Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie coś jest z kontem, bo pamiętam jak startowaliśmy na tym silniku- coś poprzestawiałem, a Darek jeszcze dopracowywał szczegóły, potem coś zmienił i u mnie zostało, a teraz ciężko zlokalizować problem- wiele opcji na moim koncie nie działa, jak u innych użytkowników, np szukajka, wejście w poszczególne posty userów et cetera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potem jeszcze obczailiśmy że gość ściągnął fote z tablica.pl :facepalm: ale dobrze że chociaż zwrócił po miesiącu pieniądze

to może tak:

czyli chcesz mi wmówić, że podczas transportu panel się podrapał ale pani Wiesia na poczcie zamalowała szkody markerem ?

żeby nie być gołosłownym..

zdjęcie z ogłoszenia:

http://s29.postimg.org/aiodalf7r/clh.png

Zdjęcie panelu jaki dostałem:

http://i.imgur.com/fsqjO65.jpg

Po prostu w ogłoszeniu miałeś fotkę ideału, a wysłałeś porysowany. proste. dlatego Ci go odesłałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie coś jest z kontem, bo pamiętam jak startowaliśmy na tym silniku- coś poprzestawiałem, a Darek jeszcze dopracowywał szczegóły, potem coś zmienił i u mnie zostało, a teraz ciężko zlokalizować problem- wiele opcji na moim koncie nie działa, jak u innych użytkowników, np szukajka, wejście w poszczególne posty userów et cetera...

mnie często gęsto tapa wykrzacza w jakieś tematy wzięte z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potem jeszcze obczailiśmy że gość ściągnął fote z tablica.pl :facepalm: ale dobrze że chociaż zwrócił po miesiącu pieniądze

to może tak:

czyli chcesz mi wmówić, że podczas transportu panel się podrapał ale pani Wiesia na poczcie zamalowała szkody markerem ?

żeby nie być gołosłownym..

zdjęcie z ogłoszenia:

http://s29.postimg.org/aiodalf7r/clh.png

Zdjęcie panelu jaki dostałem:

http://i.imgur.com/fsqjO65.jpg

Po prostu w ogłoszeniu miałeś fotkę ideału, a wysłałeś porysowany. proste. dlatego Ci go odesłałem.

teraz tak- widzę posta:wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domjenick cofnij się kilka stron wstecz - przescrolluj stronę na szybko i zobaczysz foty dwóch paneli CL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ? po prostu nie chciałbym żeby kogoś z userów spotkała taka sytuacja jak mnie.

Numer z kradzieżą fotki z tablicy.pl i wysłanie porysowanego przełącznika to wg mnie chamstwo i tyle. Już nie chodzi o te 40zł oczywiście, tylko o zasadę. I gość jeszcze mi wmawiał że to ja porysowałem przełącznik, pomazgałem markerem i chce mu odesłać nie jego włącznik.

ja osobiście byłbym za odebraniem mu dostępu do działu sprzedam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście byłbym za odebraniem mu dostępu do działu sprzedam.

Nie ma dostępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu 40zł :polew:

Trzeba omijać graty na tą kwotę szerokim łukiem :decayed:....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście byłbym za odebraniem mu dostępu do działu sprzedam.

Nie ma dostępu.

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/pompka-spryskiwaczy-xenon-nowa-330135/

ma dostęp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem oszukany przez użytkownika Wąski , który powołuje się na to że zna tutaj wszystkich i "nic mu nie zrobię". Zakupiłem u niego w pełni sprawną, w 100% nieuszkodzoną lampę. Dostałem gorszą od obecnie przeze mnie posiadanej, lampa jest zdekompletowana i brakuje uszczelki która przytrzymuje lampę z blachą klapy. Chciałem rozwiązać to polubownie proponując zwrot częściowy kosztów (i sam we własnym nakresie naprawić usterkę), lub zwrot całkowity pieniędzy + koszt wysyłki w obie strony (nie rozumie dlaczego mam ponosić jakieś koszta, skoro Wąski wiedział od początku że lampa jest uszkodzona). Zostałem wyśmiany i dowiedziałem się że czasem ten element jest a czasem nie ma... (co jest kłamstwem, bo bez tego się nawet lampy zamocować nie da).

Proszę przynajmniej o zawieszenie tego użytkownika do czasu wyjaśnienia sprawy lub zablokowanie go w sekcji sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne co powie. Wszyscy go tu znają i nic mu nie zrobicie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne co powie. Wszyscy go tu znają i nic mu nie zrobicie :facepalm:

I po co takie głupie pisanie? :facepalm: Może niech druga strona też ma szansę się wypowiedzieć. Tak to zazwyczaj działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że głupie to wiem, ale to on powiedział.

A masz pewność, że tak powiedział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że głupie to wiem, ale to on powiedział.

A masz pewność, że tak powiedział?

Przepraszam, jeśli to źle zinterpretowałem stwierdził on że jest tutaj za długo na tym forum aby ktoś mu coś takiego zarzucał.

Zależy mi jedynie na tym aby żadna ze stron nie była stratna. Nie mniej jednak po to kontaktowałem się przed zakupem aby taka sytuacja nie nastąpiła. Teraz w ramach "polubownego" rozwiązania sprawy proponowałem zwrot częściowy, a element poprostu oderwe (chyba jest przyjelejony) ze swojej starej lampy i ową sprzedam taniej (o kwote zwrotu).

Na wiadomość o tym że jest oszustem"i czuje się oszukany i że sprawa dla mnie nie jest zamknięta i zamierzam to zgłosić dostałem odpowiedź:

"ok tylko szybko zgłaszaj !!! UWAŻAJ z tym co piszesz i mówisz różnie bywa w życiu :wink:

miłej niedzieli"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...