludzie oficjalnie robia nas w ch. Na liście nierzetelnych sprzedających ich nie ma. Teraz kolega pisze, że ma problem z innym użytkownikiem. Jak mamy unikać takich sytuacji skoro administracja forum ma to w d.

bo to jest FORUM a nie jarmark.... czytales chociaz regulamin dzialu sprzedam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za forum. Ludzie oficjalnie robia nas w ch. Na liście nierzetelnych sprzedających ich nie ma. Teraz kolega pisze, że ma problem z innym użytkownikiem. Jak mamy unikać takich sytuacji skoro administracja forum ma to w d.

Chcesz mieć bardziej bezpieczenie?

Ja wolę dorzucić 2% ceny, aby pokryć sprzedającemu aukcję allegro. Nie daje to 100% gwarancji zadowolenia, ale podwyższa mój komfort.

Albo tak jak piszą powyżej koledzy, paczka za pobraniem z dodatkową możliwością jej otworzenia w momencie odbioru w celu sprawdzenia zawartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co może paczka jeszcze do ciebie nie doszła??może zamiast tarcz były kamienie ???? co tym razem tobie nie pasi!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo patrzcie kto się odezwał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co może paczka jeszcze do ciebie nie doszła??

Może pokażesz wszystkim potwierdzenie nadania. Po takiej akcji powinieneś je mieć żeby się oczyścić z zarzutów. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzenie nadania były już umieszczane w temacie o tarczach data nadania 17.03.2014 w tym otrzymał skan także hugo aby nie było ze klamie co do kolegi slo także powinien już mieć pieniądze na koncie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za forum. Ludzie oficjalnie robia nas w ch. Na liście nierzetelnych sprzedających ich nie ma. Teraz kolega pisze, że ma problem z innym użytkownikiem. Jak mamy unikać takich sytuacji skoro administracja forum ma to w d.

Chcesz mieć bardziej bezpieczenie?

Ja wolę dorzucić 2% ceny, aby pokryć sprzedającemu aukcję allegro. Nie daje to 100% gwarancji zadowolenia, ale podwyższa mój komfort.

Albo tak jak piszą powyżej koledzy, paczka za pobraniem z dodatkową możliwością jej otworzenia w momencie odbioru w celu sprawdzenia zawartości.

Teraz tez tak będę robił

na forum są sprzedawcy godni zaufania :wink:...ale jak ktoś chce za pół darmo coś kupić to później tak się to kończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzytkownik Balbolek sprzedał mi radio chorus które miało być super sprawne głos miał chodzić bez zarzutów a jak się okazało głos świruje podgłasnia na max i nie da się wyciszyć.Balbolek twierdzi ze jak sprawdzal to chodziło a u mnie na drugi dzien po nocy jak było zimno już nie działało...Nie polecam

Chciałem się dogadać ale on twierdzi że dla niego sprawa jest zamknieta bo sprzedał mi sprawne radio.Tylko pewnie sprawdzane było w warunkach domowych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cfaniak i tyle - na listę. Każdy gnój z allegro daje 7 dni rozruchowej. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotraudi zwrócił mi kwotę za panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym ostrzec wszystkich przed kupowaniem czegokolwiek od użytkownika Faster84. Cała sprawa zaczęła się bodajże 08.03 kiedy to chciałem kupić grila do mojej A4. Gość stwierdził, że posiada takowy w idealnym stanie i chętnie mi go sprzeda za całe 40zł. Udostępnił mi zdjęcia owego grila, więc przelałem pieniądze na podane konto bankowe i tak czekam na przesyłkę do dzisiaj :kwasny: . Koleś cały czas upiera się, że wysłał jednak nie może mi udostępnić dowodu nadania paczki bo żona zostawiła w pracy :grin: . Kiedy napisałem, że zgłoszę sprawę na Policję, pan Faster84 napisał żebym go nie rozśmieszał... Tak więc 25.03 sprawa została zgłoszona. Podsumowując, nie brać nic od tego człowieka, gdyż jest w pełnym tego słowa znaczeniu OSZUSTEM, którego jedynym celem jest wyłudzanie pieniędzy od innych użytkowników...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę już kolejna osoba się na niego skarży, ja też miałem z nim perypetie, po paru miesiącach kasę oddał jak tu w wątku napisałem, szkoda tylko że jako nowy forumowicz już zdążyłeś się sparzyć przez cwaniaka :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...