Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

nie radzę wysyłać niczego listem ekonomicznym. Ostatnio wysyłałem koledze Adik wkład do popielniczki który niestety zaginął i musiałem wysyłać drugi wkład z mojego auta. Lepiej dołożyć te kilka zł nawet nie na priorytet tylko na polecony i mieć pewność że list dojdzie.

Tu się zgodzę po części z jozkiem, bo 99% kupujących nie potrafi uszanować tego, że jest opisane "+kw" i targują się o głupie 10 czy 13zł jak z ruskiem na targu. Oczywiście nie broni to jozka, że dał ciała, ale podejrzewam, że zrobił to właśnie poprzez mentalność kupującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YA4IpkC.png

niech stracę, ale nikt mi nie będzie mówił że go oszukałem.

A jak rącza dojdzie, masz w prezencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i.imgur.com/YA4IpkC.png

niech stracę, ale nikt mi nie będzie mówił że go oszukałem.

A jak rącza dojdzie, masz w prezencie.

JUZEK726 14.05.2014 zakupiłem od tego użytkownika rączkę skóra na ręczny do audi a4 b6 do dziś mimo prób wyjasnień nie otrzymałem ani paczki ani zwrotu kasy jak to uznał JUZEK726 moich śmiesznych 40 zł proszę uważac na tego użytkownika zgłosiłem problem prezesowi

no to teraz, jak paczka dojdzie- odeślesz towar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwracam honor wszystko załatwione HUGO dzięki za szybka i zdecydowaną pomoc

---------- Post dopisany at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany at 10:31 ----------

jeśli dojdzie paczka od juzek726 odeśle towar lub kasę ale sorry ponad dwa tygodnie niema szans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwracam honor wszystko załatwione HUGO dzięki za szybka i zdecydowaną pomoc

---------- Post dopisany at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany at 10:31 ----------

jeśli dojdzie paczka od juzek726 odeśle towar lub kasę ale sorry ponad dwa tygodnie niema szans

sprawa załatwiona- usunąłem komenty :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego piotraudi nie jest jeszcze dopisany do listy nieuczciwych sprzedawców ?

PRZEŁĄCZNIK CLH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AUDI A4 (4278589644) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - uwaga na niego bo znowu wystawia panel CLH.. Nie wiem czy to ten sam ale można się spodziewać że tak. Na zdjęciu igła a na żywo śmietnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przełącznik jest inny także z tym kolego sie mylisz a co do dla czego nie jestem zaznaczony jako nie uczciwy sprzedawca?odzyskaleś pieniadze prawda gdybym chciał ciebie oszukać bym ich tobie nie oddał tak jak to zrobili koledzy którzy sa zaznaczeni jako nie uczciwi sprzedawcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku zastanów się o czym Ty mówisz. Kłamałeś jak najęty. Kombinwałeś z fotami, ściągnąłeś fotę z tablicy.pl i wystawiłeś swój podrapany przełącznik jako swój. To jest dla mnie oszustwo. Oddałeś kasę dopiero po przedstawieniu sprawy tutaj. Wg mnie powinien być ban i wpisanie na listę ponieważ jesteś kłamcą i oszustem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Kiedy wyszły na jaw kłamstwa, to się nie ustosunkowałeś do wypowiedzi w tym wątku. Teraz nagle piszesz? Myślisz, że sprawa ucichła i wszyscy zapomnieli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogóle nie liczyłem o zapomnieniu co może na allegro też nie moge nic sprzedać śmieszni jestescie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie o dziwo nie doszło

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

sprzedający wybrał sposób dostawy także wina leży po jego stronie na szczęście wszystko udało się załatwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

decyzję o tym, kto ma dostęp do działu, a kto nie- podejmuje Prezes,

dajcie jakiegoś linka, albo coś:wink:

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

chodzi mi o linka do tych postów z tym włącznikiem, bo nie mogę tego znaleźć:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

decyzję o tym, kto ma dostęp do działu, a kto nie- podejmuje Prezes,

dajcie jakiegoś linka, albo coś:wink:

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

chodzi mi o linka do tych postów z tym włącznikiem, bo nie mogę tego znaleźć:wink:

strona #30 http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/czytaj-to-zanim-cos-kupisz-forum-lista-nierzetelnych-sprzedawcow-216962/index30.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wyskakuje 404 not found:facepalm: ale pamiętam, że tam było jakieś zdjęcie z innej aukcji,a całkiem inny był przełącznik- dobrze kojarzę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek lepiej bezpośrednio do posta kieruj, bo nie każdy ma te same ustawienia co do liczby postów na strone :wink:

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

u mnie wyskakuje 404 not found:facepalm: ale pamiętam, że tam było jakieś zdjęcie z innej aukcji,a całkiem inny był przełącznik- dobrze kojarzę?

tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej u mnie 404...:kwasny:

mi na tapa kieruje dobrze, post z marca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...