Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Montaż elektrycznych szyb tył.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

krzysztof kupiłeś nową wiązkę 4 szyb?

Opublikowano
  • Autor

tak mysle a jak by założyc silniczki szyb przednich poliftowe c omaja 8 pinów może wtedy by brykało. albo ten pin jeden z wiazki jakos trzeba zmostkowac z innym zeby to chodziło?

Opublikowano

nic ci to nie da bo auta przedliftowe bodajże do roku 1996 albo 1997 nie mają funkcji otwierania (komfort) a mały tylko tak jak u ciebie domykanie szyb i tym steruje ten przekaźnik nr.365 także ten niewykorzystany pin to jest właśnie do otwierania szyb w funkcji komfort reasumując czy przedliftowe silniki czy poliftowe to będą działały tak samo bo z instalacji auta nie wychodzi impuls na otwieranie komfortowe szyb

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

to w takim razie coś jest nie tak skoro nie działaja. czy może wpiąć się trzeba z ta nowa instalacja w ten przekaźnik 365 by działały ?

---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:17 ----------

tak kupiłem calusieńką kompletna. nigdzie nie ucinana itp. zdjecie we wczesniejszym poscie ten wiAZKI

---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:17 ----------

tak kupiłem calusieńką kompletna. nigdzie nie ucinana itp. zdjecie we wczesniejszym poscie ten wiAZKI

---------- Post dopisany 12-05-2012 at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2012 at 17:17 ----------

i jak chłopaki z tematem podłaczenia tych szyb?

---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ----------

i jak chłopaki z tematem podłaczenia tych szyb?

---------- Post dopisany 30-06-2012 at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2012 at 16:05 ----------

chciałbym odgrzać kotleta z szybami. wiazka puszczona po aucie . w drzwiach kierowcy pospinane kostki. masa i plus podlaczone bezpieczniki dobre. do podpiecia została zielona kostka lecz wedlug waszego wczesniejszego opisu nie bryka nic. o co kaman ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam, a ja mam takie pytanie co do tych szybek, montuje sobie instalacje na tył samemu, jakiej średnicy przewodu użyć? czy wszystkie kable muszą być tak samo grube?

Opublikowano
Witam, a ja mam takie pytanie co do tych szybek, montuje sobie instalacje na tył samemu, jakiej średnicy przewodu użyć? czy wszystkie kable muszą być tak samo grube?

Tu masz link do tematu ze schematami elektrycznych szyb, na schematach znajdziesz przekroje przewodów:

Schematy elektrycznych szyb

Opublikowano

dzięki, ale jakoś nie potrafię z tych schematów wyczytac, za bardzo ich nie rozumiem.....

Jakoś tak prościej, które jaką średnicą trzeba puścić? tak powiedzmy ogólnie, bo przecierz jak dam któryś kabel trochę grubszy to się raczej nic nie stanie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

zobacz sobie we wczesniejszych postach sa zdjecia na nich widac jakiej grubości masz kable. wszsytkie sa cienkie jedynie od masy i plusa nasz grubawe

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Ja juz ogarnalem temat wiazki w samochodzie rozcialem nowa wiazke z polifta wydobylem na tyl reszte wyrzucilem wszystko dziala oprocz jednej rzeczy domykania szyb automatyczne po zaplonie jak nacisne raz w dol to sama sie otwiera do konca ale jak raz do gory to tej funkcji juz nie ma. Ktory kabel i pin odpowiada za domykanie auto ? Dodam ze przewod z zielonej kostki brazowo czerwony zmostkowalem z pinaem 2 przedniego lewego silnika to chyba wlasnie ten przewod odpowiada za funkcje komfort domykanie ale nie dziala to...

Opublikowano

zielona kostka nie odpowiada za to, kabel jaki podlaczyles to podajesz na pin 2 sygnal z krancowki dzwi po otwarciu ich....

pin 2 z silnikow do niebieskiej kostki pin nr4 kolor kabla bialy z zoltym paskiem

Opublikowano

to co za to odpowiada co muszę podlaczyc

Opublikowano

pin 2 z silnikow do niebieskiej kostki pin nr4 kolor kabla bialy z zoltym paskiem

przeniesiemy sie do tego watku http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b5-tylne-szyby-elektryczne-103684/index7.html#post3303918

Opublikowano

Robiłem to ale w polifcie. Przechodzilem z 2x na 4x el. szyby i to jest banalnie proste. W przedlifcie są inne kolory.

Opublikowano

Ale prules cala wiazke czy dokladales ?

Opublikowano

Starą wywalilem a nową zapodałem. Opis mojego autorstwa na forum jest

Opublikowano
Robiłem to ale w polifcie. Przechodzilem z 2x na 4x el. szyby i to jest banalnie proste. W przedlifcie są inne kolory.

w przedlifcie tez jest to banalne jak sie ma odpowiednia wiazke :wink:

  • 3 lata później...
Opublikowano

Przepraszam za odkop, ale chciałbym dowiedzieć się ile mniej więcej wyniosła taka zabawa?

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Właśnie chodzi mi o wiązkę od tylnych słupków - czerwona kostka , miałem korby założyłem wiązke ale 7 pinów do silniczka ( czyli brakuje 8 pinu ?? ) ale we wtyczce czerwonej która idzie do słupka jest 8 npinów ,  z przodu mam fabrycznie 8 pinów do silnika i taką wiązke kupiłem na przód 8 pinów jak pociągnąć wiązkę z tylnych słupków z czerwonej kostki ? 

Edytowane przez Krzysiek Krzysztof

Opublikowano
Dnia 4.02.2013 o 22:49, przemciotorun napisał:

w przedlifcie tez jest to banalne jak sie ma odpowiednia wiazke :wink:

banalnie proste ale i tak nie daję rady :-) 

Opublikowano

bo pewnie masz zla wiazke....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.