Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Regeneracja pompy wtryskowej


xcool1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Tak jak w temacie muszę zregenerować pompe :thumbdown: moglibyście mi polecić jakiś porządny serwis zajmujący sie tym najlepiej z okolic Wrocławia lecz nie koniecznie :>

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej poszukać sprawnej używki? :wink4:

NIEEEEEEEE

Polecam warsztat 130km od WRO w stronę Warszawy - może załątwia koleś wysyłkowo :)

Tel: 501 011 842

Z moich doświadczeń wynika, że jednak lepiej kupić używkę. :cool1:

W dobrych szrotach można dostać na takie coś miesiąc gwarancji.

W sumie jak kto woli, my akurat w warsztacie polecamy używki i jak na razie żadna nas nie zawiodła. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej poszukać sprawnej używki? :wink4:

NIEEEEEEEE

Polecam warsztat 130km od WRO w stronę Warszawy - może załątwia koleś wysyłkowo :)

Tel: 501 011 842

Z moich doświadczeń wynika, że jednak lepiej kupić używkę. :cool1:

W dobrych szrotach można dostać na takie coś miesiąc gwarancji.

W sumie jak kto woli, my akurat w warsztacie polecamy używki i jak na razie żadna nas nie zawiodła. :good:

do czasu :naughty:

ja od siebie polecam

http://dobrymechanik.net/mechanicy/nadarzyn/podkowinski-bogdan-naprawa-pomp-wtryskowych.html

ale ogólnie koszty regenracji vp44 są spore, z 1500 na bide

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja regenerowałem w Krakowie.

http://gladysek.pl/bs/

polecam ich z czystym sumieniem. proponuje regeneracje całej pompy a nie poszczególnych elementów. wtedy dostajesz gwarancje na cała pompe a nie na poszczególne elementy.

Ile wyniosła Cię regeneracja??

3000zł gwarancja rok czasu bez limitu na oryginalnych częściach.

Używki.... heh zanim oddałem swoja do regeneracji to kupiłem 2 uzywki. Jaki efekt? 1200zł za 2 krotny montaż kodowanie IMO i demontaż bo okazały się w gorszym stanie niż moja.

Pewne źródło? z pewnego źródła to można kupić zderzak nie wymagający malowania a nie pompę wtryskową. Wiem bo handluje częściami i nie ma opcji sprawdzenia pomp wtrysków itp części.

Ja na szczęście nie miałem problemu ze zwrotami ale znam sytuacje że nie przyjmują zwrotów bo niby to nie ich czesci....

Wiec szczerze radzę, zostaw używki dla komisów i zregeneruj pompę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją pompe oddalem do http://www.zanap.pl/ .

Mieli juz na miejscu taką samą pompe , wiec nie musialem czekać na zregenerowanie swojej.

Koszt 2600zł ( wszystkie czesci nowe łącznie z korpusem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam doczynienia z vp44 od kilku lat,sam w prywatnym aucie wymienilem 7 razy! I jesli mam byc szczery to szukaj pompy uzywki z literka Xna końcu. masz zapewne w swojej niuni A lub D wiec poszukaj DX! to jest pompa po fabrycznej regeneracji w CZ. i naprawde te pompy hulają jeszcze długo bo mniejwiecej w połowie swojego zywota były na stole,a nie jak w pl w garazu!!! polska regeneracja to rok gwarancji a za rok i 2 tyg pompa pada.takie są fakty.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompy Etryskowe Elektroniczne

Elektronika samochodowa Bogdan Huber

Śleszowice 186 (kolo Wadowic)

501051015 / 0338774568

jedna pompa chodzi od 5lat - druga od 3 (w drugim AFB) - bez najmniejszej usterki

atutem tego serwisu jest to ze korpusy (przestawiacze kata wtrysku) sa napawane i obrabiane od nowa na nominalny wymiar - tloczki nowe - elektronika nowa - 5 lat temu kosztowalo mnie to 2300,- + wysylka - gwarancja rok ale jesli gosc znajdzie slady opalu podczas reklamacji gwarancyjnej - gwarancja przepada ... uczciwie postawione warunki - gosc wyslal pompe zrobiona - ja mu odeslalem uszkodzona - bez czekania i niepotrtzebnych ceregieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam doczynienia z vp44 od kilku lat,sam w prywatnym aucie wymienilem 7 razy! I jesli mam byc szczery to szukaj pompy uzywki z literka Xna końcu. masz zapewne w swojej niuni A lub D wiec poszukaj DX! to jest pompa po fabrycznej regeneracji w CZ. i naprawde te pompy hulają jeszcze długo bo mniejwiecej w połowie swojego zywota były na stole,a nie jak w pl w garazu!!! polska regeneracja to rok gwarancji a za rok i 2 tyg pompa pada.takie są fakty.pozdro

rozumiem ze czesi regeneruja tylko pompy z koncówka x?

Dziwne to troche. i rozumiem ze trzeba pompy szukac w Czechac?

Jestem zywym dowodem zeby uzywek nie kupowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast byłem na diagnostyce w białymstoku u jednego z najbardziej znanych dizlowców. Niby wszystko pięknie ładnie, miałem mieszane uczucia i mialem rację. Auto zaczęło palić 2 litry na 100 więcej, prosiłem o ustawienie kąta wtrysku i "odmulenie" taczki a oni mi kulke w rurke od EGR wstawili :blink: i skasowali 180zł wszystko wyszło po fakcie niestety i nie mogłem zareklamować usługi. 2 miesiące po wizycie pompa się wysrała. Jednakże ja z racji że pieniądzem ostatnio nie śmierdzę to przelutowałem tranzystor i auto śmigało dalej bez żadnej różnicy w mocy itp. koszt tranzystorka 9zł + przesyłka na allegro, koszt kleju termoprzewodzącego ok 40zł + przesyłka na allegro :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompe zakupiłem w Diseltechnika Lublin, dają gwarancje na całą pompe :> koszt to 2200zł plus kaucja za starą pompe 600zł którą po odesłaniu starej pompy oddają. We wtorek zamówiłem a dzisiaj już na aucie i wszystko ok :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...