Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

przełacznika jak nie było tak nie ma. byłym za tym aby użytkownikowi macietola dać bana bo to już naprawde szczyt chamstwa. Pomimo że doskonale wie że temat jest tutaj poruszany, ma to w d*pie i nic sobie z tego nie robi...

-przełączniki stówe

-pozbycie sie szuji z forum -bezcenne

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że powinno się wpisywać również pewne dane osobowe, a przynajmniej imię, nazwisko (choćby pierwsze 3 litery) i miejscowość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udostepnianie takich danych jest niezgodne z prawem.

Niezgodne z prawem jest udostępnienie danych osobowych na podstawie których można jednoznacznie zidentyfikować konkretną osobę.

Byłem w zeszłym tyg na szkoleniu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wspomniałem przykładowo o 3 literach pierwszych, jak trafimy na delikwenta to nam się może jakoś skojarzy...

A niezgodne z prawem to powinno być każde prawo przysługujące takim gnojom :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przełącznik został wysłany cały kolega slo twierdzi ,ze doszedł do niego z rysami i teraz sa 3 możliwości 1 ja wysłałem z rysami 2poczta podczas dostarczania zawiniła3 kolega slo zarysował możliwosci jest wiele a przełącznik jak jest taki jest .Sprawa 2 z kolega barbi123 po zakupie tarcz napisałem do niego ,ze przebywam poza domem(taka praca) i tarcze wyśle w poniedziałek kurierem zgodził sie nr przesyłki 151810 ke-x

podałem numer aby każdy mógł sprawdzić ze kurier został zamówiony na 17.03.2014r czyli poniedziałek!!! wiec niech kolega barbi123 nie klamie i nie wprowadza innych kolegów w błąd tak pozatym uważam ,że chyba takim ludziom jak on policja życie uratowała skoro sprawdzenie dla niego nr listu jest dla niego rzeczą awykonalną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przełącznik został wysłany cały kolega slo twierdzi ,ze doszedł do niego z rysami i teraz sa 3 możliwości 1 ja wysłałem z rysami 2poczta podczas dostarczania zawiniła3 kolega slo zarysował możliwosci jest wiele a przełącznik jak jest taki jest .

Oczywiście, bo nie mam co robić tylko celowo rysować przełącznik CLH:facepalm:.

Nawet go nie zakładałem do auta bo miał ryskę. Nawet proponowałeś, że możesz mi zwrócić 10zł czy ileś tam za te ryski byle bym Ci nie odsyłał.

Ale chciałem ideał, dlatego zwróciłem Ci w takim stanie w jakim dostałem.

Pieniędzy oczywiście do dzisiaj nie mam.

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ----------

PS. poza tym przecież pisałeś do mnie w PW, że pieniądze mi oddasz..

Więc nie gadaj teraz głupot, że porysowałem panel czy coś, bo sam wiesz jaki panel wysyłałeś - ryski były nawet zamaskowane czarnym markerem, a zdjęciu u Ciebie w ogłoszeniu panel był igła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak teraz bedzie ,ze to ja porysowałem pomalowałem markerem i wysłałem bo też nie mam co robić tylko malować przedmioty jak kolorowanke

oby kolega barbi123 jak przyjdą do niego w koncu te tarcze nie narzeka ze sa czerwone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku jesteś oszustem i kłamiesz w żywe oczy!

Na zdjęciu CLH był idealny a dostałem z rysami zamaskowanymi markerem!

Zrobiłem sporo transakcji na tym forum i każdy może za mnie poręczyć.

Szukałem idealnego panelu CLH - dostałem z rysami. Wytłumacz mi proszę jaki byłby w tym sens, żeby niszczyć panel i go Tobie odsyłać?

Dziwi mnie tylko, że za marne 60zł zniszczyłeś sobie reputacje na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie wytłumacz mi jaki by był sens porysować i wysłać tobie przełącznik za marne 60zł i zniszczyć sobie reputacje na forum??? ja powtarzam ,przełącznik został wysłany cały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli chcesz mi wmówić, że podczas transportu panel się podrapał ale pani Wiesia na poczcie zamalowała szkody markerem ?

żeby nie być gołosłownym..

zdjęcie z ogłoszenia:

clh.png

Zdjęcie panelu jaki dostałem:

fsqjO65.jpg

Po prostu w ogłoszeniu miałeś fotkę ideału, a wysłałeś porysowany. proste. dlatego Ci go odesłałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze te 2 zdjecie nie jest mojego przelacznika do mnie dotarŁ z wiekszymi rysami i bez tego malowania wiec co przyszedł do ciebie z rysami a ty probowałeś go zregenerować a kiedy tobie nie wyszło a przy okazji zrobiłeś dodatkowe rysy to postanowiłeś mi go odesłać??według ciebie jest to koleżeńskie zachowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze te 2 zdjecie nie jest mojego przelacznika do mnie dotarŁ z wiekszymi rysami i bez tego malowania wiec co przyszedł do ciebie z rysami a ty probowałeś go zregenerować a kiedy tobie nie wyszło a przy okazji zrobiłeś dodatkowe rysy to postanowiłeś mi go odesłać??według ciebie jest to koleżeńskie zachowanie?

Zweryfikuj jego stan swoim zdjęciem, najlepiej na tym samym tle, co przełącznik na pierwszym zdjęciu - ten w stanie idealnym. Przy okazji będzie można zweryfikować, czy rysy ze zdjęcia kolegi slo pokrywają się z rysami włącznika, który od niego otrzymałeś w paczce powrotnej, a ma on ponoć jeszcze więcej rys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji zrobiłeś dodatkowe rysy

upadłem :polew::polew::polew:

oszust oszust i jeszcze raz oszust. ręce opadają po prostu.

Nie skomentuje Twoich teorii bo są po prostu śmieszne.

ja panel wyjąłem z koperty, od razu napisałem Ci PW że porysowany - zdjęcie zrobione w dniu otrzymania listu od Ciebie.

Jesteś oszustem i kłamcą. Do tego nie masz za grosz honoru, żeby przyznać się że wysłałeś mi taki szit.

Jeszcze raz przestrzegam przed handlowaniem czymkolwiek z użytkownikiem piotraudi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie z ogłoszenia:

http://s29.postimg.org/aiodalf7r/clh.png

Zdjęcie panelu jaki dostałem:

http://i.imgur.com/fsqjO65.jpg

ło dzizas,nie wierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotraudi,

wytłumacz mi jeszcze jedno. Dlaczego od 25 lutego nie otrzymałem od Ciebie żadnej wiadomości PW ? Ja do Ciebie wysłałem na oko z 10-15 wiadomości PW.

Zapewne myślałeś, że oleje sprawę i zapomnę o marnych 60zł.

Dopiero dzisiaj - po miesiącu dowiaduje się od Ciebie o takich kwiatkach, ze porysowałem przełącznik, że go regenerowalem..

Dlaczego więc mi tego nie napisałeś od razu na PW ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Tomkiem po otrzymaniu przełącznika i chciał poznać moją opinię o nim. Moja odpowiedź była prosta - ja bym odesłał bo stan przełącznika który miałem w ręce a tego ze zdjęcia był zupełnie inny. Ten na zdjęciu też nosił już jakieś minimalne zarysowania ale nie takie, jakie były w rzeczywistości. Jeżeli chciałeś to po prostu sprzedać, no to sprzedałeś i zrobiłeś to w taki sposób jak typowy handlarz np z allegro, który handluje częściami. Szkoda, że robisz to na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wysłał mi zupełnie inny niż był na focie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wysłał mi zupełnie inny niż był na focie :facepalm:

No pewnie, że tak. Początkowo myślałem, że użył jakiegoś Photoshopa, ale nie zauważyłem śladów "poprawiania" fotki. Ewidentnie nie ten włącznik. Takie rysy nie mogą powstać podczas magazynowania, a co więcej, skoro pakował to widział, że jest porysowany i dziwne że w ogóle wysłał :decayed: Poszukajcie fotki w googlach, pewno stamtąd ją wytrzasnął :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukajcie fotki w googlach, pewno stamtąd ją wytrzasnął :wink:

czyzby strzal w dyszke? :naughty:

Archiwalne: clh audi a4 przełącznik świateł drl Kościerzyna

---------- Post dopisany at 00:22 ---------- Poprzedni post napisany at 00:20 ----------

jeszcze na hama obcial "tablica.pl" z dolnej czesci zdjecia i zostawil bialy pasek :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...