Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi custom FIS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:shocked: masz kolego łeb :kox: ja również bym się pisał na takego fisa :good:
Opublikowano
  • Autor

Narzędzia muszą być. :naughty:[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 18:25_________________________________________________

:shocked: masz kolego łeb :kox: ja również bym się pisał na takego fisa :good:

Dzięki, ale poczekajmy z komplementami jak to zacznie działać. :)

Opublikowano

Na wawel z tobą ;D :polew:

A dał byś radę wyrezać z białym podświetleniem? :embarrassed:

Opublikowano

704x396_fis.jpg

mnie jara czarny z białymi napisami, taki do b5 zapiac i ogien :slina:

Opublikowano

704x396_fis.jpg

mnie jara czarny z białymi napisami, taki do b5 zapiac i ogien :slina:

Popieram!

Opublikowano

704x396_fis.jpg

mnie jara czarny z białymi napisami, taki do b5 zapiac i ogien :slina:

rwało by :slina:
Opublikowano
  • Autor

Mam czarny z białymi napisami, ale nie ma takiego kontrastu jak ori i wygląda imho słabo.

Opublikowano

poka poka

Opublikowano

czarny z białymi napisami tylko do poliftowego licznika, z bialym podswietleniem :good:

Opublikowano

af982ec5f56c1566med.jpg

Bardziej chodziło mi o coś takiego + poliftowe zegary i robi robote :kox:

Opublikowano

August, a nie wiesz, czy jest możliwość podłączenia innego wyświetlacza niż ori do ori drivera? Czyli, żeby odkleić obecny wyświetlacz i zamiast niego przykleić inny? Wiesz OCB? :decayed:

Opublikowano

Kolego kawał dobrej roboty ja u siebie będę zakładał cały Fis a koszty są dość spore ten patent jest ok czekam na zakonczenie

Opublikowano

August a naprawisz mój wypalony stary fis? Najlepiej jakby udało sie dostać na podminakę nowy wyświetlacz w dobrych pieniądzach.

Opublikowano

August, jeśli chcesz to mam gdzieś licznik z fisem (blaknący), z tym że coś w nim się spaliło, bo podłączyłem go kiedyś pod zasilacz 24V (a miał na sobie napisane 12V...)

Opublikowano

To jest jeden z grubszych modów do b5. Gratki. Czekam na dalsze efekty.

Opublikowano
:good: zobaczymy jak będzie się prezentowało ale wszytko jest pięknie.
Opublikowano

No nie źle, nie źle stary :notworthy:

Opublikowano

August, a nie wiesz, czy jest możliwość podłączenia innego wyświetlacza niż ori do ori drivera? Czyli, żeby odkleić obecny wyświetlacz i zamiast niego przykleić inny? Wiesz OCB? :decayed:

a moze zrobic jak z nokiami kiedys ?

Podswietlenie wyswietlacza zmienic na biale i zalozyc na niego taki filtr co odwroci kolory i mamy czarno bialy :good:

Opublikowano

To jest super BAJER, też bym taki chciał, tyle że elektronika to dla mnie czarna magia, czekam na produkcje seryjną :slina:

Opublikowano

rowniez czekam na efekt koncowy :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.